Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Feb 11, 2013 9:11 pm

"A Perfect Murder" je odlican krimic sa Michael Douglasom i Gwyneth Paltrow u glavnim ulogama. Ona ga vara sa slikarom (Vigo Mortensen) u koga se zaljubila, ni ne sluteci da je on to saznao i da ima neke svoje ideje kako razrijesiti tu situaciju. Film je interesantnan, napet, gluma odlicna, ali ipak nisam sigurna da bih ja napravila rasplet koji su odabrali tvorci ovog filma. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Pon Feb 11, 2013 9:31 pm

Cabaret (1972) - zanimljiv film o ljubavi, slobodi i dolasku Nacista na vlast. Zanimljivo da su zene u filmu uglavnom ruzne, dok su muskarci mnogo ljepsi :) To se odnosi i na glavni par. Zensku ne razumijem, toliku njenu zelju za slobodom, novcem, slavom. Njega jos manje, da je u svemu tome trpi i prasta joj. Jeziva je politicka slika tog vremena posto se radnja odvija 1936. Film i zavrsava sa slikom Nacista koji su sve blize vlasti. Mi znamo sta dalje slijedi, ali nam dalje ne prikazuju. Muzicki dio je odlican, u njemu sam najvise uzivala. Uglavnom, tople preporuke :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Uto Feb 12, 2013 12:51 am

Troja ::"A Perfect Murder" je odlican
.................
nisam sigurna da bih ja napravila rasplet koji su odabrali tvorci ovog filma. Vrijedi pogledati.
Film je rimejk Hičkokovog filma "Dial M for Murder", i rasplet je identičan. Ništa novo nisu uradili samo je modernije urađen i više je napet. Preporučujem da pogledaš i ovaj. smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Feb 12, 2013 12:59 am

Hvala male givenheart .

Ja sam nekada davno gledala "Dial M for Murder", ali ga se vise ne sjecam. Bas volim kada sa nekim razmijenim misljenje o necemu i dobijem korisnu informaciju, kao u ovom slucaju. smajli-a095.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Uto Feb 12, 2013 1:04 am

Sve informacije dobijene od mene su korisne. :jj: Pazi da ne naiđe Stile. Ima da nas grdi. Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Feb 16, 2013 8:57 am

"Vow" je film inspirisan stvarnim dogadjajima. Film govori o mladom paru koji doživljava saobraćajni udes. Supruga gubi pamćenje i nakon njenog izlaska iz bolnice njen suprug se mora ponovo boriti za njenu naklonost. Film je pomalo mučan, ali vjerno prati priču koja se zaista desila i kao takav prikazuje nam jednu od istina koje postoje samo u stvarnom životu. Glavne uloge glume Rachel McAdams i Channing Tatum. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Pet Feb 22, 2013 6:34 am

Ice Age 4 Continental Drift. :) Odličan animirani film... :) Ako ste gledali neki od prethodnih onda znate o čemu se radi. :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Feb 23, 2013 11:06 am

J Edgar je film o direktoru FBI J Edgar Hooveru. Film je režirao Clint Eastwood, a glavnu ulogu glumi Leonardo Di Caprio. Film prikazuje dogadjaje iz prve polovine 20-tog stoljeca, sto je interesantno. Ono sto meni nedostaje je neka dublja emotivna dimenzija. Moze se pogledati, ali nije film koji ce ostaviti neki dublji trag.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Feb 24, 2013 10:38 am

Margaret je film sa Annom Paquin u glavnoj ulozi. Film govori o djevojci koja zapričava vozača autobusa i skreće njegovu pažnju na sebe sve dok ne izazove saobraćajni udes. Žrtva udesa umire i Anni biva teško da prihvati tu smrt i rasplet koji slijedi. Jako bih voljela da i drugi forumaši odgledaju ovaj film i da ga zajedno prokomentarišemo jer sam sigurna da ovaj film ne bi nikoga ostavio ravnodušnim. Kod mene je izazvao žestoku reakciju, ljutnju na glavnu junakinju i želju da promijenim njeno ponašanje prema ljudima koji je okružuju. Sve u svemu dobar film koji bi vrijedilo pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Feb 24, 2013 10:49 am

polly88 ::Argo (2012)
I Argo je film utemeljen na stvarnim događajima. Govori o političkoj situaciji u Iranu, kada je njihova garda napala američko veleposlanstvo, zarobila sve koji su se nalazili u zgradi, a šest je osoba uspjelo pobjeći. Budući da su u Iranu svi bili narogušeni na Amerikance, šestorka je morala pobjeći tako što je uz pomoć stručnjaka za izvlačenja lažirala identitete. Svi su postali Kanađani koji su u Iranu bili u potrazi za lokacijom za snimanje filma Argo. Po meni jako dobro snimljen film, vrlo napet, uz neke sitne klišee kako bi radnja bila još napetija.

Danas sam pogledala ovaj film. Za cudo, prilicno mi se dopao, mada uglavnom ne volim to uzdizanje Amerike i Amerikanaca. No, sem toga "God bless America" film je napet i kao takav dobar. Neke stvari su klisejaste, ali mi se svidjelo to sto do zadnjeg trenutka nisam znala hoce li se izvuci... Mogla sam osjetiti ocaj tih 6 ljudi sto mi je pokazatelj da je film dosta realno uradjen


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Mar 03, 2013 11:15 am

The Impossible (2012) - drama o porodici koja je 2004 otisla na Tajland na odmor gdje ih je zadesila jedna od najvecih katastrofa. Film je bazairan na istinitoj prici. U centru je borba za zivot i roditeljska i djecija ljubav. Dopao mi se film i preporucujem


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Uto Mar 05, 2013 1:15 am

Ni sam ne znam koliko sam filmova gledala ovih dana, Prehlađena sam, čak sam imala i temperaturu, pa sam bila u kući stalno.

Argo
Mislim da ga ne bih gledala da nije proglašen za najbolji film u prošloj godini.
Sve je već napisano o filmu, mogu samo da dodam da sam očekivala više od onog što smo gledali, jer to je najbolji film.
Inače film drži pažnju i do kraja filma se ne zna šta će biti sa šestoro ljudi.
Film je rađen po istinitom događaju i oseća se to u filmu.
(Vilotić je pogledao samo početak i rekao mi kraj filma. Naravno nije znao baš sve, ali bitno je da mi je upropastio gledanje beat)


The Impossible (2012)


Odlična drama.
Hvala Cesarice na preporuci. Mislim da nisam trepnula dok sam gledala.
Deca i njihova odgovornost, kao i borba za život cele porodice posle Cunamija na Tajanadu je prikatana u filmu da sam se ja baš zamislila kako su ono snimali.Mnogo je realno urađen film.

Posle niza ne znam kojih sve filmova, stao mi mozak :facepalm: noćas sam gledala
Dear John (2010)
Romantična drama uz koju sam se malo odmorila.
John je američki vojnik koji na odsustvu upozanje devojku.
Ljubav do neba, no on mora da se vrati u vojsku, koja traje dve godine(opet neki rat gde su Amerikanci umešani)
Dopisivanje im je jedini kontakt,
Trajalo je to dopisivanje, da bi ona prekinula, tj napisala da ne može više tako.
Tada John produžava ugovor na još dve godine.U nekoj borbi biva ranjen.
Kad mu istekao i taj ugovor ona prelazi u profi vojnike i s' ratišta na ratište.
Nema mnogo ratnih scena, tako da sam ga u miru pogledala, interesovalo me šta će biti na kraju.
Naravno na kraju su zajedno iako se ona u međuvremenu udala, svo vreme ga je volela.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Sub Mar 09, 2013 6:19 am

LJUDOŽDER VEGETARIJANAC (2012)

Preporučujem da se gleda.
Današnjica u našem zdrastvu, ovde je reč o ginekologiji.

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Mar 10, 2013 10:04 pm

Strangers on a Train - Hitchcockov film o ideji za savrseno ubistvo. Dvojica ljudi, koji se upoznaju u vozu, stranci se trebaju dogovoriti da ubiju nekog iz zivota ovog drugog. Jedan drugom cine uslugu, a ne mogu biti uhvaceni, jer nisu imali nikakav motiv. Savrsena ideja! Film je zanimljiv, napet kao i svi filmovi ovog rezisera, ali sa predvidljivim krajem. Ljubav mora pobijediti, a zlikovci moraju biti kaznjeni.

Sunday Bloody Sunday - film o nedavno razvedenoj zeni koja dijeli svog mladog ljubavnika sa uglednim Jevrejskim doktorom. Oboje znaju da im ljubavnik nije vjeran, znaju i s kim je, ali pokusavaju se pretvarati da im to ne smeta i sacuvati tu cudnu vezu. Film nas tjera na razmisljanje zasto ostajemo u takvim vezama gdje ocigledno nismo dovoljno cijenjeni. Zanimljiva tematika filma, ali realizacija je malo losija, film je prilicno usporen, bez neke napetosti.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Mar 11, 2013 9:40 am

"Margin Call" je odličan film o osiguravajućoj firmi koja se nalazi pred propašću i odlučuje da spasi što može prodajom. Jeremy Irons, Kevin Spacey, Demi Moore samo su neka od poznatih glumačkih imena koja se pojavljuju u ovom filmu. Mada nema previše radnje ni u jednom trenutku se nećete dosadjivati. Odlična gluma, interesantna razmišljanja i uvid u svijet vrlo različit od naše svakodnevnice su razlozi zašto ovaj film treba pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Dzangrizava Pon Mar 11, 2013 11:20 am

"The notebook" -Toliko se pricalo o njemu pa rekoh da vidim i ja to cudo.Naravno, ljubavni film, koji je po meni vec vidjen.Nisam nesto prvo odusevljena izborom glumaca, nekako mi nemaju medjusobnu hemiju.Nisam videla one poglede od kojih se i sam gledalac najezi .Jednostavno smatram da nisu uspeli te emocije da prenesu publici, tacnije meni,kako bi zaista imalo se uzivela u pricu koja u biti nije losa.
Ispade da pisem kritiku :D
Mogu ga preporuciti za opustanje i ubijanje nedeljnog popodneva. :jj:
Dzangrizava
Dzangrizava
Početnik
Početnik

Broj poruka : 51
Ženski Lokacija : Dzangrizgrad
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Sre Mar 13, 2013 8:19 pm

Helen (2009)
Drama (dobra)

Helen talentovani profesor koja je prinuđena da se pomiri sa svojom kliničkom depresijom.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Pet Mar 15, 2013 1:25 am

Nafaka - jos jedan domaci ratni film. Jedan od meni drazih (gledala sam ga nekoliko puta, ali sinoc kao da sam ga gledala prvi put), jer ima neobican kraj, a dosta toga pokazuje vrlo realno. Pokazao je i losu stranu Bosnjaka, kroz iskoristavanje moci, Ustase kao ratne profitere sa dusom i Cetnika koji se pokaje... Prema tome nije nijednoj stani previse naklonjen, a pored rata se bavi i temom trauma nastalih u istom. Tuzno, ali fino... Mada, mislim da nije namijenjen siroj publici, jer ga ne bi shvatila.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Mar 24, 2013 5:49 am

De rouille et d'os - film o djevojci/zeni koja dozivi nesrecu u kojoj izgubi obje noge, tj. njenim pokusajima da nastavi zivjeti nakon toga uz veliku pomoc Alaina, muskarca kog je nedavno upoznala. Alain, ustvari glavni junak filma, je neodgovorna osoba, kojoj se zivot takodjer mijenja Stephaninom tragedijom. Film govori o ozbiljnom hendikepu, povratku volje za zivotom, prihvatanju drustva, zanemarivanju djeteta i ljubavi. Efekti i gluma su odlicni i preporucujem ga svim ljubiteljima drame :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Mar 25, 2013 8:57 am

Peace, Love & Misunderstanding je vrlo simpatičan film koji govori o odrastanju, slaganju različitih naravi i generacija, stvaralaštvu... Jane Fonda, Catherine Keener, Elizabeth Olsen samo su dio odlične glumačke ekipe. Priča se odvija u Woodstocku kada žena pred razvodom (Catherine Keener) dolazi kod majke sa djecom u želji da se malo oporavi pred razvod i zakopa ratnu sjekiru sa majkom. Preporučujem svima koji mogu uživati u filmovima koji se odvijaju laganim ritmom i navode na razmišljanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Sub Mar 30, 2013 8:54 am

Poslednji je bio naš domaći.

Ničiji sin



Preporuka da se pogleda, jer film ima dosta nagrada. Na početku ovog drugog videa su napisane sve nagrade.

Inače, film, naša priča, malo drugačija, nema mnogo ratnih scena.

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Ned Mar 31, 2013 8:49 am

Shame (2011)

Glavni lik u filmu ovisan je o seksu, ali to je samo površina. Može se film gledati i na drugi način i zagrebati ispod te površine. Riječ je o bratu i sestri koji su otuđeni i imaju čudan odnos (rekla bih čak da je negdje na granici s incestom). Krupni kadrovi koji točno pokazuju što glavni lik Brandon proživljava su mi odlični, sve mu se može pročitati s lica. Carey Mulligan koja igra njegovu sestru definitivno izrasta u izvrsnu glumicu i njena izvedba pjesme "New York New York" u filmu mi je sjajna! U filmu ima eksplicitnih scena pa tko voli...
Moja ocjena: 7/10


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Apr 01, 2013 3:18 am

Ill Manors je film o životu u sirmašnim naseljima Velike Britanije, gdje vlada nasilje, upotreba droga i prostitucija. Muziku za film je napisao Ben Drew iz grupe Plan B. zastrašujuća slika života sa malo nade za boljim sutra.Tragična stvarnost da ljudi koji dobijaju pomoć od države svejedno ne nalaze put ka sreći i žive u naseljima gdje je stvarnost surova. Vrlo težak film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Pon Apr 01, 2013 5:10 am

Majstor i Margarita (1972)
Ocjena: 6/10

Jugoslavensko-talijanski film. Ne znam koliko je moja ocjena realna. Knjigu obožavam i u filmu mi je nedostajala druga linija o Pilatu i Isusu. Znam da je bilo teško sve obuhvatiti pa se Pilat i Isus pojavljuju kao likovi u predstavi. Film također nije mogao obuhvatiti sve žanrove koje je Bulgakov tako spretno stopio u jedan roman. Crni mačak je strašan, Margarita slatka, Bata Živojinović kao Korovjov odličan! Nedostajala mi je scena u kojoj Margarita leti na metli :D

"Ljudi koji ne piju, ne vole žene i ne kockaju se - bolesni su. Ili podlaci."

"Šta mogu? Ljudi ko ljudi - lakomisleni, a novac obožavaju. Ali ponekad, u duši im se javi milosrđe. Obični ljudi."


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Čet Apr 04, 2013 11:05 pm

Flight (2012) - film sa Denzel Washingtonom. Govori o pilotu koji uspjesno sleti i time spasi mnoge zivote i postaje heroj. No, kako narod treba nekog da krivi za smrt 9 ljudi, istraga pokazuje da je u toku leta pilot bio i pijan i drogiran. Prica o alkoholizmu. Dobar film, preporucujem.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 15 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu