Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Ned Jan 08, 2012 12:31 am

The Help (2011)
Jako lijep film, zapravo adaptacija istoimene knjige Kathryn Stockett; radnja se događa '60. godina u Americi, a govori o afroameričkim kućnim pomoćnicama. Glavni lik je mlada novinarka koja piše knjigu o njihovim iskustvima.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Jan 08, 2012 8:09 am

Midnight in Paris - Ovaj mi se film dopao, zanimljiv zaplet, dobra prica, natjera te na razmisljanje, no opet nekako je sve nedovrseno, falilo mi je neko objasnjenje. Sve u svemu preporucujem, ima drame, ima humora, ima misterije...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 08, 2012 9:59 am

The Green Hornet - akciona komedija sa Seth-om Rogen-om. Svi filmovi koje sam gledala sa ovim glumcem bili su dobri, ovaj je nesto slabiji. Jos uvijek se moze gledati, ali nije nesto sto bi zasluzilo odlicne ocjene.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 14, 2012 1:05 am

"Mean Girls 2" - na neki nacin slican filmu "Mean Girls", samo sa manje poznatim glumcima. Ko god je uzivao u prvom filmu dopasce mu se i drugi. Simpatican i gledljiv.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Virginija_Woolf Sub Jan 14, 2012 2:34 am

"Amadeus",film Milosa Formana,iz 1984. godine,dobitnik 8 oskara.Zasnovan je na istoimenoj drami Petera Shaffera koju je napisao nakon što je vidio kratku dramu Aleksandra Puškina, Mozart i Salieri.Temelji se na životima kompozitora Wolfganga Amadeusa Mozarta i Antonija Salierija i zavisti.

Odlican film,ko ga nije pogledao,neka pogleda!
Na You Tube-u ga nema,ali evo trilera:
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 14, 2012 9:03 am

"Limitless", film sa Bradley Cooperom i Robert de Nirom u glavnim ulogama. Odlican film pun akcije o svijetu neuspjesnog pisca koji slucajno dobija pilule koje mu omogucavaju da koristi pun kapacitet svog mozga. Obavezno pogledajte.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Bult Ned Jan 15, 2012 8:40 am

The River Wild sa Meryl Streep.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 15, 2012 9:54 am

Bult, molim te da ubuduće daš i komentar pored naziva filma. Postoje pitanja u formulaciji.

Still_dreaming ::Kakvi su utisci?
Šta vam se dopalo a šta ne?
Šta vas je privuklo da ga pogledate?

--------------------------------------------------------------------------------------

Poslednji film koji sam ja odgledao je:

Troja ::Cold Mountain sa Nicole Kidman, Renee Zellweger i Jude Law-om. Odlican film, mada sam se malo razocarala na kraju.

Kad sam u ovom postu video ko glumi, morao sam - Jude i Nicole su mi najdraži strani glumci, a u filmu me je oduševila i Renee, čije uloge inače nisam voleo. Njih troje je svakako vredelo gledati. Priča je malo široka, a na loš način sažeta i iscepkana. Ipak, uspeli su da mi prenesu poruku. Kad bih ocenjivao, dao bih 6.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Bult Ned Jan 15, 2012 10:24 am

Ja pokusavam da svaku poruku napisem u pet rijeci. :D

Inace gledao sam ga nekad prije i nije bio los. Tema splavarenje niz divlju rijeku i glavna glumica su me privukli.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Uto Jan 17, 2012 10:02 am

Lovci na glave, norveški film. U originalu "Hodejegerne". Iznenađujuće dobar triler.
[You must be registered and logged in to see this link.]
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od child_in_the_night Uto Jan 17, 2012 11:46 am

The Holiday (2006)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sem one pozitivne praznicne euforije koju unese u vas, podseti vas da nikada ne zaboravite da svaki novi dan moze biti bas taj dan kada pocinje vas novi zivot!
child_in_the_night
child_in_the_night
Graffit master
Graffit master

Broj poruka : 428
Ženski Blizanci Godina : 32
Datum upisa : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jan 19, 2012 3:00 am

"Raising Arizona" parodija sa Nicolas Cage-om u glavnoj ulozi. Nesto slabiji od sjajnih filmova koje smo navikli da gledamo kada Cage glumi. Ovaj film je snimio sa samo 23 godine.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 21, 2012 8:38 am

"Adjustment Bureau", naucna fantastika sa Mat Damonom i Emily Blunt u glavnim ulogama. Dosta dobar film. Privukao me je opis radnje - neobicna kombinacija ljubavnog i naucno fantasticnog.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 22, 2012 11:14 am

"Killing Bono" je na engleskoj televiziji najavljen kao komedija, a ja sam ga zaista dozivjela mnogo vise kao dramu o brojnim propustima i greskama jednog od glavnih junaka. Moze se pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Pon Jan 23, 2012 3:22 am

The help
Dugo nisam gledao ovako dobar film!!!


Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jan 23, 2012 8:47 pm

"Doubt" - film sa Meryl Streep. Odlican film, malo tezak. Svestenik u crkvnoj skoli biva optuzen da je previse blizak sa jednim od svojih ucenika.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jan 25, 2012 11:00 am

"Truth about Cats and Dogs" - komedija sa Ummom Thurman i Jeanine Garufalo. Prilicno dobar film, mada moze i testirati vase strpljenje ako ne volite ljubavne zavrzlame. No, cak i ako je tako, do kraja filma ce se sve divno razjasniti i zavrsicete gledanje uzivajuci u pobjedi svega sto je lijepo i dobro u ljudskom zivotu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 28, 2012 7:43 am

"Eternal Sunshine of the Spotless Mind" - odlican film. Futurusticki - govori o paru koji prestaje biti sretan i odlucuje se da izbrise uspomene na to da su ikada bili zajedno. Interesantna obrada teme, naziv filma i odlicni glumci.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od pahuljica Sub Jan 28, 2012 1:11 pm

Peaceful warrior


Film iz 2006-te, rađen po istinitim motivima, po knjizi "Way of the Peaceful Warrior" od Dan Millman-a.

Ako vam je potreban podstrek, motivacija, trebate odgledati ovaj film...

pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 33
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 29, 2012 2:31 am

Oxford Murders - prilično dobar film sa John Hurtom i Elijah Woodom u glavnim ulogama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Feb 05, 2012 8:13 am

"Just Go With It" - komedija sa Adamom Sandlerom, Jennifer Aniston i Nicole Kidman. Odlicna komedija o covjeku koji slaze nesto djevojci koja mu se dopala da bi je osvojio i svemu cemu ta mala laz vodi. Super razbibriga za nedeljno popodne.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Feb 09, 2012 11:10 pm

"In Bruge" film sa Collin Farrellom i Ralphom Fiennesom. Neobican krimic sa dozom crnog humora, vrlo gledljiv. Odlican nacin da provedete dva sata uz ekran u ovim hladnim zimskim mjesecima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od pahuljica Pet Feb 10, 2012 9:41 pm


The Prestige ili "Prestiž" je аmerički film. Režija Kristofer Nolаn. Glаvne uloge tumаče Hju DŽekmаn i Kristijаn Bejl. Tu su još i Mаjkl Kejn, Skаrlet DŽohаnson, Dejvid Boui.

U misterioznom trileru smeštenom u Londonu s početkа dvаdesetog vekа, dvа mаđioničаrа se tаkmiče u veštini mаgije, opsesije oko optičkih iluzijа. U priču se upliće i Nikolа Teslа kogа glumi Dejvid Bouvi, čijа otkrićа koristi jedаn od mаđioničаrа kаko bi pobedio svog konkurentа.

da ne otkrivam dalje, film je za svaku preporuku. Meni je maksimalno držao pažnju, sve što sam naslutila je bilo pogrešno. Ako ste gledali Parfem i Iluzionistu, ovaj će vam se još više svideti. :)
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 33
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Still_dreaming Ned Feb 12, 2012 10:34 am

Total eclipse (valjda su preveli kao Totalno pomračenje), film o životu Artura Remboa i Pola Verlena, tj. o njihovom zajedničkom životu. Film u celosti mi se ne dopada. Nadao sam se da će biti više njihove poezije (iako je film navodno urađen prema njihovim pismima i pesmama). Dopada mi se kako su predstavili Remboa, ali ne i kako su predstavili Verlena. Rembo je pesnik koji traži, nalazi i poriče pronađeno! Leonardo DiCaprio je to fenomenalno predstavio. Verlen je toliko unižen, da je to strašno i jadno. Ni u jednom trenutku u njemu nisam video ništa pesničko osim tog klišetoranog - pijanog pesnika. Ali se David Thewlis još jednom pokazao kao izvanredan glumac!

Mnogo mi se svidela jedna rečenica koju je izgovorio Rembo: Jedina nepodnošljiva stvar je da ništa nije nepodnošljivo.



I Remboov vrisak u biblioteci! :tiktak:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Maja Pon Feb 13, 2012 8:18 am



‚‚Analyse That" drugi deo, tj. nastavak filma ‚‚Analyse This". Gledala sam online, tako da me seckanje malo nerviralo. Prvi deo, kao uvek bolji, u ovom slučaju samo za mrvicu, DeNiro kao uvek, briljantan, Billy Cristal, odličan... bila mi je potrebna dobra komedija, tako da preporučujem da pogledate ovaj film ako do sada niste.

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 9 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu