Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 27, 2014 10:27 am

"American Hustle" je film sa Bradley Cooperom, Christian Baleom, Amy Adams i Jennifer Lawrence u glavnim ulogama. Dvoje prevaranata budu razotkriveni od strane FBI agenta koji zahtjeva od njih da mu pomognu uhapsiti nekoliko drugih prevaranata u zamjenu za slobodu. Slijede mnoge zavrzlame i preokreti. Film je baziran na istinitim dogadjajima. Meni se dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 28, 2014 7:46 am

"Philomena" je film sa Judi Dench i Stevom Cooganom u glavnim ulogama koji govori o irkinji koja je rodila vanbračno dijete u okrilju katoličke crkve. Crkva prodaje njeno dijete američkom paru. Nakon mnogo godina ona pokušava pronaći sina. U potrazi joj se pridružuje novinar. Film je baziran na istinitoj priči. Film mi se dopao. Crkva mi se zgadila kao institucija jer su učinili sve u svojoj moći da do susreta majke i sina nikada ne dodje. Sudbinu ove žene dijele hiljade irkinja koje još uvijek pokušavaju pronaći svoju djecu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Pon Okt 06, 2014 3:10 am

Sestre - tezak domaci film o trgovini ljudima. Sestre Marija i Saska idu u Italiju na sezonski posao koji su nasle preko interneta, no uskoro im oduzimaju pasose, dokumenta, telefone... Po meni odlican film, drama, bez ikakve veze sa ratom. U glavnim ulogama se pojavljuju meni dosad nepoznate glumice, koje su prilicno dobro odigrale, Bata Zivojinovic kao njihov deda, te prelijepa Bojana Maljevic. Preporucujem svim ljubiteljima drama.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Okt 12, 2014 7:46 am

This Means War - simpaticna komedija sa Chris Pineom love Par puta me je dobro nasmijalo, vrlo gledljivo, jedino me je kraj malo razocarao. Definitivno je napravila pogresan izbor :P


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 12, 2014 8:37 pm

"42" , film sa Harisonom Fordom o prvom americkom crncu igracu bejzbola koji je zaigrao u istom timu sa bijelcima.  Malo me odbijalo od gledanja filma moje neznanje o ovom sportu, ali je film stvarno vrlo lijepo napravljen i veoma mi se dopao.

"Wolverine", film sa Hugh Jackmanom.  Mozda malo previse akcije i opasnosti za moj ukus, mada se film ipak mogao pogledati. Volim ovog glumca, pa me to i privuklo da pogledam film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 21, 2014 7:51 am

"Jobs", film o Steve-u Jobsu, osnivaču Apple-a. Čitala sam o njemu kada je bio bolestan i umro i bila zadivljena. Film mi je otkrio i neke druge dimenzije njegovog karaktera. Tako sam otkrila da ne samo da je on bio neželjeno dijete koje su biološki roditelji odbacili, nego je i on to uradio svom prvorodjenom djetetu. Zgrozila sam se da nije htio da plaća alimentaciju uprkos tome što je zaradjivao milione i bio okrutan prema mnogim saradnicima. S druge strane bio je veliki organizator i kreativni genij i perfekcionista. Kompleksna i interesantna ličnost. Film je dosta dokumentarnog karaktera. Ashton Kutcher dobar u glavnoj ulozi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Nov 04, 2014 9:04 am

Upravo sam odgledala film "Shame" sa Michaelom Fasbenderom i Carey Mulligan. Film mi se nije previše dopao. Govori o njujurčaninu koji traga za svojim seksualnim identitetom. Film se dotiče i njegovog odnosa sa sestrom koja je i sama nesredjena ličnost.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Sre Nov 05, 2014 7:21 am

Letters from a Killer (1998) - simpatičan triler, šta li je. Uglavnom Patrik Svejzi je zatočen i tako iza brave snima svoj seksi glas i šalje takva snimljena pisma svojim ženama kojih je četiri i svaka veruje da je ona prava za njega, njegova fatalna muza :D sve dok pajkani u stanici ne zamene kasete jednom prilikom i iz štosa naprave pometnju... potom počinje niz zločina za koji opet - terete nevinašce Svejzija. A šta se ispostavlja - otkrijte sami. Uživala sam u filmu iako nije naročito ocenjen, eto umem i ja uz normalne i prosečne stvari da se opustim :D Mada...MADA. :ljulj:


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 06, 2014 9:59 am

"Glory"' dosta star film sa Matthew Broderickom, Denzilom Washingtonom i Morganom Freemanom koji govori o prvoj vojnoj jedinici koju su sačinjavali crnci koji su se borili na strani sjevera u američkom gradjanskom ratu.  Bazirano na pismima komandanta te jedinice.  Dobro napravljen film koji vrijeme nije pregazilo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 07, 2014 10:10 am

"Munich" (Minhen) je film inspirisan ubistvima izraelskih sportista koji su se trebali takmičiti na Olimpijadi u Minhenu od strane arapa i odmazdi koja je usledila.  Film Stevena Spielberga je odlično napravljen i ni malo nije zastario niti izgubio na snazi.  Eric Bana odličan je u glavnoj ulozi, a glume i Daniel Craig i Ciaran Hinds.  Film postavlja pitanje da li se nasiljem može boriti protiv nasilja.  Odličan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sub Nov 08, 2014 10:22 pm

Following (1998)

Prvi film Christophera Nolana, koji je po mnogima jedan od najboljih redatelja danas, na tragu je njegovih tipičnih trilera/misterija. Samo je na tragu zato što radnja nije previše slojevita i komplicirana i to mi se najviše i svidjelo u Followingu. Očekivala sam da će biti sličniji Mementu ili Inceptionu, ali drago mi je što nije. Sniman je u crno-bijeloj tehnici, nema poznatijih glumaca, film traje tek nešto više od sat vremena, a radnja je dovoljno zanimljiva da drži do kraja. Glavni lik je mladi pisac koji prati ljude kako bi ono što vidi iskoristio u svojim knjigama, no tako upoznaje lopova koji ga uvlači u svoj svijet i do samog kraja ne zna se što mu je cilj...


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Uto Nov 18, 2014 9:00 am

Flightplan - drama/misterija sa Jodie Foster. Majka i sestogodisnja kcerka putuju iz Berlina kuci u New York. Usred leta djevojcica nestane, a niko u cijelom avionu ne moze potvrditi da je djevojcica uopce postojala... Dobar film, ali nikako ne gledati trailer, jer dosta toga moze otkriti
Spojler:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 20, 2014 10:29 am

Gledala sam odličan film "Enigma" sa Dougray Scotom i Kate Winslet u glavnim ulogama. U filmu su isprepletene priče o tragičnoj ljubavi i dešifrovanju kodova za vrijeme drugog svjetskog rata. Film je zasnovan na stvarnim dogadjajima, ali je umjetnička sloboda izražena u opisu privatnih života likova. Odgledala sam film u jednom dahu i svima ga preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 22, 2014 10:03 am

"Lone Survivor", ratni film sa Markom Walbergom. Težak film sa puno scena borbe. Kraj filma nosi preokret i lijepu humanu poruku.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 23, 2014 2:47 am

"The Secret Life of Walter Mitty", film sa Ben Stillerom u glavnoj ulozi. Simpatičan film. U prvom djelu filma on mnogo mašta i prijetila je opasnost da se pretjera, ali ta se faza brzo završava i zamjenjuje lijepim akciono-romantičnim filmom sa puno duše.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 30, 2014 8:24 am

Juče pogledah film "Way Way Back. Simpatična priča o odrastanju dječaka čiji su roditelji razvedeni i koji je pomalo izgubljen. Na ljetovanju on stiče dosta nekonvencionalnog prijatelja koji mu pomaže.

Danas odgledah "Children of Men, distopiju o životu u budućnosti u kojoj žene postaju neplodne i svuda bjesne sukobi. U svijetu haosa nenadano niče nova klica života koji nosi novu nadu. Odličan film. Clive Owen, Julianne Moore i Michael Caine u glavnim ulogama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Pon Dec 01, 2014 6:32 am

Greystoke: The Legend of Tarzan, Lord of the Apes - sa Kristoferom Lambertom u ulozi Tarzana, iz davne '84. Dopao mi se. Ponajviše delovi sa majmunima i ta nepregledna ogromna džungla koja skriva toliko različite svetove od onih koje mi poznajemo. Meni je Lambert inače jako drag glumac, i sviđa mi se kako se ovde snašao. On je u filmu inače s početka prikazan kao dečak koji igrom okolnosti dospeva na ostrvo nakon što njegovi roditelji doživljavaju brodolom. Majka umire na porodjaju, oca ubija jedan od majmuna, a potom ga uzima majmunica kojoj je mladunče umrlo i podoji ga. Od tog trena on postaje gospodar džungle. Posle deceniju i po nailazi ekspedicija koja ga pronalazi i otkrivaju mu da je on zapravo plemić. Kako će se on snaći u palati u Londonu? :) :D pogledajte! :)


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Dec 05, 2014 10:50 am

Upravo sam odgledala "Jack Ryan - Shadow Recruit".. Glavne uloge glume Chris Pine, Kevin Costner i Kiera Knightly. Film u kome se govori o špijunaži i borbi izmedju rusa i amerikanaca. Film je dobro napravljen, ali po meni malo nerealan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 06, 2014 8:22 am

"47 Ronin" je film koji se odvija u svijetu samuraja u drevnom Japanu. Glavnu ulogu glumi Keanu Reeves. Priča je bazirana na istini, ali je isprepletena sa mitologijom te se pojavljuju i vještice, čudovišta i duhovi. Ljubav, čast, slavoljublje, zločin, osveta. Moćna priča i u mom slučaju potpuno nerazumijevanje jedne potpuno strane kulture koja zahtijeva čudan rasplet dogadjaja. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 07, 2014 9:23 am

"Spy Game", izvrstan špijunski film sa Robert Redfordom i Brad Pitom u glavnim ulogama. Film pun neočekivanog drži pažnju od prvog do poslednjeg trenutka. Oduševljena sam.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Dec 08, 2014 8:51 am

"All is Lost" , film sa Robertom Redfordom u glavnoj ulozi. Čitav film je priča o čovjeku koji udari jahtom u kontejner na otvorenom moru i bori se da preživi. Nikad nisam gledala film sa manje dijaloga i glumaca. :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Dec 12, 2014 8:54 am

"A Royal Christmass" je divna bajka o princu koji se zaljubljuje u švelju. Njegova majka čini sve u svojoj moći da ih razdvoji. Film me je raznježio i učinio da se osjećam sretna.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 13, 2014 6:24 am

"The Monuments Men" je ratni film koji govori o borbi grupice američkih eksperata za umjetnost da pronadju umjetnička djela koje su nijemci pokrali iz porobljenih zemalja i sakrili na raznim tajnim lokacijama sa kojih su ih htjeli odnijeti u muzej koji su planirali da naprave u čast firera. Interesantan film, bez previše nasilja, dobro napravljen. U glavnim ulogama George Clooney, Matt Damon, John Goodman, Jean Dujardin i Kate Blanchett. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Sub Dec 13, 2014 6:39 am

Son of the Mask - slaba, traljava i loša komedija na foru prvog i originalnog filma The Mask. Čak su ga preveli kao Maska 2...
Jako, jako loše. Trvijalno i služi samo za ubijanje vremena dok čekate da ubijete mušicu...Naime, zamišljen je na foru toga kako dok je pod maskom, onom dobrom zelenom koju svi znamo, baja napravi svojoj ženi dete i rodi se neki bejbi frik! :) Brutalno nesmešno. Boleo me stomak, mrzelo me da palim laptop, morala sam da gledam šta se daje na TV-u. :) Sve u svemu - loše urađeno, ne gubite vreme. Pogledajte bolje neki psihotriler! :) YEEEEAH!


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 13, 2014 9:42 am

"Dusk Till Dawn", još jedan film sa George Clooneyem, Quentinom Tarantinom i Harvey Kaitelom. Film se može podijeliti na prvi dio koji je kriminalistički i dobar, i drugi dio gdje se pojavljuju vampiri, koji je posve nepotreban i meni lično glup. Velika šteta što su ova dva žanra pomiješana. Ne preporučujem osim ako ste veliki ljubitelji priča o vampirima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 24 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu