Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Dafne Sub Avg 02, 2014 1:31 am

Thirteen(2003)
Odličan film, uzbudljiv i napet, pomalo tragičan.Priča o tinejdžerki koja od primernog i dobrog deteta, pod uticajem jedne drugarice, postaje besna klošarka.Te o njenom narušenom odnosom sa majkom.A tu je i prijateljststvo koje se na kraju srušilo kao kula od karata.
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Sub Avg 02, 2014 4:40 am

X-Men: Days of Future Past
Film se fokusira na tri člana ekipe X-Men koji putuju kroz vreme kako bi promenili važan istorijski događaj koji bi mogao imati neverovatan uticaj na ljude i mutante. Nije loš za one koji vole fanstastiku. :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Avg 03, 2014 8:08 am

"One Chance" sa glumcem Jamesom Cordenom u glavnoj ulozi. Film govori o životu Paula Pottsa, nadarenog pjevača opere, koji je pobijedio na takmičenju "Britain's Got Talent." Pjevao je od djetinjstva. Djeca su ga maltretirala jer je bio debeljuškast i drugačiji od njih. Okušavao se u pjevanju opere sa malo uspjeha jer bi se uvijek desilo nešto što bi mu pomrsilo konce. Stvarno nije imao sreće dugo vremena, te sam se dobro iznervirala gledajući film, dok mu se na kraju ipak nije pružila prilika da dokaže talent i uspije. Vrlo dirljiv film, kakav samo život može da napiše.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Avg 06, 2014 8:38 am

In a World je film koji govori o spikerima koji snimaju najave filmova i njihovim porodicama i prijateljima. Rivalitet izmedju članova porodice, nevjerstvo i oproštaj samo su neke tematike o kojima film govori. Relativno dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Avg 07, 2014 9:59 am

"Elegy je divna, neobična i dirljiva priča o vezi postarijeg profesora i njegove studentkinje. Čovjek koji se nikada nije uspio trajno vezati ni za jednu ženu biva očaran svojom studentkinjom. No njihova veza nije jednostavna i obična priča. Glavne uloge igraju Ben Kingsley i Penelope Cruz. Svakako bih preporučila ovaj film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Avg 10, 2014 9:46 am

The Family (2013) - simpaticna komedija sa Robert De Nirom, Michelle Pfeiffer i Tommy Lee Jonesom, tri glumca koja obozavam. Inace mi se dopadaju filmovi sa mafijaskom tematikom, bilo drame ili parodije poput ove. Film nije nista posebno, ali ga mogu preporuciti ako vam treba mala doza humora :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Avg 17, 2014 8:23 am

"The Butler" je film sa Forest Whitakerom i Oprom Winfrey u glavnim ulogama.  Film prati sudbinu glavnog lika otkako je bio mali dječak koji je radio na pamučnim poljima na jugu Sjedinjenih Država do njegovog rada kao batlera u Bijeloj Kući i Vašingtonu i biranja prvog američkog crnog predsjednika.  Film uporedo govori o borbi crnaca za jednaka prava.  Bila sam jako zainteresovana za ovaj film otkako sam vidjela njegovu najavu i intervju sa Oprom Winfrey.  Film mi se dopao, ali nije epohalan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Avg 19, 2014 7:54 am

"Enough Said sa Jamesom Gandolfinijem i Juliom Louis-Dreyfus (Elaine iz komedije "Seinfeld"). Divan film, pun duše i baš po mom ukusu. Neobična priča o ljubavi. Svakako preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Avg 20, 2014 7:23 am

"Closed Circuit" je veoma napet film koji govori o turčinu optuženom da je bio umiješan u terorističku zavjeru čiji je rezultat bio smrt 120 ljudi. On tvrdi da nije umiješan. Advokati koji ga brane počinju da istražuju i otkrivaju činjenice koje mogu dovesti u opasnost i njihove živote. Glavni glumci su Eric Bana i Rebecca Hall. Dosta dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Čet Avg 21, 2014 6:27 am

Fallen (1998) - odličan kriminalistički triler sa elementima fantastike. Sve mi se dopalo, od same zamisli preko realizacije do finiša. Naime, detektiv koji istražuje i privodi kraju slučaj jednog serijskog ubice Rejsa koji postojano peva pesmu Time is on my side biva zaintrigiran ubistvima koja se potom dešavaju na identičan način kao i ona koja je Rejs počinio, sa svim propratnim elementima iako je Rejs pogubljen... To navodi detektiva Hobsa (Denzel Washington) na dalju istragu tokom koje on otkriva da ima posla sam samim Azazelom, jednim od palih anđela iliti demonom. :) Vrlo je zanimljiv film, pogotovo što se na kraju pojavljuje jedan debeli mačak koji je pravi začin ovom uvrnutom trilerčiću. Vredi svaki minut. :)


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Avg 21, 2014 8:03 am

Runner Runnner je film o kockanju na visokom nivou. Justin Timberlake glumi studenta koji kocka da bi zaradio novac za studiranje. Gubi novac i shvata da je njegov protivnik varao. Odlazi organizatoru kockanja da se požali i dobija posao u njegovom kazinu. Sa još mnogo interesantnih zapleta ovaj film drži pažnju do zadnjeg trenutka. Ben Affleck je dobro odigrao organizatora kocke. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Avg 23, 2014 7:12 am

Casanova sa Heath Ledger-om i Siennom Miller u glavnim ulogama. Simpatična lagana komedija/parodija koja vas može razveseliti i nasmijati. Uživala sam gledajući je. Lijepa kostimogragija, dobra gluma i vickasti dijalozi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Avg 31, 2014 8:43 am

"Gravity" je film sa Sandrom Bulock i Georgeom Clooneyjem u glavnim ulogama. Mnogo sam slušala o ovom filmu, pa me je bio vrlo zaintrigirao. Pogubila sam sve živce gledajući ga, ali na kraju mi je bilo drago što sam ga vidjela.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Ned Avg 31, 2014 11:45 pm

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Maleficent-IMAX-Poster
Maleficent sa Anđelinom Džoli gde je ona u ulozi vile čiju je ulogu iznela savršeno. Ona se zaljubljuje u čoveka koji je izdaje i postaje mračna vila, međutim pitanje je koliko ona toga nosi u sebi. Interesantan film. :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 01, 2014 7:48 am

George of the Jungle, Diznijev film, parodija filma o Tarzanu. Film me je uspio nasmijati što mi je zlata vrijedilo obzirom da sam danas bila depresivna. Pun simpatičnih provala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Čet Sep 04, 2014 2:58 am

Good Morning, Vietnam - toliko sam cula o ovom filmu da sam ocekivala znatno vise nego sto je film pruzio. Film je dobar, ali ne toliko dobar koliko ga hvale. Bar ne meni


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Sep 04, 2014 8:36 am

The Last Keepers je film o djevojci koja ima neke super moći. Film prati njeno sazrijevanje i spoznaju da ona nije kao druge žene. Simpatičan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Sep 05, 2014 7:46 am

Kick-Ass 2 je nastavak akcionog filma o djevojčici koja se bori protiv kriminala. Dobar akcioni film sa primjesom humora.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Ned Sep 14, 2014 4:28 am

In secret - Ovako, film je fantastičan iz više razloga:
Rađen je po Zoli, i to dobro urađen – inspirativna gluma, režija, likovi.
Sama priča je jako lepa, jako napeta, puna nagona života, ljubavi i smrti, nadahnuta veličinom svih triju kao nepremostivog smisla i besmisla postojanja.
Ta idealna ljubav koja razara, koja naginje ka uništenju – jedino je ta ljubav prava. I po jačini, i po vrednosti. Ona je iznad života. Zbog nje se stvara smrt, zbog nje se ide u smrt.
Vredi pogledati ako volite i umete voleti. Drugačije nećete razumeti ovaj film, i smatraćete ga glupim. Jedna lepa paralelna slika sa večnim motivima umetnosti i univerzuma. givenheart


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 14, 2014 8:19 am

Sinoć sam gledala film "Bad Education" Pedra Almodovara.  Film je odličan iako govori o tematici o kojoj ja zaista ne volim razmišljati.  Naime, riječ je o dječacima koji idu u katoličku školu za dječake i koji postaju lak plijen pohotnom svećeniku.  Dječaci odrastaju kao homoseksualci i transvestiti koji svoje loše navike finansiraju ucjenjivanjem svećenika.  Sve se završava gubitkom života jednog od likova.  

Danas sam pogledala film "Ides of March", politički triler sa Georgom Clooney-em i Ryanom Goslingom.  Obično ne volim priče gdje se mnogo priča o američkim izborima i zakulisnim igrama, ali ovaj film je odlično napravljen, ima jaku priču i odličnu glumu, pa ga preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 15, 2014 10:02 am

"Magic in the Moonlight" je film Woody-ja Allena sa Colin Firthom i Emmom Stone u glavnim ulogama. Firth je medjioničar koga prijatelj poziva da raskrinka kao prevarantkinju djevojku koja tvrdi da je vidovita i koja je oduševila članove jedne bogate porodice. Slijede neobični dogadjaji o kojima možete više saznati ako pogledate ovaj film. Vrlo dobar film u kome bih samo zamijenila jednu scenu jer me podsjeća na nešto već vidjeno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Sep 16, 2014 8:13 am

"Heat" je kriminalistički film sa Sandrom Bullock. Ona glumi FBI agenta koji se udružuje sa nekonvencionalnom policajkom pokušavajući da raskrinka trgovce drogom. Dosta dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 20, 2014 9:49 am

"The Counsellor" je kriminalistički film sa Michael Fasbenderom, Penelope Cruz, Cameron Diaz i Brad Pittom u glavnim ulogama. Radi se o advokatu koji se umiješa u trgovinu drogom. Film mi se nije previše dopao, mada je reditelj poznat ( Ridley Scott), a i većina glumaca. Prvo su preovladavali dijalozi bez neke povezanosti i radnje, a kada se počelo nešto dešavati uslijedile su neprijatnosti. Ružan završetak filma. Film me je naveo da razmišljam o tome kako je Cameron Diaz ružna žena koju sam voljela kada je glumila neke simpatične likove, a kada glumi negativca, kao u ovom filmu, onda ne ostaje ništa što bi mogao voljeti. Previše negativnosti za moj ukus.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Ned Sep 21, 2014 3:55 am

Mean girls - sa Lindsay Lohan :D Tipičan tinejdžerski film u kome devojka po imenu Kejdi, koja dolazi u novu školu iz Afrike, pokušava da se adekvatno locira i pritom uspeva da postane jedna od tima zlohudih devojaka u školi. Zaljubljuje se u prelepog momka ali ubrzo shvata da je on bivši momak jedne od devojaka iz tima zlohudih koje oni u slengu zovu plastičarkama. :) Inače Kejdi je jako dobra matematičarka koja počinje da namerno loše radi testove kako bi je momak koji joj se dopada podučavao. :) Na kraju stiže do prvog mesta na takmičenju. Veselo glup dečiji filmić :D Za odmoriti mozak. Ne preporučujem ga :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Pon Sep 22, 2014 4:35 am

Remember me, my love - italijanska drama sa Monikom Beluči. Jako dobra porodična drama koja pokazuje koliko je zapravo porodica važan društveni ambijent jedne zdrave socijalne zajednice, a ljubav kao i uvek često sporedna, ali ne i zanemarena. Dopala mi se jako i preporučila bih je svakom. Paralelno prikazuje svet mladih koji sežu uspehu iz sfere medijske pažnje i boluju od zvezdastih snova. Interesantan film. Treba li napomenuti da italijanski jezik očarava? :)
Stuck in love - takođe porodična drama. Izuzetan film, sjajna glumačka ekipa. Kao da su oba ova filma rađena po sličnim motivima, neverovatno su povezani. Preporučila bih gledanje oba i potom sjedinjavanje utisaka. Poruka je ista - od porodice nema ničeg bitnijeg.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 23 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu