Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Mar 12, 2016 9:31 am

The Age of Adaline je naučno fantastični film koji prati sudbinu žene koja je prestala stariti nakon što je doživjela saobraćajni udes u 29-toj godini života.  Vremenom ona počinje krivotvoriti isprave i bježati od svih koji je poznaju da bi izbjegla objašnjavanje.  Jedini prijatelj joj ostaje ćerka, od koje se takodje privremeno razdvaja.  Da li je ljubav moguća za osobu koja nema normalne budućnosti?  Film je dosta dobar i gledljiv.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Mar 13, 2016 9:54 pm

Sinoc sam ponovo odgledala film Babel poznatog rezisera Alejandra Inarritua (rezirao oskarovce Birdman, Revenant). Gledala sam ga nekada davno i slabo sam ga se sjecala. Film govori o pucnju na americku turistkinju u Maroku koji na cudan nacin povezuje sudbine cetiri porodice. Dobar, ali malo mracan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Pon Mar 14, 2016 8:26 am

"17 again". Ista tematika kao i "18 again" ali sam se slatko smejao. U ovom filmu se glavni lik nije zamenio sa drugom osobom nego se podmladio. I ide u školu sa falsifikovanim dokumentima. Fora je da je u školi sa svojim sinom i ćerkom (koji, normalno, ne znaju ko je on). Pomaže sinu da izađe iz luzer ekipe, ćerka se zaljubljuje u njega... Obratite pažnju na njegovog "oca" koji je najjači lik u filmu.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Pon Mar 14, 2016 11:34 am

Chinatown je briljantni film Romana Polanskog, gde se u glavnoj ulozi našao odlični Džek Nikolson. Film prati zbivanja oko privatnog detektiva i njegove agencija, kada se ovaj upetljava u slučaj koji krije mnogo veću i ozbiljniju priču i isprepletanost likova nego što se to učini na početku. Kraj je prilično intrigantan i možda se nekome neće svideti, ali baš je zbog toga dobar, daje realnu crtu filmu. Polanski je odličan kao režiser i to se vidi na više mesta. Kada se izučava dramaturgija, na mnogim fakultetima kao primer savršenog scenariju daju upravo ovaj film. Preporučujem. Ima dosta nezaboravnih scena.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Mar 15, 2016 9:04 am

Upravo odgledah Terminator Genisys, najnoviji apokaliptični film o ratu ljudi i mašina. Bila sam malo skeptična kako će izgledati uloga Arnolda Švarcenegera u akcionom filmu obzirom na glumčeve godine. Potpuno neopravdan skepticizam. Odličan film za one koji vole akciju i naučnu fantastiku. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Mar 16, 2016 11:24 pm

Sinoc pogledah Footloose, film iz 1984 sa Kevinom Baconom. Ne znam kako ovaj film ni ja ni suprug ne pogledasmo prije. Ima dosta dobre muzike i plesa. Radnja je jednostavna - u mali americki gradic gdje je plesanje zabranjeno nakon pogibije pet mladih ljudi koji su se, malo pripiti, vracali sa plesa stize iz Cikaga mladic koji ce se pobuniti protiv zakona koji je nametnut mladima. Osrednji film, ali dobar za relaksaciju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Mar 19, 2016 10:02 am

Rush je izvrstan film koji govori o austrijskom šampionu Formule 1 Niki Laudi i britanskom šampionu James Huntu koji su bili nepobjedivi 70-tih. Glume Daniel Bruhl (Lauda) i Chris Hemsworth (Hunt). Mada ima mnogo scena trke, film dosta govori i o privatnom životu ovih poznatih ličnosti i ima dubine, te se može dopasti i ljudima koji nisu ljubitelji ovog sporta.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Sub Mar 19, 2016 11:16 am

Bice bolje - imala sam zelju da pogledam neki film sa Draganom Nikolicem, koji ranije nisam gledala i naletila sam na ovaj. Film mi se dopao, mada je humor prilicno jednostavan, ali opustajuci film, sa dosta dobrih glumaca

Braca po materi - tezak film, koji sam vec ranije gledala. Mira Furlan je briljirala u svojoj ulozi, a ni Stimac, ni Lausevic nisu izostali. Jedino mi uloga Sonje Savic nije bila bas uvjerljiva. Film koji nije za svakog.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Mar 25, 2016 4:44 am

Far From the Madding Crowd (2015) sa Carey Mulligan i Michael Sheenom. Film snimljen po romanu Thomasa Hardy-ija. U nekim trenucima se osjeti manjkavost filma u odnosu na knjigu utoliko što neki likovi i dogadjaji nisu dovoljno objašnjeni. Dobra scenografija, divni pejzaži i solidna gluma. Gledanje filma me ponukalo da poželim da pročitam i knjigu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Mar 25, 2016 8:06 am

The Salvation je danski kaubojac sa Mads Mikkelsenom, Evom Green i Ericom Cantonom u glavnim ulogama. Dosta mučan film u kome neki vid pravde ipak pobjedjuje na kraju. Zaplet je jednostavan - supruga i sin glavnog junaka bivaju ubijeni na mučki način samo što su stigli u Ameriku iz Evrope. On ubija počinitelje, izlažući pri tom živote sebe i svog brata opasnosti od osvete bande čiji su članovi ubice bili.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sub Mar 26, 2016 7:18 am

Quills (2000)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 220px-Quills_poster

Marquis de Sade vjerojatno kod većine izaziva slične asocijacije povezane s njegovim erotskim romanima i razuzdanim načinom života. Film prati njegov život od vremena kada je zatvoren u umobolnicu Charenton. Sjajnu glumačku ekipu predvode Geoffrey Rush, Kate Winslet, Joaquin Phoenix i Michael Caine. U filmu se možda manje nastojalo prikazati ono biografsko, a više je istaknuta sama ideja o slobodi pisanja/govora/umjetnosti.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sub Mar 26, 2016 9:26 am

Once Upon a Time in the West je kultni vestern koji je režirao Serđo Leone, koji je svojim vesternima proslavio Klinta Istvuda. Odlična režija i dobar scenario čine da radnja nekako polako i spontano teče, baš kako mora da bude. Odlična je muzika kroz ceo film i efektna upotreba usne harmonike, koja najavljuje jednog od likova. Gluma je dobra, a snimak odličan s obzirom na to da je film izašao 1968. Nisam fan vesterna, ali mi je potpuno jasno zašto je Leone cenjen. Jedva čekam da odgledam njegovu trilogiju s Istvudom u glavnoj ulozi.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Ned Mar 27, 2016 7:53 am

Way Out West (1937)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 2hq466a

Komedija s najpoznatijim glumačkim parom kod nas poznatim kao Stanlio i Olio (Stan Laurel i Oliver Hardy) o dva prijatelja koji trebaju dostaviti tapiju Mary Roberts, ali nailaze na bračni par koji će ih pokušati prevariti. Iako je film zvučni, humor se temelji na gesti i grimasi. Kao 'filmsku lektiru' vrijedi ga pogledati, ali na mene nije ostavio neki poseban dojam.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Mar 28, 2016 7:16 am

Love is All You Need, danski film iz 2012-te sa Pearce Brosnanom. Romantični film koji uspijeva da ne bude previše sladunjav. Solidan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Mar 29, 2016 7:44 am

Bad Teacher, film sa Cameron Diaz o neodgovornoj, lijenoj i drskoj profesorici koja uspjeva da postigne uspjeh u školi zahvaljujući prevari i ucjeni. Mada ona djelimično popravlja svoj stav prema učenicima, ta promjena nije dovoljna da bi zaslužila simpatije gledalaca. Film sa potpuno pogrešnom poukom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Ned Apr 10, 2016 8:08 am

Caché (2005)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Ajmsyt

Bračnom paru Georgesu i Anne stižu video kasete od anonimnog pošiljatelja, no stvar ne bi bila posebno zabrinjavajuća da na snimci nije njihova kuća, a zatim i sve privatniji prostor. Kod Georgesa snimke bude krivnju zbog nečega što se dogodilo dok je još bio dijete. Dva sata nelagode i napetosti, Haneke još jednom vrlo dobar.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Pon Apr 11, 2016 9:24 am

Victor Frankenstein (2015) - Simpatična inovativna verzija već svima poznatog filma. Dopao mi se.

Dracula Untold - jedan od najboljih filmova sa ovom tematikom koje sam ikada pogledala. Posebna mi je scena kada mu umire žena, fantastična scena. Preporučila bih ga za neko kišno veče uz kokice. Vampirast i lepo urađen film.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Apr 24, 2016 7:25 am

Upravo pogledah "The Forger", film sa Johnom Travoltom i Christopherom Plummerom u glavnim ulogama. Odličan film sa dušom. Travolta glumi zatvorenika koji izlazi iz zatvora uz pomoć kriminalca koji ga je i poslao u zatvor. Zauzvrat kriminalac očekuje ogromnu uslugu. Travoltu u želji da izadje što prije iz zatvora rukovodi želja da bude sa sinom koji ima tumor koji se ne može operisati. Film me je baš dirnuo. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Apr 30, 2016 10:24 am

Jutros pogledah Ghost Busters.  Film je iz 1984-te, ali ga nikada prije nisam gledala.  Bojala sam se da ga je vrijeme pregazilo, a zapravo me je vrlo fino zabavio.  Simpatičan film sa Bill Murrayem, Sigourney Weaver i Danom Aykroydom u glavnim ulogama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Maj 10, 2016 7:31 am

Upravo pogledah Ricky and the Flesh, film Jonathana Demme-ja sa Meryl Streep i Kevin Klineom u glavnim ulogama. Meryl glumi muzičarku koja je napustila muža i troje djece da bi se bavila muzikom. Godinama kasnije suprug je poziva da dodje i njeguje ćerku koja prolazi kroz veliku životnu krizu jer ju je ostavio suprug. Otudjeni godinama razdvojenog življenja članovi porodice ponovo pronalaze bliskost nakon nekoliko dana provedenih zajedno. Film mi se dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jun 29, 2016 7:49 am

The Fifth Estate, odličan film sa Benediktom Kamberbečom i Danielom Brulom. Film govori o Džulijanu Asanžu i Wikileaks organizaciji koja je objavila ogroman broj povjerljivih dokumenata. Asanž je već godinama u ambasadi Ekvadora u Londonu, gdje je zatražio politički azil. Odličan film. Savršena gluma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Still_dreaming Čet Jun 30, 2016 2:27 pm

Warcraft: Početak. Posle toliko vremena u bioskopu. Obožavao sam igricu prema kojoj je napravljen i oduševljen sam filmom! Plašio sam se da neću biti.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Čet Jun 30, 2016 8:34 pm

The Deep Blue Sea (2011)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 5upu0m

Rachel Weisz je Hester, žena postarijeg suca koja nije zadovoljna u braku pa svojevrsnu utjehu pronalazi u pilotu Freddieju. Pomalo dosadan filmić o slomljenoj ženi, iako Rachel odlično iznosi svoju ulogu. Film u kojemu tišina govori tako puno...


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 02, 2016 5:39 am

The Runner, film sa Nicholasom Cageom. Jako volim ovog glumca, a vidjela sam da film nije dobro ocijenjen, pa sam odlučila da film ipak pogledam. Gledajući ga sve sam se čudila zašto je film loše ocijenjen. Dobar zaplet (američki kongresmen dolazi u žižu javnosti kada se počne boriti za prava ribara čija je egzistencija ugrožena nakon eksplozije na platformi za vadjenje nafte koja dovodi do velikog zagadjenja mora), odlična gluma, ama baš sve mi se dopadalo u filmu dok nisam vidjela završetak. Na žalost, film završava loše po glavnog junaka što publika sasvim sigurno ne voli i što je sigurno i uzrok loše ocjene filma. Možda je ovaj film zapravo bliži stvarnosti od mnoštva holivudskih bajki, no publika očigledno više cijeni bajke. Mislim da je ovom filmu vrlo malo nedostajalo pa da bude odličan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 03, 2016 6:32 am

Jutros odgledah film Woodyja Allena Irrational Man. Film govori o profesoru koji prolazi kroz životnu krizu i depresiju do trenutka kada odluči da pomogne potpuno nepoznatoj ženi. Vrlo originalan i interesantan film koji me je pomalo i zasmijavao. Glume Joaquin Phoenix i Emma Stone. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 30 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu