Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 01, 2017 10:26 pm

Jutros pogledah film Cafe Society Woodyja Allena. Film mi se dopao mada su me na momente ljutile ljubavne dileme glavnih likova. Allen je sazreo kao režiser, te su njegovi filmovi napravljeni u skorije vrijeme zaista dobri.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 08, 2017 9:56 am

Danas odgledah film Magnolia sa Tom Cruisom i Juliane Moore u glavnim ulogama. Film traje preko tri sata. Na početku djeluje iscjepkano i nepovezano sa mnoštvom likova i radnji, ali se vremenom svi ti dogadjaji povezuju u divnu i dirljivu priču. Jedino me je razočarala potpuno nepotrebna scena sa žabama pred sami kraj filma koja kvari opšti utisak. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 16, 2017 12:15 am

Upravo odgledah Born on the Fourth of July, film Olivera Stonea sa Tom Cruiseom u glavnoj ulozi. Film govori o mladom amerikancu koji se borio u vijetnamskom ratu, izgubio noge i polako se preobrazio iz propagandom zadojenog mladića u velikog protivnika besmisla rata. Težak, ali dobar film koji vrijedi vidjeti. Neke scene iz bolnice bile su mi toliko mučne da sam ih premotala. Film ima moćnu poruku i natjerao me je na suze u pojedinim scenama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jul 19, 2017 9:49 am

Upravo pogledah Nocturnal Animals sa Amy Adams i Jake Gyllenhaalom.  Neobičan film, pun napetosti.  Vrijedi pogledati. Dvije paralelne radnje se dešavaju - priča iz stvarnosti i priča iz knjige koju je napisao prvi muž glavne junakinje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jul 20, 2017 7:49 pm

Sinoc pogledah "Inferno" sa Tom Hanksom. Film je dobar kao sto je I knjiga, ali mi je malo zao sto su promijenili kraj. Vise mi se dopadao rasplet knjige. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 23, 2017 3:06 am

Jutros pogledah Reckless, film o javnom tužiocu koji želi da se kandiduje za senatora. Karijeru mu počinje ugrožavati dvostruki život koji vodi. Gledljiv film, ali ne i neko veliko filmsko ostvarenje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Jul 23, 2017 9:19 am

Da prekinem Trojin niz prije nego dodje do 10 :D

Gifted - vrlo emotivan film o Franku koji odgaja svoju sedmogodisnju necaku Mary nakon samoubistva svoje sestre. Kad se ispostavlja da je Mary jako talentovana za matematiku u njihove zivote ulazi i Frankova ambiciozna majka, koja zeli da unuci omoguci najbolje skole. Pocinje borba za starateljstvo izmedju sina i majke. U par navrata me je film umalo rasplakao. Preporucujem.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 23, 2017 9:31 am

Maloprije pogledah Demolition, film sa Jakeom Gyllenhaalom i Naomi Watts o uspješnom finansijeru čiji se život mijenja iz korjena kada mu u saobraćajnoj nesreći gine supruga. Film je priča o njegovom putu ka pronalaženju sebe prolaskom kroz vrlo destruktivan period. Dobar film, ima duše, ali bi bio i bolji da je bilo malo manje destrukcije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 30, 2017 9:05 pm

Za vrijeme vikenda odgledah Taps, jedan od prvih filmova Toma Cruisea. Film govori o pobuni u vojnoj akademiji nakon sukoba kadeta sa lokalnim propalitetima. Mislim da su film nepotrebno oduzili, mada ni ovako nije los. Druge dvije glavne uloge su Timothy Hutton i Sean Penn.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Avg 05, 2017 4:54 am

Juče odgledah izvrsnu romantičnu komediju Man Up sa Simon Peggom u glavnoj ulozi. Ovo je komedija zabluda u kojoj Simon Pegg dolazi na "blind date" i greškom se nalazi sa slučajnom prolaznicom umjesto sa osobom koju su mu prijatelji preporučili. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sub Avg 05, 2017 6:14 am

Gledao sam pre neki dan Dunkirk u biskopu, novi film Kristofera Nolana. Film je tehnički prelep, ima vrlo malo dijaloga, ali je predivno snimljen. Zvuk je tako dobro uklopljen u radnju, svakako ga valja gledati u bioskopu. Radnja je smeštena za vreme povlačenja saveznika u Drugom svetkom ratu. Preporučujem.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Avg 20, 2017 8:53 pm

Zadnjih nekoliko dana odgledah sledece filmove:

Twilight Saga: Breaking Dawn I I Twilight Saga: Breaking Dawn II, filmovi o vampirima sa Kristen Stewart I Robertom Patinsonom. Prvi dio je zapravo kao neki ljubavni film koji govori o zivotu mladog para poslije vjencanja I do rodjenja bebe, a drugi, koji je mnogo bolji, govori o problemima sa kojima se susrecu sa najmocnijom porodicom vampira. Drugi film ima vrlo lukavo smisljen preokret I stvarno je dobar.

Crazy, Stupid, Love sa Stevenom Carrellom I Julianne Moore. Odlicna romanticna prica, sa puno duse. Nije mi bio prvi put da ga gledam, a toliko me zaokupio da sam cak zaboravila I na cigarete.

Headhunter, svedski film o kradljivcu umjetnina kojeg pocinje progoniti vrlo opasan protivnik. Malo naivan, ali dobar film, sa poukom koja mi se jako dopada.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Avg 30, 2017 8:37 pm

Neki dan odgledah Donnie Brasco, film zasnovan na istinitim dogadjajima sa Al Pacinom i Johnny Deppom u glavnim ulogama. Johnny Depp glumi FBI detektiva koji se ubacuje u mafijasku bandu da bi stekao dokaze o krivici njenih clanova. Gledljiv film na kojem se ipak vidi da je iz nekog drugog vremena. Bilo je interesantno vidjeti Deppa dok je jos bio mlad i lijep, pravi fini deckic.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 03, 2017 8:58 pm

Sinoc odgledah Bourne Legacy, film o svijetu tajnih agenata iz serije o Jasonu Bournu u kome se Matt Damon ne pojavljuje. Glavnu zensku ulogu glumi Rachel Weisz. Dosta dobar film, mada su malo pretjerali sa scenama jurnjave na kraju filma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Sep 03, 2017 9:43 pm

Annabelle: Creation - inace ne gledam horore, ali ovo je bilo scared Ovaj dio mi je mnogo bolji od prethodnog. Prvi dio filma je bas zastrasujuci, dok je drugi malo vise akcije, vise ocekujemo napade i samim tim manje je zastrasujuci. Preporuke


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Sep 05, 2017 8:36 pm

Juce odgledah Shutter Island sa Leonardom di Capriom. Radnja se odvija na ostrvu na kome lijece teske mentalne bolesnike koji su pocinili kriminalna djela. Film pocinje dolaskom di Capria na ostrvo sa jos jednim policajcem da ispita nestanak jedne pacijentice. Odavno sam cula za ovaj film, ali sam se ustrucavala da ga gledam jer sam cula da je veoma tezak. Film je dobar, pun neocekivanih obrta, Di Caprio je jedan od moja tri najomiljenija glumca, reziser (Martin Scorsese) odlican. Pa ipak, kada sam odgledala film, nekako me je ostavio praznom. Obicno ovakvi filmovi jako uticu na mene I ostave dubok utisak, tako da filmu jeste nesto nedostajalo ili sam ja bila u nekom specificnom raspolozenju u kome sam bila posebno neprijemciva na uticaje filma.

Bez obzira na ovo film vrijedi vidjeti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Sep 06, 2017 6:41 am

Fantastic Beasts and Where to Find Them je zabavan film koji prethodi Harry Potter filmovima. Glavnu ulogu glumi Eddie Redmeyne. Film mi se dopada, maštovit i interesantan. Ko voli Harry Potter filmove uživaće i u ovom filmu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Sep 07, 2017 8:08 pm

Sinoc odgledah Keeping up with the Joneses, spijunsku komediju sa Islom Fisher i John Hammom u glavnim ulogama. Simpaticna komedija koja me je lijepo razonodila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 09, 2017 9:58 am

Danas odgledah Passengers, naučno-fantastični film sa Jennifer Lawrence, Chris Prattom i Michael Sheenom u glavnim ulogama. Odličan film. Zbog sudara svemirskog broda sa meteorima dolazi do kvara, te se jedan od 5000 uspavanih putnika budi iz sna koji je trebao trajati 120 godina, do stizanja na naseljivu planetu u udaljenom sazvježdju. Jedini budan on očajava dok jednog dana ne vidi lijepu putnicu koja spava u jednoj od kabina. Počinje istraživati njenu životnu priču i to daje novi smisao njegovom životu. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 10, 2017 9:09 am

Večeras vidjeh X-Men Apocalypse, film o mutantima sa nadprirodnim osobinama. Dobar i maštovit akcioni film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 11, 2017 9:05 am

Večeras odgledah Kingdom of Heaven, istorijski film koji govori o dogadjajima u Jerusalimu oko 1080 godine. Glume Orlando Bloom, Eva Green, Jeremy Irons i još mnogi poznati glumci. Režiser je Ridley Scott. Odličan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Sep 13, 2017 10:16 pm

Juce pogledah False Trail 2, svedski kriminalisticki film koji govori o ubistvu mlade djevojke u malom gradicu i istrazi koja slijedi. U pocetku mi se film nije dopadao, medjutim sto sam ga vise gledala to sam vise uzivala u njemu. U svakom slucaju vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Sep 21, 2017 8:44 am

Večeras pogledah film Clinta Eastwooda Sully o američkom pilotu kome su otkazala oba motora na avionu i koji je uspio spustiti avion na rijeku Hudson tako da su svih 155 putnika i članova posade ostali živi. Film je zasnovan na istinitom dogadjaju iz januara 2009-te godine. Pilot je prvo proglašen herojem, a onda su počeli ispitivati da li je pogriješio. Glavne uloge glume Tom Hanks i Aaron Eckhart. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Čet Sep 21, 2017 9:59 am

Vecernja zvona - treci dio Zafranovicve trilogije, koju sam tek ove godine otkrila. Film govori o hrvatskim komunistima prije, za vrijeme i nakon Drugog svjetskog rata. Mada me je "Pad Italije" vise dojmio i ovaj film mi se prilicno dopao, a prosto me fasciniraju neke scene u filmu. Prejako! No, definitivno ne za svakog.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 24, 2017 7:57 pm


Juce pogledah film Interlude in Prague o zivotu Mocarta iz perioda kada je isao u Prag. Nisam sigurna da li ima imalo istorijske istine u ispricanim dogadjajima, ali je film zahvaljujuci dobroj glumi I izvrsnoj muzici zaista divan za pogledati. Mocart odlazi u Prag da diriguje na poslednjoj predstavi Figarove zenidbe i dovrsava Don Giovanni-ja.

Od glumaca najpoznatiji je James Purefoy, poznat kao Mark Anthony iz serije Rome.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 33 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu