Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 5 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jan 30, 2014 11:14 am

"Wrong Mans" je komedija-špijunski krimić sa Jamesom Cordenom u glavnoj ulozi. Povremeno bi me iznervirala nespretnost glavnih likova i njihova nevjerovatna sposobnost da upadaju iz jedne nevolje u drugu, a vremenom me je osvojio humor kojim je serija protkana. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Feb 08, 2014 10:55 am

"Bridge" je švedsko-danska kriminalistička serija koja govori o eko-terorizmu. Ovo je druga serija. Gluma je dobra, radnja kompleksna, zapleti odlični. Ova serija navela me je da se opet zamislim nad užasima terorističkih napada u ime odbrane ekološke sredine. Koliko je ideja očuvanja životne sredine izvrsna, toliko su neprihvatljive medtode kojima se koriste ekstremističke organizacije. Dobra serija. Takodje mi se jako dopada pjesma koja se koristi za špicu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Feb 11, 2014 8:16 am

"The Musketeers" je serija napravljena po uzoru na knjigu Aleksandra Dime. Interesantni kostimi, zapleti i dobar izbor glumaca doprinose izvrsnom kvalitetu ove serije. Kontroverzna je odluka da Portosa glumi mulat, a i D'Artanjan je dosta tamnoput. Postavlja se pitanje istorijske tačnosti, jer mnogi smatraju da bi to istorijski bilo nemoguće. No, to ni malo ne umanjuje užitak u gledanju ove serije. Toplo preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Mar 22, 2014 4:03 am

"Salamander" je belgijska serija koja govori o pljački banke, ucjenama koje slijede i neustrašivom idealisti policajcu koji vrši istragu. Serija ima 12 epizoda. Do sada sam pogledala šest i jako mi se dopadaju. Prija mi i ovo upoznavanje sa kinematografijama raznih evropskih naroda pošto sam godinama samo pratila britanske, američke i pokoju australijsku seriju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Mar 29, 2014 12:30 am

"The Widower" je kratka serija o čovjeku koji je trovao i ubijao svoje supruge. Zasnovana je na istinitim dogadjajima, pa se mnogo više nerviram dok je gledam nego inače. Dobro je snimljena i pruža interesantan uvid u ponašanje psihopate.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Sub Mar 29, 2014 12:51 am

Miris kise na Balkanu - zapravo, zavrsila sam seriju i ne preporucujem je nikom. Blanki Salmon, glavna junakinja serije je ubjedljivo najdosadniji glavni lik neke serije. Sve sto ona cini se temelji na njenoj zelji da nesto ucini, ali na kraju ne uradi nista. Provela je cijeli zivot uz covjeka, koji je mislio i radio sve za nju. Ali opet, pokusali su je predstaviti kao snaznu, snalazljivu osobu. Uz to, Mirka Vasiljevic je uspjesno PROSAPTALA cijelu seriju. bez nekog razloga, ona jednostavno tako govori. Izbor glumice za Riki je blago receno ocajan! I radnja je razvucena, fokusirana na pogresnim, nezanimljivim likovima, dok drugi daleko zanimljiviji padaju u sjenu.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Mar 31, 2014 9:50 am

"Silent Witness" je odlična kriminalistička serija. Gledala sam je prije nekoliko godina sa drugom glumačkom ekipom. Sada sam odgledala četiri epizode iz nove serije i vrlo sam zadovoljna. Odlična serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ThePoet Pon Mar 31, 2014 9:31 pm

Počeo sam da gledam komediju Parks and Recreation ujutru uz kafu po epizodu-dve. Serija je odlična za početak dana, jer su likovi toliko dopadljivi i uvek mi ulepšaju jutro. Preporučujem kao razbibrigu. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Apr 06, 2014 8:56 am

Ovaj vikend sam odgledala drugu sezonu serije Mr Selfridge.  Jako mi se dopala.  Dobra gluma i zapleti.  Sigurna sam da bi se dopala svima koji vole seriju Downton Abbey.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Ned Apr 06, 2014 9:31 am

Greh njene majke - znatno bolja gluma u odnosu na Miris kise na Balkanu, ali je radnja tanka, pa cesto neke scene preskacem. Dosta puta je sasvim nelogicno. U svemu me najvise odusevljava Ruzica Sokic, koja je kao i obicno zaista izvrsna. Prica je o Nedi, koja na tragican nacin ostaje bez oba roditelja i koja pokusava da nadje svoj polozaj u drustvu...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Apr 12, 2014 6:47 am

Upravo gledam seriju Silk koja govori o advokatskoj kancelariji i njihovim sudskim slučajevima. Prva epizoda mi se nije previše dopala, a druge dvije su bile izvrsne. Naročito me je potresao slučaj žene koja je optužena da je doprinijela smrti svoje ćerke koja je ostala nepokretna u saobraćajnoj nesreći. Zaplakala sam, a to mi se nije odavno desilo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Uto Apr 15, 2014 9:54 am

Game of Thrones - pocela nova sezona!  :D Nakon pogledane druge epizode ne mogu da skinem osmjeh s lica!  givenheart :D 


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Apr 17, 2014 8:29 am

Upravo sam odgledala dvije epizode kratke kriminalističke serije "Undeniable". Odlična je. Mladu trudnicu ubija neko ko je poznaje. Njena ćerka prisustvuje ubistvu. 23 godine kasnije ona je ubijedjena da je prepoznala ubicu u onkologu kojeg susreće u bolnici. Svakako pogledajte ako vam se ukaže prilika.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Apr 27, 2014 9:38 am

Ovog vikenda sam pogledala trodjelnu seriju "Jamaica Inn". Snimljena po romanu Daphne Du Morier, poznate po knjigama Rebecca i Birds po kojima je Hitchcock snimio filmove, ova drama se odvija u stara vremena. Tematika su krijumčari koji napadaju brodove, ubijaju brodolomce i potom ih pljačkaju. Sve je dosta sumorno, što je sigurno jedan od razloga što ova serija nije pobrala uspjeh Dauntonske Opatije. Moglo se pogledati, ali nisam previše impresionirana ni pričom ni raspletom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Dafne Ned Apr 27, 2014 9:01 pm

Game of thrones i The tomorrow people
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Ned Apr 27, 2014 9:16 pm

Dafne ::Game of thrones i The tomorrow people

 :jeeeej: dobar izbor

Ja gledam i Desperate Housewives ponovo  :D  Trenutno treca sezona :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Dafne Pon Apr 28, 2014 10:34 am

ces@ric@ ::
Dafne ::Game of thrones i The tomorrow people

 :jeeeej: dobar izbor


da,serija je tako stravaa  :) 
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Maj 02, 2014 11:52 am

Upravo sam odgledala trodjelnu krimi seriju "Without You". Mladi par pokušava da dobije dijete. Jednoga dana suprug pogine u povratku sa posla. U nesreći sa njim gine mlada žena. Da li je ona bila njegova ljubavnica? Supruga vjeruje da je po srijedi namješteni udes, ali svi smatraju da njena reakcija nije normalna. Dobra drama i gluma. Anna Friel odlična u ulozi ožalošćene supruge.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od polly88 Čet Maj 08, 2014 2:25 am

Završavam 1. sezonu serije Suits u koju sam se zaljubila na prvu epizodu. :D
Serija je inače iz 2011. i, iako sam dobila preporuku, nikako nisam našla vremena za nju. Sada sam odlučila pogledati ju prije nego što počne 4. sezona (11. 6.) i odlično mi je sjela. Mješavina drame i komedije, u početku me podsjetila na film Catch Me If You Can jer je i ovdje glavni lik genijalac. Naime, Mike Ross upamti sve što čuje i pročita (i to doslovno, svaki zarez i svaku točku) te igrom slučaja naiđe na odvjetnika Harveyja Spectera. Spectera je osvojila njegova sposobnost brzog učenja i u masi ostalih mladih odvjetnika bira upravo Rossa za pripravnika (iako on nema diplomu). U svakoj epizodi prikazani su novi slučajevi, ali tu je i ona glavna nit koja ih sve povezuje. Preporuka!


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Jun 02, 2014 7:52 pm

"Inspector De Luca" je italijanska kriminalisticka serija koja se desava u drugom svjetskom ratu. De Luca rjesava mnoge komplikovane slucajeve ubistava i cak igrom slucaja se proslavi time sto je (slucajno) spasio zivot Musoliniju. Simpaticna serija. Prvu epizodu mi je bilo u pocetku malo teze pratiti dok nisam upratila ko je ko, a sada samo uzivam.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Jun 15, 2014 6:17 am

"New Worlds" je izvrsna serija koja govori o dogadjajima u Engleskoj i Masačusetsu 1864-5 godine koji su vodili prvim pokušajima odvajanja Američkih kolonija od Engleske. Na Engleskom prestolu je krvavi kralj Čarls II i zemlju potresaju pobune protiv njegove tiranije. U Americi je u toku naseljavanje i sukobi sa Indijancima. Sudbine likova su neobično ispreplitane, gluma odlična, zapleti izvrsni. Ja i inače volim istorijske drame, a ova je stvarno pun pogodak. Obavezno pogledajte ako vam se pruži prilika.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Jun 21, 2014 10:38 am

"Wallander" je švedska kriminalistička serija. Svaka epizoda je zasebna i večeras sam odgledala prvu epizodu. Dopala mi se.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jul 03, 2014 6:05 am

Trenutno pratim drugu sezonu serije Boss. Jako mi se dopada. Malo su je ublažili u odnosu na prvu sezonu i vedrija je. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Dafne Pon Jul 07, 2014 4:44 am

El internado -španska serija.Radnja se odvija na dva plana: pozadinski koji predstavlja ta priča o Internatu i nekadašnjem sirotištu te čudnim stvarima vezanim za to te na planu likova, njihovih međusobnih veza, odnosa između učenika, profesora i osoblja škole. Radi se o jednom zaista odličnom sklopu nekoliko različitih zanrova: teen serije, misterije, drame, horora.

Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jul 11, 2014 10:30 am

"Prey" je izvrsna kriminalistička kratka serija koja govori o policajcu čija žena i dijete bivaju ubijeni, a on optužen za ubistva. Odgledala sam dvije epizode i nemam namjeru lijegati dok ne vidim i treću, jer ne mogu iščekati da saznam kakav će biti rasplet.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 5 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu