Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali trikovi za domaćinstvo

Ići dole

Mali trikovi za domaćinstvo Empty Mali trikovi za domaćinstvo

Počalji od Still_dreaming taj Uto Avg 07, 2012 1:17 am

Sigurno ste se nekad mučili radeći nešto po kući. A možda to može lakše da se obavi. Čišćenje zagorele šerpe, čišćenje šporeta, uklanjanje fleka od kamenca, rđe, uklanjanje fleka sa odeće, borba protiv štetočina, uklanjanje neprijatnih mirisa iz zamrzivača / frižidera i slično. Postoje razna sredstva koja služe za to, ali nisu sva baš pouzdana i ne znaju svi kako se koriste i u kojoj dozi.

U ovoj temi možete sami od sebe podeliti neke takve trikove sa drugima, a možete i pitati druge kako nešto uraditi. Misli se, naravno, i na one trikove kad nečim što inače ne služi za to očistimo nešto i slično.

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 32
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali trikovi za domaćinstvo Empty Re: Mali trikovi za domaćinstvo

Počalji od Still_dreaming taj Uto Avg 07, 2012 2:41 am

Evo ja već imam jedno piutanje. :)

Koliko vremena najviše sme da prođe od jednog odleđivanja komore frižidera do sledećeg odleđivanja? I da li se brže hvata led ako je komora otvorena?

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 32
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Avg 08, 2012 4:12 am

Mislim da je bolje da neko drugi odgovori na stillovo pitanje.

Ja sam danas čula jedan dobar savjet u vezi sa prženjem ribe. Da uklonite miris koji se stvara pri prženju ribe stavite na ulje dvije kriške jabuke i pržite ih istovremeno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16248
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole