Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Među četiri zida

Ići dole

Među četiri zida Empty Među četiri zida

Počalji od ThePoet taj Uto Jan 15, 2013 12:19 pm

Nekada nam je lakše da se ispovedimo nepoznatim ljudima, nego prijateljima. Nekada pronađemo mesto na kome znamo da nas niko neće osuditi i gde možemo slobodno da pišemo o svemu što nam se dešava.

Postoji li nešto što ste rekli samo Zidu i njegovim članovima, a što niste rekli mnogim ljudima van foruma? Šta je to što zna samo Zid?

najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 29
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od enigma_ taj Uto Jan 15, 2013 9:20 pm

Mnogo toga sam napisala ovde,a da nisam kući ni spomenula.
Nađem temu i piešem, često to moje pisanje "zvuči" kao da se žalim na moje ukućana, čak sam u tom pisanju i "surova", a ustvari prema njima nisam.
Vilotić ne zna da ga ja ovde ogovaram i predstavljam kao cepanicu :D iznervira me, pa mi je tako lakše. Inače čovek je ok da nije tako ne bi smo bili zajedno 500 godina :D
Deca po nešto znaju, ali mnogo toga i ne znaju, znaju onoliko koliko im kažem. Mislim da bi se odrekli majke preko novina, kad bi znali da im oca ovde nazivam "buzdovan, cepanica" :D a njih bitangama koje ponekad žive noću a danju spavaju :D
Da..niko ne zna sem Vas, jer sam to napisala, da sam skoro razmišljala o nekom razvodu, povređena sam bila.No, to je prošlo.To nisam ni spomenula u kući.Par ljudi su mi napisali pp i rekli da će to proći, iako sam znala, značio mi je taj pp, jer osećaj da te neko čuje i kad te nešto teško muči ne može da se zaboravi.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 52
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Jan 16, 2013 2:11 am

I moj suprug je clan Zida, pa ne mogu reci da sam ista napisala na forumu sto on ne zna. U mom slucaju je suprotno - sigurno je da moj suprug zna vise od clanova Zida o mnogo cemu sto se tice mene. :jj:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16248
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od enigma_ taj Sre Jan 16, 2013 2:54 am

@Troja
Lepo je što ste Vi stalno zajedno, pa i na netu i što nema apsolutno nikave tajne između Vas :) Vi ste idealni, malo ljudi znam u reali koju su baš tako idealni :)
A mnoge ljude znam koji predstavljaju idilu svoje reale na netu :)
No ne mislim da baš treba da sedne neklo od mojih i lista sve što sam pisala, ovo je moj Zid i ja tu pišem onako kako se osećam, onako kako mislim. Mnoge teme se kući i ne dotiču. Recimo tema filma, ja volim jedan žanr moj muž drugi.Tema sporta, ja ne volim gledanje Ski-skokova, On voli i On gleda, priča sa klincem o tome, a ja sa Vama sam na nekoj temi ovde :)
Kao što mislim, tačnije znam da sam mnogo puta ovde se odmorila, kako fizički, tako i mentalno (trenutno sam sela da se odmorim fizički).

moj suprug zna vise od clanova Zida

Pa to valjda normalno!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Sre Jan 16, 2013 3:55 am

Pa nema nista sto bas nikom nisam rekla, a da sam napisala na zidu. Uglavnom sve znaju moj brat, moja najbolja prijateljica i momak. Brat zna sve, i ovo sto pisem o njemu. Jedino ne zna da to pisem javno na forumu i vjerovatno bi se ljutio, ali mislim da sluti.

Isto kao i Enigma mozda komentari o filmovima, posto brat i ja imamo sasvim razlicit ukus. S momkom vise o filmovima, jer gledamo slicne, sem sto on ne gleda bas domace, pa o domacim uglavnom sa vama :)

"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od enigma_ taj Čet Jan 17, 2013 9:29 am

Postoje momenti, bar kod mene, kad mi je lakše da pišem o nečemu nego da pričam o tome istom, Znam da loše pišem i da moji postovi mogu biti smorni, ali ja se tako "praznim" i to je jedan od mojih ventila (kome smeta neka lepo ne čita)
Trenutno nas je petoro u stanu, svako je u svom "ćošku". neko gleda film, neko priča sa drugaricom a ja sam trenutno ovde i lepo mi je ovde :)
Cesarice, naravno da bi se Tvoj brat ljutio, kao i moji klinci, jer oni ne znaju koliko je nama bitan ovaj svet.
Vilotić zna, čak ga tako oslovljavam (Vilotić) kući kad se zezamo.
Mnogo je veći problem kad partner/ka prati svoju ljubav na netu, nego što neko napiše šta ga boli ili kakav mu je dan ili da mu je neka glupost pala na pamet, kao recimo razvod,a o tome nije ni spomenuto u kući.
Ja znam da ima svega na netu, pa i tog praćenje.
A, da, ne znaju moji da sam im "ukrala" sličicu sa FB-a od kučenceta i okačila ovde,sad ću da im kažem :D

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Čet Jan 17, 2013 10:09 am

Ma brat uglavnom zna, i sam je jedno vrijeme bio clan ovog drugog foruma na kom sam (i sad razmislja da se vrati), ali jednom je nesto procitao o sebi i malo se durio. Proslo ga je brzo, ali eto...
A to pracenje partnera po netu mi je glupo. Ne razumijem poentu toga. Ja svog momka nemam ni na FB-u. Da stavljamo kissy-kissy, ljubavi moja i slicne gluposti na zid jedno drugom mi je bzvz, to cemo uraditi u cetiri oka, ne treba nam publika koja ce ispod toga pisati "najbolji par na svijetu" (mi znamo da to jesmo i bez njih :P ). Zna da visim na forumima, moze i da dodje, ali sta mu vrijedi kad ne zna jezik :buahahhaha: I kad bi se potrudio, pa preveo sve, razocarao bi se, jer sve to vec zna :)

"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh