Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas

5 posters

Ići dole

Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas Empty Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas

Počalji od Still_dreaming Pon Mar 25, 2013 2:49 pm


Kad kažem prijatelj, mislim - vernost, prijatnost, otvorenost, iskrenost, privrženost, bliskost, nežnost, (neophodna) grubost, uteha, zagrljaj, smejanje do suza, oslonac, poverljivost, ljubav.

Kada nekog iskreno volimo, imamo potrebu da ga povremeno iznenadimo. A prijatelji su, pored partnera, osobe koje nas najbolje poznaju, pa najbolje i znaju kako da nas iznenade i učine za nas nešto što znaju da će nas oduševiti.


Koja je najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas? Ili najlepše stvari, ako se ne možete odlučiti za jednu?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas Empty Re: Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas

Počalji od ces@ric@ Pon Mar 25, 2013 9:28 pm

Ne bih se ogranicavala na jednu stvar, vise bih voljela da ih sto vise stavim ovdje da se ne zaborave:

Na dan kad mi je umro deda imala sam planove sa prijateljicom. Poslala sam joj poruku da kazem da necu moci i da sutra putujem za Sarajevo. Ocekivala sam da ce mi samo uzvratiti izrazivsi saucesce. No, ona je nazvala i pricala sa mnom jedno 20 min, tjesila me, savjetovala... Puno mi je znacilo, pogotovo jer sam znala da je bila prezauzeta, da nije znala gdje ce prije, ali je ipak izdvojila vremena da me nazove.

Dedina sahrana je bila cetiri sata autom od Sarajeva i zbog toga nismo htjeli nikog maltretirati da dolazi. Moj prijatelj je ipak insistirao da dodje, uzeo slobodno od posla, bio uz nas sve vrijeme, pomogao kad je sta trebalo, snimao sve i odvezao neke natrag kuci.

2011 sam dosla neplanirano u Sarajevo u vrijeme kad je trebao biti Balasevicev koncert. Kad sam skontala da cu biti i u dane koncerta pokusala sam da nabavim karte, no sve je bilo rasprodato. Onda me je nazvao onaj isti prijatelj i pitao da li mi mozda treba karta za koncert Balasevica. Znao je koliko obozavam Balasevica i da cu reci da mi treba. Rekao je da ima viska, ali ce mi dati pod jednim uslovom, da mi ih pokloni. Tako sam na poklon dobila i kartu za koncert i kartu za film. Imao je kartu za djevojku, koja je otkazala i svi su to znali, mnogi su ga pitali da im proda tu kartu. Rekao mi je poslije da ju je zamalo prodao, ali je onda dosao moj bivsi (njegov dobar prijatelj, koji me je dosta povrijedio) i trazio mu da kupi karte. Tad je odlucio da ih meni pokloni, posto je tad negdje i saznao da sam u Sarajevu. Nekako sam te karte osim toga sto je znao koliko obozavam Balasevica, dozivjela i kao njegovu podrsku u toj propaloj vezi.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas Empty Re: Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas

Počalji od Troja Pon Mar 25, 2013 9:46 pm

Zapravo nemam boljeg prijatelja od svog supruga i on je sigurno najvise cinio za mene, toliko toga da bih lako mogla napisati knjigu o tome, ali to nije tema ove rubrike.

Od ostalih prijatelja vjerovatno je najbitnije sto je iko ucinio za mene kada mi je drugarica koja je u London otisla prije mene rekla sta i kako treba da uradim da udjem u Veliku Britaniju. Bila su teska vremena, rat i neizvjesnost, i tragali smo za nekim mogucim rjesenjem svih svojih problema. Odlazak u inostranstvo cinio se kao jedan moguci izlaz, sansa da se prezivi. Ko zna gdje bih ja na kraju bila da nije bilo te prijateljice. Ona mi je takodje pomogla i da pronadjem smjestaj u centralnom Londonu, sto je bilo veoma bitno i sto mi je uljepsalo zivot u tim trenucima krize.

Osim ovoga, vjerovatno je sljedeca najljepsa stvar koju je drugarica ucinila za mene bilo tjesenje i savjetovanje kada se situacija u ljubavi nije razvijala kako bih ja to zeljela.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas Empty Re: Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas

Počalji od Liza_N. Sre Maj 01, 2013 8:59 am

Posebno bih izdvojila jednu stvar, a to je kada je moja prijateljica zapucala iz Bg-a do mene za moj rođendan, kolima, ne rekavši mi da će doći. Pritom, nikada nije dolazila kod mene, i nemam pojma kako se snašla. Samo mi se pojavila ujutru na vratima, kao da se tako svakog jutra viđamo, i zagrlila uz osmeh. Naravno, rasplakala me je i oduševila i iznenadila i stvarno ne mislim o sebi kao osobi koja zaslužuje takve prijatelje.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas Empty Re: Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas

Počalji od Ivana_ Sre Jul 01, 2015 10:54 pm

Hm...
- Kada mi se drug pojavio na kapiji iznenada, ne rekavši da je stigao. :)
- Kada mi je drugarica poklonila papiriće raznih boja ispisane motivacionim citatima i porukama i izlepila ih svuda po stanu.
- Kada mi je kupila kutiju u obliku srca i napunila je prvim gumicama. (sakupljala sam gumice za brisanje)
- Kada mi je kupila vintaž sat isit kao njen i okačila mi ga o vrat.
- Kada je učila sa mnom.
- Kad mi je spremala da jedem.
... I puno lepih sitnica.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas Empty Re: Najlepša stvar koju je prijatelj učinio za vas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu