Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neopisiva sreća

+2
nexstosic
Catwoman
6 posters

Ići dole

Neopisiva sreća Empty Neopisiva sreća

Počalji od Catwoman Sre Feb 10, 2010 1:43 pm

Sreća? Kako je definisati? Ljudima stalno nešto fali i nikada ne mogu da se zadovolje onim što imaju. Kada nemaju hteli bi da imaju, kada imaju hteli bi još više. Međutim, za sreću je potrebno samo malo. Ako smo skromni i ako ne tražimo puno, uvek ćemo biti srećni i zadovoljni onim što imamo. Male stvari čine život i to je definitivno tačno.
Evo na primer šta mi se sad desilo: javi mi brat da smo dobili po dve ulaznice za Trofej kada stigne u Bg. I ja sam zbog toga presrećna, i morala sam da otvorim ovu temu.
Kada ste vi srećni? Koliko vam je potrebno da biste se osetili ispunjenim?
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neopisiva sreća Empty Re: Neopisiva sreća

Počalji od nexstosic Sub Mar 27, 2010 6:36 am

meni je potrebno samo da mi moja mezimica iskreno i umiljato kaže 'volim te', onda sam presrećan. Uopšteno, presrećan sam što sam je upoznao, što se super družimo i što se takve cure u današnje vreme stvarno retko rađaju. (svaka čast njenom tati što je takvu napravio, bolje ne može)
P.S. Ako se prepozna, neka pozdravi tatu givenheart
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neopisiva sreća Empty Re: Neopisiva sreća

Počalji od Catwoman Sub Mar 27, 2010 9:45 am

Svako ostvarenje zelje mi donosi neopisivu srecu. Cak i kada dobijem od jedne fine forumasice poruku kako se pravi testo za pizzu. Zaista se radujem za sve sto dobijem od zivota i zadovoljna sam onim sto imam. :):
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neopisiva sreća Empty Re: Neopisiva sreća

Počalji od Callisto Sub Mar 27, 2010 10:03 am

Ih, i jos kad napravis tu pizzu....njam...sreci nigdje kraja.
(bas sam danas pravila....huh, jedva disem :buahahhaha: )
Nista, cekamo svi po komadic u Kafanici :):
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neopisiva sreća Empty Re: Neopisiva sreća

Počalji od Liza_N. Pon Jun 20, 2011 1:03 pm

Ja sam definitivno najsrećnija kad u potpunosti obavim svoje dužnosti tetke. :)
Imam desetogodišnjeg sestrića, i zbog njega bih na Mars otišla, samo ako bi tamo bila neka Yu-Gi-Oh! karta koju (kojim slučajem...) nema, kako bih ga usrećila.
Jedino kroz svoja davanja njemu, detetu, mogu da osetim neopisivu sreću kada vidim da je srećan i on.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neopisiva sreća Empty Re: Neopisiva sreća

Počalji od Troja Pon Jun 20, 2011 8:22 pm

I ja volim da kupujem poklone za djecu. Ne mislim da je potretno mnogo da budem istinski srecna, nekada je dovoljno da samo ugledam da je suncan dan ili da pustim sebi neku vrlo lijepu muziku. Moze me usreciti i uspijem uciniti nesto sto usreci i nasmije neku meni dragu osobu. Ili ako uspijem uraditi nesto sto mi se ucinilo tesko, dakle postignem neki sopstveni uspjeh.
Usreci me i kada procitam neki vrlo lijep post na Zidu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neopisiva sreća Empty Re: Neopisiva sreća

Počalji od Ivana_ Sub Avg 29, 2015 1:47 am

Usrećuju me odista sasvim sitne, male i uobičajne stvari; ali isto tako sitnice me i rastužuju do ogromnih razmera.
Srećna sam kad sam zdrava, kad se ujutru probudim.
Srećna sam kad udahnem svež vazduh, miris biljaka i kiše.
Usrećuju me sva godišnja doba, sve lepote prirode. Ushićuje me kad vidim dugu, kad kiša lije ko iz kabla. Oduševljavam se munjama. Volim sneg.
Usrećuje me sreća drugih.
Usrećuju me različite životinje.
Srećna sam kad slušam pesmu koju jako volim, vidim lepu fotografiju, sliku, bilo koje umetničko delo.
Srećna sam kad čitam, gledam filmove.
Mnogo je toga na svetu zbog čega sam i srećna i tužna u isto vreme.
Ali najsrećnija sam kada mi neko kaže da umem da pišem, da sam rođena za to. I kada su svi koje volim dobro. givenheart


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Neopisiva sreća Empty Re: Neopisiva sreća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu