Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafe ‚‚Utopija"

+8
ThePoet
polly88
Troja
Virginija_Woolf
Dafne
Still_dreaming
Ivana_
ces@ric@
12 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Pon Jun 27, 2016 12:42 am

Hvala, Troja! smajli-a095.gif


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Uto Jun 28, 2016 7:48 pm

Gde ste, bre? Kako ste? smajli-a095.gif

Za vas koji ne znate, Ceca je izbacila novi album i to je pokrenulo lavinu komentara i reakcija na internetu. Kao i svaki album koji potpiše i Marina Tucaković obiluje biserima. Tipa meni je jedno od omiljenih: ,,Poješću svoje suze i usput svašta štetno." ili ,,Anđeo si, dečko, druge klase."  :buahahhaha:
Pesme ko pesme nisu loše, slušaće se dosta.

Ali poslali su mi i ovaj video :buahahhaha:

https://www.facebook.com/newanja/videos/10208137362206799/?__mref=message_bubble


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Uto Jun 28, 2016 9:45 pm

Cula sam za Cecin album, mada pojma nemam ko je Ceca. :D

Na Fejsbuku je bila sala "Ovo izvjestavanje o odvajanju Velike Britanije od Evropske Zajednice je samo jos jedan pokusaj da se skrene paznja sa Cecinog novog albuma." sto je meni bilo bas komicno.

Vidim tekstovi su joj mrak. :buahahhaha:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Sre Jun 29, 2016 4:42 am

Troja ::Cula sam za Cecin album, mada pojma nemam ko je Ceca. :D
Nisi mnogo propustila... Mad Profuknjača jedna. Mad

U ponedeljak sam kvrknuo svinju (pravu :jj: ). Sredinom jula mi je slava pa ću da osušim pečenice, slan'nicu (onu hamburgersku :jj: ) i napraviti dovoljno kobasica da imam do zime. Spremio sam da u njih dodam jednog srndaća i but od divlje svinje. Ima' da ih pokvarim time... :D Ljudi, što uživam u tome... givenheart
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Sre Jun 29, 2016 11:15 am

Maki ::
Troja ::Cula sam za Cecin album, mada pojma nemam ko je Ceca. :D
Nisi mnogo propustila... Mad Profuknjača jedna. Mad
Propustila je... Itekako je propustila... yes.gif ...
"Svetlana Ražnatović, the First of Her Name, Queen of Belgrade, Queen of the Balkanians and the Europeans and the First Men (Serbs), Lord of the 39.2 Kingdoms, Protector of the Realm, Khaleesi of Kosovo and Metohija, called Caeca LepiGromeMojborn, the Unburnt, Mother of Tigers, Breaker of nanogica!" ... :buahahhaha:


Poet ::Za vas koji ne znate, Ceca je izbacila novi album i to je pokrenulo lavinu komentara i reakcija na internetu. Kao i svaki album koji potpiše i Marina Tucaković obiluje biserima. Tipa meni je jedno od omiljenih: ,,Poješću svoje suze i usput svašta štetno." ili ,,Anđeo si, dečko, druge klase."  :buahahhaha:
Pesme ko pesme nisu loše, slušaće se dosta.
Postoji neko ko ne zna? :wtf: ...Pa, čak sam i ja (sa)znala... yes.gif
Jeste, sve hit do hita... i meni su te omiljene... + ...naravno... onaj hit (borderlajn) krivično djelo… "i da nećeš hoćeš"...samo "trepni"... yes.gif ... :buahahhaha:


Maki ::U ponedeljak sam kvrknuo svinju (pravu :jj: ). Sredinom jula mi je slava pa ću da osušim pečenice, slan'nicu (onu hamburgersku :jj: ) i napraviti dovoljno kobasica da imam do zime. Spremio sam da u njih dodam jednog srndaća i but od divlje svinje. Ima' da ih pokvarim time... :D Ljudi, što uživam u tome... givenheart
Života mi svaki put nakon tih tvojih postova o pokolju kojekavih životinja išla bih da poharam frižider samo da mogu da jedem meso... Iako sam maloprije ponjupala pola kg sladoleda... Opet sam gladna... :mtj: ...Stvarno nisi human... Mad
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Sre Jun 29, 2016 11:58 am

ms.k ::"Svetlana Ražnatović, the First of Her Name, Queen of Belgrade, Queen of the Balkanians and the Europeans and the First Men (Serbs), Lord of the 39.2 Kingdoms, Protector of the Realm, Khaleesi of Kosovo and Metohija, called Caeca LepiGromeMojborn, the Unburnt, Mother of Tigers, Breaker of nanogica!" ...

:buahahhaha: :buahahhaha: :buahahhaha: Ovom cu se smijati dva dana! :buahahhaha:

E da, pa rekli su da je Brexit cista sabotaza da se skrene paznja sa Cecinog novog albuma.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Sre Jun 29, 2016 10:32 pm

Mda... And Champion of hunger games... Mad
ms.k ::Života mi svaki put nakon tih tvojih postova o pokolju kojekavih životinja išla bih da poharam frižider samo da mogu da jedem meso... Iako sam maloprije ponjupala pola kg sladoleda... Opet sam gladna... :mtj: ...Stvarno nisi human... Mad
Kada te nanese put, ili glad, ili čista požuda da zariješ očnjake u taze odimljen vrat, ti svrati. :jj: Primam ja goste. I gošće. :)
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Čet Jun 30, 2016 11:48 am

Ces ::
ms.k ::"Svetlana Ražnatović, the First of Her Name, Queen of Belgrade, Queen of the Balkanians and the Europeans and the First Men (Serbs), Lord of the 39.2 Kingdoms, Protector of the Realm, Khaleesi of Kosovo and Metohija, called Caeca LepiGromeMojborn, the Unburnt, Mother of Tigers, Breaker of nanogica!" ...

:buahahhaha: :buahahhaha: :buahahhaha: Ovom cu se smijati dva dana! :buahahhaha:
To sam i ja pomislila kad sam pročitala... ali sedam dana kasnije... i dalje umirem... :buahahhaha:


Maki ::
ms.k ::Života mi svaki put nakon tih tvojih postova o pokolju kojekavih životinja išla bih da poharam frižider samo da mogu da jedem meso... Iako sam maloprije ponjupala pola kg sladoleda... Opet sam gladna... :mtj: ...Stvarno nisi human... Mad
Kada te nanese put, ili glad, ili čista požuda da zariješ očnjake u taze odimljen vrat, ti svrati. :jj: Primam ja goste. I gošće. :)
... givenheart
...A ja sam totalno mislila, ako me ikad put nanese na tvoju stranu, da ti se pojavim na poslu i napravim neki skandal u fazonu španskih serija... yes.gif
...S druge strane... ja ne primam ni goste ni gošće... uglavnom jer nemam gdje... uglavnom jer je moja sestra zatrpala naš životni prostor papirima i knjigama... što je fenomenalno po moju lijenu prirodu jer imam izgovor em da ništa ne spremam em da idem u Bg po mekdonldsima i poslastičarnicama itd... tako da... ako želiš da mi se pridružiš... uvijek si dobrodošao... givenheart
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Čet Jun 30, 2016 2:50 pm

Evo mene opet! Vratio sam se na jednu smenu! I sve mi sad nešto deluje kao da posao ni nemam.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Čet Jun 30, 2016 9:43 pm

ms.k ::...A ja sam totalno mislila, ako me ikad put nanese na tvoju stranu, da ti se pojavim na poslu i napravim neki skandal u fazonu španskih serija... yes.gif
Kelege su se, taman, odvikle da se oko mene dešavaju takve stvari, pa bi ih to lepo razdrmalo... givenheart
ms.k ::idem u Bg po mekdonldsima i poslastičarnicama itd... tako da... ako želiš da mi se pridružiš... uvijek si dobrodošao... givenheart
Nisam ti ja baš za te pljeske koje su veličine 2 i po ćevapa. Ako dođem, idemo u Hacijendu na "rodizio". yes.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Jun 30, 2016 10:45 pm

Still_dreaming ::Evo mene opet! Vratio sam se na jednu smenu! I sve mi sad nešto deluje kao da posao ni nemam.

Fino Still. Nadam se da ce ti to omoguciti da nam se javljas malo cesce. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Pet Jul 01, 2016 12:12 pm

Maki ::
ms.k ::idem u Bg po mekdonldsima i poslastičarnicama itd... tako da... ako želiš da mi se pridružiš... uvijek si dobrodošao... givenheart
Nisam ti ja baš za te pljeske koje su veličine 2 i po ćevapa...
Nisam ni ja za pljeske, a ni za ćevape, niti ikakvo meso generalno, već sladoled...  :) givenheart ...Ništa ne priznajem, ali mislim da možda imam trunku problem, jer ga već daaanima doručkujem/ručam/večeram...  :mtj:


Troja ::Ne zaboravi da zadas novi pojam kada se isplaces.  :D
... :buahahhaha: ...neje mi dobro... :buahahhaha: ...


Poli ::The Deep Blue Sea (2011)

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 5upu0m

Rachel Weisz je Hester, žena postarijeg suca koja nije zadovoljna u braku pa svojevrsnu utjehu pronalazi u pilotu Freddieju. Pomalo dosadan filmić o slomljenoj ženi, iako Rachel odlično iznosi svoju ulogu. Film u kojemu tišina govori tako puno...
Aaavvvv... kobayashi maru... givenheart  ..."(between the devil and) the deep blue sea" i treba da je dosadan, ako sam dobro ukapirala, to je i poenta... Rejčel je kao i uvijek na nivou i ulogu je savršeno iznijela...svaki pokret, pogled, svaka odmjerena rečenica, ton, i, ah, da...tišina... givenheart ...s tim što... uopšte nemam utisak da je slomljena...samo umorna/zamorena... i da čitava ujdurma, i kasnije rastrzanost, nije proisteklo iz traženja utjehe već pobune bića da živi u skladu sa sobom a ne sa onim što se od njega očekuje...  Ali... Ono što me je ostavilo zamišljenom je, barem sam stekla takav utisak, to i da strast može biti monotona i dosadna... Hidlston me sa svakim filmom sve više oduševljava... :tiktak: ...Sad je uspio i đavola da učini smorno/monotono/dosadnim, i koliko god sam ga u ulozi Lokija željela išamarati, toliko sam sad imala onaj 'ma, marš,be done with it,go back to hell' osjećaj...

Nakon "The Deep Blue Sea" sam, sasvim slučajno, pogledala "Crimson Peak" (Giljermo del Toro je nadmašio sam sebe, više mi se dojmio i od "Panovog lavirinta" i Hobit filmova), a onda i "High-Rise"... Ko god da je odabrao Hidlstona...namam riječi hvale... U oba filma...potpuni pogodak... Posebno "Crimson Peak"...prelijep, (borderlajn) božanstven... Kad je izgovorio (onom 'šapućem sa sve britiš akcentom' bojom) "The Waltz – Not a complicated dance, really – The lady takes her place slightly to the left of the leading gentleman. Six basic steps – that is all. However – It is said that the true test of a perfect waltz is for it to be so swift, delicate and so smooth, that a candle flame will not be extinguished in the hand of the lead dancer." pitala sam se da li zaista opisuje valcer ili sebe... Savršeno suzdržano držanje i maniri upakovani u perfektno izvajanu fasadu boje slonovače, presječeni onim snenim pogledom i nasrtljivosti, stvarno čine sve napetim, na ivici da preklinjem 'daaaj, mooolim te, hoću još'... Nešto sam do kraja "Crimson Peak"  i početka "High-Risea" stekla utisak da čitava stvar nije možda ni stvar režije koliko samog Hidlstona, jer ima isti pogled, isto držanje, i pokrete, i onda ruke...položaj...način na koji rukom obuhvati dlanom prstima i...to kako ljubi, pa (pre)stane...smakne pogled i promjeni fokus...nekako uvuče pogledom ko u neki drugi univerzum...ne znam ni kako dođe do bedara ali dođe i ostanem zbunjena jer ne znam da li želim da tamo ostane ili da se vrati...došla sam do zaljkučka do kraja "High-Risea", uglavnom zbog neke scene u kojoj opipava/osjeća fasade i podove, da sam saglasna sa Miom (iz "Crimson Peak") i da ga treba kad dođe do bedara baciti na pod i dlanovima i prstima i još koječim proosjećati ko on onu fasadu; takođe, dođoh i do zaključka, da sam zbog Hidlstona totalno zanemarila čitavu dramu i fenomenalnu priču u "High-Riseu" i da sam neviđeno grozomornostrahotno površna... yes.gif :mtj:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od polly88 Pet Jul 01, 2016 8:41 pm

Ms.k, ako si za malo veću dozu Toma, preporuka za mini-seriju "The Night Manager". :D love


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sub Jul 02, 2016 2:23 am

Night Manager je odličan, a i Tom. Jedan od rijetkih glumaca koji me oduševljavaju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Sub Jul 02, 2016 12:39 pm

Već navučena... :mtj: ...Love love love it... love ...
..."You have many different voices, mr Pine. You say one thing and... that person touches me. Then that person is called away and somebody quite different take his place. We have changing of the guards... I want one of your many selves... to sleep with me tonight. You can choose which one."
... :tiktak:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Ned Jul 03, 2016 11:26 pm

Ivana_ ::... SAMO ove muke sa netom. Život mi je postao divan toliko da se bojim.

Ne boj se Ivana. smajli-a095.gif Uzivaj kad mozes. Zivot moze biti lijep.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Sre Jul 06, 2016 8:37 pm

Prekojuče napravio kobaje a dan pre iseckao 11kg slanine i mesa (da bi u kobasicama bili i celi komadići - kao njegoška kobasica). Vatrica non-stop gori... :tweedle: I sada - pošto predmetna gori u furunu, svakog dana zovem nekog od bliskih rođaka i prijatelja da sa porodicom dođe da nešto krčkamo. :martini:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Jul 06, 2016 10:55 pm

Jao male, kad citam tvoje postove osjecam se kao da pricam s mamom. :buahahhaha:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Sre Jul 06, 2016 10:59 pm

Ćerko, samo se ti meni (mami) ispovedi. Naročito obrati pažnju na fobije. yes.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Jul 06, 2016 11:06 pm

Pa, zmije, pauci, strah da cu se razboliti... :krstivoje:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Čet Jul 07, 2016 7:55 pm

Ne mogu da verujem. Ti strahovi su iracionalni! Mad Razumem da se bojiš da ćeš jednom da ogladniš, ali to?! :sparrow:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Jul 07, 2016 11:05 pm

Nisu iracionalni.  Pauka ima u Engleskoj koliko hoces i mnogo su veci od onih nasih.  Ovi ludi englezi takodje drze zmije kao kucne ljubimce, pa sam jednom vidjela pitona na ulici, a vise puta citala u novinama o ljudima koji svoje zmije po 10 metara dugacke pustaju u bastu ili kako su nekim ljudima pobjegle zmije. :krstivoje:

Sto se zdravlja tice, kao pusac imam razloga da pomislim da moje zdravlje moze biti ugrozeno.  To je jos vise pojacano time sto mi se nekoliko puta zadnjih godina desavalo da imam jake bolove i slicno. :(

Za mene je glad iracionalan strah. Pa ne zivim u Bijafri! Mad Ako ogladnim jedem i problem rijesen. smajli-a095.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Pet Jul 08, 2016 4:50 am

Meni se mnogo retko dešava da ogladnim jer jedem preventivno... :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pet Jul 08, 2016 6:59 am

Ja nekad zaboravim da doručkujem kad rano počnem da radim, pa ogladnim. :jj:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Pet Jul 08, 2016 7:16 am

Eeeeeeeeeeee.... Ja doručkujem i večeram po satnici: 8AM i 8PM +/- pola sata, ručak zavisi da li je radni dan ili vikend pa je od 14 do 16 sati, a užine kada god se nađem blizu hrane. :jj: Što bi žene rekle: "kakav na jelu - takav na delu." :D
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 19 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu