Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

+14
pahuljica
Bult
male
Troja
Dora_Mar
Ireth
Nymphadora
Liza_N.
ces@ric@
f-lady
nexstosic
Catwoman
Maja
Still_dreaming
18 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od nexstosic Sre Maj 05, 2010 8:45 am

to nije pitanje, to je zahtev, al' ajde, ne opraštam :buahahhaha:

Maženje po kosi, jezici klize jedan po drugom kao jegulje, prelazak na lagano obgrljivanje oko struka i maženje rukom do butina, malo jači stisak oko gornjeg dela leđa i jači poljubac (naravno, sve vreme oči zatvorene). Lagani prestanak za uzimanje vazduha, prodoran pogled kroz oči, i lagano maženje po vratu - obavezan ugriz, barem lagani. ž

Dosta ti je. Ostalo uradi sama.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Maja Sre Maj 05, 2010 10:02 am

Iako nije u obliku pitanja,mojim kako ti kažeš "zahtevom", sam želela da muškarci na forumu opišu svoje iskustvo,doživljaj i osećaj kakav su imali prilikom tog najlepšeg poljupca koji su doživeli. Naglasila sam da opis može sadržati neke detalje ali ne vulgarnosti.
Ok,primedbu da nisam postavila pitanje prihvatam.

nexstosic ::Dosta ti je. Ostalo uradi sama.

nexstosic,ovo je uvreda upućena meni.Dosta je bilo tvojih uvreda,bezobrazluka kojima si vređao i omalovažavao moderatore i članice. Brojna upozorenja si dobijao i javno i putem pp-a,i na sve si se oglušio. Molim te da ubuduće paziš šta pišeš i kontrolišeš se, jer ćeš uprotivnom dobiti najpre javno upozorenje,a zatim, ako i to ne budeš ispoštovao, bićeš banovan.


Poslednji put izmenio Sparrow dana Sre Maj 05, 2010 1:17 pm, izmenio ukupno 3 puta

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Sre Maj 05, 2010 10:16 am

Sparrow ::Opišite najlepši poljubac koji ste doživeli do sada. Detaljno.


Strah, onaj slatki strah pred prvi poljubac... Mi, sami u sobi... Samo lampa u ćošku, polutama... Na trosedu jedno mesto između nas... Na stolu jagode sa šlagom. Umazane usne preko puta, srce u grlu... Neka muzika na laptopu, prigušena, čujemo je, a ipak je ne čujemo... Ustaje, menja pesmu, briše usne od šlaga i prilazi trosedu. Pola mesta između nas... Bliže je...

Opet ustaje, odnosi posudu sa jagodama i vraća se. Seda do mene, četvrtina mesta između nas... Sjaj u očima, gricka usne. Ali ni jedno ne sme prvo da krene... A to nije prvi put, bilo ih je i pre, samo ove usne izgledaju nedodirljivije, krhkije... Spušta ruku na naslon troseda ka meni. Moja ruka pada na tu ruku i češka je... Osmeh sa druge strane, moj osmeh, pokušaj da se zadržimo na temi priče... Ali neuspešan. Bespovratno su jedne usne nesigurno krenule ka meni. Nisam se pomerio, nisam disao, nisam ni prišao. Češkao sam ruku i čekao... Večnost! Mekano, divno, slatko, magično... Drugi svet. Samo spojene usne, nežne kao pera, drhtave kao da se plaše da će povrediti one druge... Jezik, sve se slilo u taj dodir. Sve drugo je prestalo da postoji. Samo jedan san, nežan i mekan i u njemu mi...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Liza_N. Pon Maj 24, 2010 7:02 am

Kako se ponašate u novoj vezi, nakon raskida sa devojkom koju ste jako voleli, i, možda, još volite? Kako se ponašate prema novoj curi? Da li ste isto iskreni, ili zatvoreni iz straha da "ne ureknete"? Da li ste nepravedni u toj novoj vezi, prisećajući se stalno lepog u prošloj?
Da li volite isto?
Da li se trudite da zavolite, ili pomažete sebi da zaboravite?
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od nexstosic Pon Maj 24, 2010 7:28 am

Voleo bih da to neko drugi odgovori, zato što to nikad u životu nisam doživeo.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od ces@ric@ Uto Maj 25, 2010 5:01 am

Voljela bih cuti odgovor na ovo pitanje, mada ako se odmah ulijece u drugu vezu tu nema iskrenosti. Ili prethodnu nisu volio dovoljno, ili sa sadasnjom lijecis stare rane...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Liza_N. Pet Maj 28, 2010 8:36 am

Ja čekam...!
Barem budite pošteni kao nexstosic, recite da li ste uopšte imali takvu situaciju.
:(
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Pet Maj 28, 2010 10:54 am

Fenomenalno pitanje.

Sadašnja veza i ona pre nje su mi dve najlepše veze. Bilo je teško na početku ove druge veze. Nisam imao poverenja iako nisam bio prevaren u prethodnoj, to je ono nepoverenje od straha da ćeš opet biti povređen ako se prepustiš. Pa kad smo prevazišli to bila je moja faza otvaranja. Pa sam se onda lomio da li da pričam o prethodnoj vezi jer su se priče o njoj same nametale(a i ne smatram da je nešto prežaljeno ako o tome ne možeš da pričaš). Neko vreme sam to izbegavao i borio se ''između dve vatre''. Ne mogu reći da sam se trudio da zaboravim, pre sam se trudio da opet zavolim. U jednom trenutku sam prelomio i rekao ponešto o bivšoj vezi. Ali to je bilo tek onda kada se poređenje na više planova samo nametnulo i kada sam shvatio koliko su se različito ponele u istim situacijama.

Može se reći da sam bio nepravedan na samom početku. Priznajem...
A to da li volim podjednako... Ne - sad volim više!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Liza_N. Ned Maj 30, 2010 11:20 am

Hvala, ovako bih i sama sebi odgovorila, s obzirom na to da sam ja u poziciji ove druge...
Volela bih da i moj dečko rezonira tako kao ti. Mada, devojka koju je on voleo je umrla, tako da mi odgovora "načisto" nema. viannen_06.gif
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Liza_N. Pet Jun 11, 2010 2:42 am

Šta vas nervira kod vaše devojke/ žene? Dakle, ne mislim uopšteno, već mislim baš na jednu žensku osobu, i to onu sa kojom ste (ako niste u vezi, onda napišite uopšteno).
Smetaju li vam zapitkivanja tipa: voliš li me?, a je l' se sećaš onda kad smo se upoznali..., a šta moje najviše voliš?, a... ?
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od nexstosic Pet Jun 11, 2010 4:17 am

Ne smetaju mi kad bi me pitala, ali kad bi to bilo učestala pitanja, onda to ume da dosadi i da zasmeta.


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Pet Jun 11, 2010 10:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Malko si pobrkao teme, al sve je ok ;) - izbrisao sam pitanje)
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od ces@ric@ Pet Jun 11, 2010 1:42 pm

Joj, ova pitanja mene uzasno nerviraju, tesko mogu zamisliti da ikom gode, pogotovo muskarcima...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Catwoman Sub Jun 12, 2010 2:28 am

Ma, vremenom bi dosdila. Mogu da zamislim kad bi mi neko po ceo dan postavljao ovakva pitanja... Aaa, crkla bih od muke... Embarassed
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Maja Čet Jul 08, 2010 6:19 pm

Šta je to što vas odbije na prvom izlasku, a šta vas zadrži, da poželite da se opet vidite sa nekom devojkom? Da li postoji taj momenat kad shvatite da to nije to ili ...?

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Catwoman Sub Avg 14, 2010 12:08 pm

Ono sto moze da me odbije jeste nekultura i vulgarnost. To zaista ne podnosim... Sledece je dosadni razgovori i zuti zubi... Nicemu ne dajem prednost, sve je podjednako vazno...
P.S. Nisam muskarac, ali kao da jesam... :D
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Nymphadora Sub Avg 14, 2010 5:33 pm

Je li se ikad desilo(i sta bi bilo ako bi se desilo) da djevojka sa kojom izlazite nekoliko mjeseci, stalno se gledate, nema nikakve zahtjeve koji bi na bilo koji nacin mijenjali vas dosadasnji zivot i navike, nikakva ljubomora, ni cudna pitanja tipa "sjecas li se sta sam nosila kad smo se upoznali...?",i kad nesto treba da se raspravi histerija i prebacivanje jednostavno kod nje ne dolaze u obzir,definitivno ne smara porukama.Nekad previse lako oprosti,nekad se i ne sjeti da je mozda trebala da se naljuti.Ali kaze, i to stvarno misli,da vas voli.Da li bi joj vjerovali?Da li bi vam nedostajale sve ove stvari koje inace toliko smetaju?Sta bi mislili o njoj?
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Pet Nov 12, 2010 11:21 am

Moram i ovde da pitam... Da vidim da li sam ja jedini izrod muškog roda.
Koliko vam je bitan kontakt oči u oči sa partnerkom u toku priče?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Ireth Sre Nov 17, 2010 11:05 pm

Msm da je ovo pravo mesto da pitam, posto nemam kud vise... Zbunjena sam nacisto...

Da li izlazite vise puta nasamo sa devojkom, a da ne mislite da tu mozda bude nesto vise? Recimo 2 puta nedeljno, a pritom nikada nikakvo drustvo niste poveli sa sobom, niti je ubacili u neko svoje drustvo. Samo vas dvoje. Blejanja po 2-3 sata, setnje, zezanje... Da li to moze da bude samo drugarstvo ili moze da bude nesto vise?
Ireth
Ireth
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 182
Ženski Rak Godina : 33
Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Čet Nov 18, 2010 3:07 am

Eh, pa može biti i drugarstvo, a može biti i nešto više. Zavisi i od toga o čemu razgovarate i kako se šalite. Koliko osećaš da ste bliski? Imaš li osećaj da možeš sve da mu kažeš?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Ireth Čet Nov 18, 2010 3:14 am

Bliskost je tesko odrediti s obzirom na to da se znamo tek nekih mesec ipo dana... Ja sam mu rekla stvari koje nisam ocekivala da cu ikome koga poznajem tako kratko reci. I on je prilicno otvoren i pricamo o svemu i svacemu, od faxa pa do smisla zivota... Ja bih prosto volela da verujem da tu ima neke hemije, ali se i bojim da se tripujem... Nekako mi cinjenica da mogu da ga iscimam od sad za sad da se vidimo i da konstantno blejimo zajedno govori da mu nije svejedno....ali opet...

Nije ni bitno, bilo je glupo sto sam uopste pitala tako nesto Rolling Eyes
Hvala ti u svakom slucaju na pokusaju :)
Ireth
Ireth
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 182
Ženski Rak Godina : 33
Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Čet Nov 18, 2010 3:32 am

Da nije bitno ne bi pitala, hehe...

Hm... Probaj sa pitanjem da li mu se sviđa neko sa grupe ili sa faxa. U zavisnosti od odgovora i reakcije mogla bi da znaš bar nešto. Ako ti je frka da to ovako javno pišeš, možeš mi poslati pp. smajli-a095.gif


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od ces@ric@ Čet Nov 18, 2010 3:35 am

Joj, ja imam malo obrnutu situaciju. Mislim da je lik umislio nesto, a ja bih ga samo za prijatelja. No, opet mi nekako glupo da mu otvoreno kazem da me ne zanima na drugi nacin, sve se nadam skontace. Imam prijatelja sa kojim sam izasla milion puta nasamo, pricamo o svemu, pijemo, rucamo, ali smo samo prijatelji i oboje to tako gledamo. Opet, na drugu stranu, sa jednim likom ne zelim da budemo samo prijatelji i nemam pojma kako osjeca i nemam pojma kako da to saznam. Jedino da ga silujem :P


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Ireth Čet Nov 18, 2010 3:41 am

Still, koliko javno moze ovo da bude? :) Niko me ne zna :) Svejedno je :)
Nije bitno, u smislu da ne mogu ni ja koja provodim vreme sa njim da odredim sta misli, neko kome to prepricavam ovako jos manje, ali hvala ti sto si se uopste potrudio da ogovoris :)

@Cesarica
Nije ti to losa opcija xD Mozda bi pomogla i u mom slucaju, samo ja nemam hrabrosti za to xD
Ireth
Ireth
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 182
Ženski Rak Godina : 33
Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od ces@ric@ Čet Nov 18, 2010 3:54 am

Meni je malo problem sto je jaci. A razmatrala sam sa bratom i da cekam Bozic i kakvu imelu, pa de vidim kako ce ispasti :P Da te malo ohrabrim, jednom mom bivsem je prvo trebao cijeli semestar da me konacno pozove da izadjemo, a onda mjesec dana intenzivnijeg druzenja da me prvi put poljubi.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Ireth Čet Nov 18, 2010 4:01 am

To jeste bilo ohrabrujuce, hvala ti :)
Ireth
Ireth
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 182
Ženski Rak Godina : 33
Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 2 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu