Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Sep 05, 2012 10:58 pm

"Boys Don't Cry" sa Hilary Swank i Chloe Sevigny. Dobar film baziran na istinitoj prici. Djevojka koja osjeca da je muskarac u zenskom tijelu zivi svoj zivot kao da je zaista muskarac i zapada u probleme. Sve se zavrsava vrlo tragicno. Dobra gluma i tema koja nas navodi da se zapitamo o tome do koje mjere mogu da idu ljudska netolerancija i nerazumijevanje prema svemu sto odstupa od uobicajenog.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Čet Sep 06, 2012 9:55 am

The Prestige
Film iz 2006-e. Radnja je u 1899. Takmičenje dva vrhunska mađioničara koje se otima kontroli i postaje veoma dobar triler. Preporučujem. smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Sep 09, 2012 12:38 pm

Hadersfild - prijateljica mi preporucila i pogodila je moj tip filma. Natjera te na kraju da se dobro zamislis, a ne bi me cudilo i da je mnoge film rasplakao. U svakom slucaju, dosad najbolja uloga Glogovca :gd:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 10, 2012 10:03 am

"A Single Man" sa Colin Firthom. Film o profesoru na americkom sveucilistu koji je homoseksualac i koji gubi svog visegodisnjeg partnera. Ovaj film je rezirao poznati modni kreator Tom Ford. Mene je licno privuklo to sto sam citala o filmu i sto jako volim Colina Firtha kao glumca. Obzirom na zanr nije los film. Dopalo mi se sto su prikazivali egzistencijalnu krizu covjeka koji je izgubio ljubav i razlog za zivot.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Uto Sep 11, 2012 5:14 am

Fine mrtve djevojke - mracan film o dvije lezbejke i homofobicnom drustvu. Volim taj mracni tip filma, ali ovom ipak nesto fali. Mozda malo bolja gluma, uvjerljivija prica ili nesto...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Virginija_Woolf Uto Sep 11, 2012 1:31 pm

,,Proljeće u Bosni'' - Ričard Gir glavna uloga, dobra gluma, odlična i orginalna priča, ali priklonjena jednoj strani, kao u svim američkim filmovima gdje je tema rat sa naših prostora.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Čet Sep 13, 2012 4:15 am

Hadersfild
Tipična naša priča, gde mlad čovek tapka u mestu, a uzrok njegovom tapkanju je najpre kraj veze od pet godina, zatim rasulo porodice, otac alkoholičar, majka i sestra ih napustile. Naravno mnogo ima uticaja i rasulo sistema u državi!
Glogovac je odlično odigrao svoju ulogu psihijatrijskog bolesnika.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Ned Sep 16, 2012 9:35 am

U Zemlji krvi i meda
Film Anđeline Džoli


U našim bioskopima je zabranjen ovaj film.
Mnogo debata je bilo oko filma, ja sam samo pratila tu debatu i tek malopre sam odgledala film (jer nisam mogla da ga nađem sa prevodom).

Mislim da je mogao biti mnoooogo bolje urađen film i da sve što je prikazano u filmu, dešavalo se na obe strana za vreme rata u Bosni.
Inače film je kao i ljubavna priča za vreme rata između srpskog oficija i mlade, lepe slikarke, Muslimanske veroispovesti.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 16, 2012 9:11 pm

"One day" sa Anne Hathaway i Jim Sturgessom. Solidna romansa koja se moze pogledati, narocito interesantna onima koji pate od ljubavnih jada.

Takodje sam gledala, ali nisam dovrsila "Hangover 2". Besmislen film koji samo traci vase vrijeme i puni vas negativnom energijom. Izbjegavati po svaku cijenu, osim ako ste skloni mazohizmu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 17, 2012 8:11 pm

"Jane Eyre" sa Miom Wasikowskom. Nije los film, vec sam ga prije gledala u staroj verziji. Gledam, gledam, i svaki put se nadam da ce ona ovaj put biti pametnija i nece ostati sa Rochesterom tek kada nastupi totalna tregedija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 22, 2012 4:46 am

"Two for the Money", film sa Matthew McConaugheyem i Al Pacinom. Sportista cija je karijera prekinuta povredom biva uvucen u svijet kladjenja. Odličan film sa perfektnom glumom. Kritike su ocrnile ulogu McConaugheya, ne slazem se sa njima ni malo. Pacino briljantno glumi lik covjeka ponesenog jakim strastima. Dopada mi se sto je film pun nade cak i u trenucima kada glavni likovi prolaze kroz ogromne krize.

I don't Know How She Does It - kada sam pročitala kako je ovaj film ocijenjen pitala sam se vrijedi li ga gledati. Jako mi se dopada ekipa glumaca koja je u njemu, pa sam mu ipak dala šansu i nisam se pokajala. Film je ispunjen optimizmom i pozitivnom energijom i doprinio je tome da moj dan završi lijepo kako je i počeo. Greg Kinnear, Pierce Brosnan, Christina Hendicks i Sarah Jessica Parker glume u ovoj laganoj komediji. Saru Jessicu Parker čak i ne volim, ali u ovom filmu je mnogo simpatičnija nego u filmu Sex and the City.


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Sub Sep 22, 2012 9:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spojeni postovi.)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 23, 2012 2:38 am

"The Girl with the Dragon Tatoo". Mnogo je reklamiran, ali me je odbijao od gledanja poster sa reklamom koja je djelovala strašno mračno. Odgledala sam film koji traje dva i po sata i mogu reći da mi se dopao. Mada je ovo film o nasilju, snimljen je vrlo pametno, sa minimumom scena u kojima preovladava nasilje. Ono što me posebno oduševljava je što na kraju pobjedjuje pravda. Visoko ocijenjen film, koji je to i zaslužio. Zbog nekih scena sa seksom ne bih dozvolila gledanje nikom mladjem od 18 godina.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 29, 2012 12:20 am

"Super 8" je naucno fantasticni film Stevena Spielberga. Ovaj film podsjeca na ET po tome sto su glavni likovi djeca. Film drzi paznju od prvog do poslednjeg trenutka i zavrsava se sretno. Svi glumci su nepoznati, ali vrlo dobri kao sto je to cesto slucaj sa Spielbergovim filmovima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Sub Sep 29, 2012 10:43 am

Dark Shadows
Heh, simpatičan film sa Džoni Depom. :D Priča o vampiru koji je probuđen sedamdesetih godina posle dugog perioda. Malo je komičan, malo dosadan ali je sve u svemu simpa. :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 01, 2012 8:51 am

"Johnny English Reborn" sa Rowan Atkinsonom. Ovaj film je dosta dobra komedija. Gledanju filma me je privuklo to što volim komedije, filmove o James Bondu i znam da su filmovi sa ovim glumcem smiješni. Dobro je napravljen. Na trenutke bi me iznerviralo kada bi Atkinson zabrljao nešto, ali se radnja brzo razvija, pa takvi trenuci brzo prodju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Čet Okt 04, 2012 7:49 am

The Stoning of Soraya M. (2008)

Užasno potresan film o mladoj ženi iz Irana koju muž lažno optuži za preljub, a kazna je - javno kamenovanje. Film me je razljutio, kao i svaki koji govori o potlačenim ženama koje nemaju pravo glasa (parafraziram citat iz filma: Kada muž ženu optuži za preljub, ona mora dokazati da je nevina. Kada žena muža optuži za prljub, ona mora dokazati da je on kriv. - kako god okreneš, muškarci su nevini, a žene krive...), ali i o božjim zakonima i zaslijepljenim ljudima koji u ime Boga čine različite zločine...


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Okt 04, 2012 8:20 pm

"What is Your Number" - pravi chick flick. Nije lose snimljen, moze se pogledati, ali nije ni neko veliko umjetnicko dostignuce. Glavna junakinja procita u novinama da zene koje spavaju sa vise od 20 muskaraca se rijetko udaju. To je navodi na razmisljanje o njenom zivotu...
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Okt 05, 2012 10:23 am

"Eagle Eye" je odlican akcioni film, u kome se mijesaju najbolji elementi spijunskih i naucno fantasticnih filmova. Dopala mi se prica, nacin na koji je sve ispricano i gluma. Svakako ga preporucujem svima koji vole ovaj zanr.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 07, 2012 9:52 am

My Week with Marylin film o zivotu Marylin Monroe za vrijeme snimanja filma The Prince and the Showgirl. Nisam veliki ljubitelj ove glumice, ali sam mnogo citala o ovom filmu, pa sam ga sa nestrpljenjem iscekivala. Film me nije razocarao. Osjecala sam se kao da sam imala privilegiju da zavirim u privatni zivot zvijezde jednog prohujalog vremena.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 08, 2012 9:44 pm

"Verdict" sa Paul Newmanom je izvrstan film koji bih svakome preporucila. Sudska drama koja govori o advokatu koji odlucuje da sudski progoni bolnicu koja je nepaznjom izazvala komatozno stanje pacijentkinje. Dobra gluma, dobar zaplet i izvrsni dijalozi cine da dva sata prolete u trenu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 10, 2012 9:18 am

"Frida" je film o zivotu poznate slikarke Fride Kahlo. Fridu glumi Selma Hayek i film je dosta dobar. Ja volim da ucim o zivotima poznatih ljudi gledajuci filmove o njihovom zivotu. Neki od tih filmova su idealizovane verzije koje su daleko od istine, ali mislim da je ovaj film dosta realistican i otkriva nam mnogo o periodu u kome je slikarka zivjela kao i o njenom zivotu. Preporucila bih ga svima koji su zainteresovani za ovakvu tematiku.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Okt 11, 2012 9:00 am

In a better world (Haevnen) je danski film u kome je prica o neobicnom prijateljstvu dva dječaka ispreplitana sa problemima sa kojima se njihove porodice susrecu. Vrlo kompleksan film koji me naveo na razmišljanje o tome kako u američkim i engleskim filmovima rijetko susrećemo toliko dubine i vješte psiho-analize likova.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 13, 2012 10:49 am

"The Help" je film koji govori i problemima crnaca sa američkog juga koji su uglavnom radili kao sluge šezdesetih godina prošlog vijeka. O ovom filmu sam čitala i jako me je interesovalo kako će mi se film dopasti. Moram reći da je film dosta dobar. Ono što mi se malo ne dopada je što smatram da je tema potlačenosti izjednačena samo sa crnom rasom, a zapravo je istinita za sve ljude koji su u tom položaju. Inače, primijetila sam odsustvo poznatih glumačkih imena još na plakatu, medjutim to se u filmu ni ne primjećuje. Gluma je na zavidnom nivou, zapleti dobri, kao i sam rasplet filma. Sve u svemu, ovaj bih film preporučila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 14, 2012 9:23 am

"Horrible Bosses" is a horrible film! Komedija o tri prijatelja koji imaju grozne sefove i koji pozele da ih ubiju. Mnostvo poznatih i dobrih glumaca, a film ipak nije dobar. Mada ima i nekih dobrih trenutaka, ovaj film ipak je poprilicno razocarenje. Sretno se zavrsava i dobro je ocijenjen, ali uprkos tome mislim da nikada vise ne bih pozeljela da ga vidim.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Pon Okt 15, 2012 7:56 am

Koža u kojoj živim
Naša Pola "zadala" ja ga već odgledala :)
Film je neobičan, šokantan, bez ikakve vizije kakav će biti kraj filma.
Ostaje se bez teksta ili je to samo slučaj kod mene.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu