Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sub Jun 23, 2012 12:36 am

21 Grams iz 2003.



Navodno 21 gram svaki čovjek izgubi u trenutku smrti. Smrt je ta koja povezuje glavne likove ovoga filma. Scene su rascjepkane i razbacane, ali to daje neki poseban dojam i na kraju se ipak sve može shvatiti i povezati. Sjajni su i Sean Penn, i Benicio Del Toro, i Naomi Watts.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jun 23, 2012 1:36 am

"The American President" sa Michael Douglasom i Anette Benning. Film me je fino razonodio i preporucila bih ga svima koji zele da provedu dva sata opusteno i bez nervoze uz TV ekran. Odlicna gluma, duhoviti momenti i dobra rezija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16902
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od StephenKING Sub Jun 23, 2012 10:27 am

Upravo ga gledam, neprevaziđeni "Matriks"!
StephenKING
StephenKING
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 33
Muški Datum upisa : 21.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Pon Jul 02, 2012 10:37 pm

Zivot je lep (1985) - dobar, ali tezak film o ljudskom primitivizmu. Sklop odlicnih glumaca, od Rade Serbedzije, koji je kao i uvijek predobar, izvrsne Sonje Savic, za koju se ne cudim da je dobila nagradu za ovu ulogu, Dragana Nikolica, kojeg bukvalno zamrzis (sto mi je totalno neobicno, posto ga pamtim kao Prleta ), Predraga Lakovica, koji je kao i uvijek igrao ulogu tragicnog lika (ne pamtim da sam nesto sa njim pogledala, a da ga nisam sazaljevala )



"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jul 02, 2012 11:57 pm

"The Negotiator" sa Samuel L Jacksonom i Kevinom Spacyijem u glavnim ulogama. Odlican triler koji vam ne daje da dodjete do daha i opustite se od prve do poslednje scene. Fantastican zaplet i svaki detalj.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16902
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Uto Jul 03, 2012 10:33 pm

Žena sa slomljenim nosem. :D
Kakav naziv filma ^_^
Naš domaći, igraju Nebojša Glogovac, Anica Dobra. Branka Katić ...
Odličan film, bar meni :)

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sre Jul 04, 2012 2:39 am

The Tree of Life (2011)

Predugačak, pretih, premalo dijaloga, previše besmislenih i nepovezanih kadrova i scena, previše dozivanja Boga... Jedva sam ga pogledala do kraja. Možda nisam shvatila bit. Ili je ovaj film bio prevelik zalogaj za mene ili za Malicka...



Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Sre Jul 04, 2012 4:59 am

Sestre
Naš domaći, Teška istinita priča o trgovini ljudima. Jedva sam ga odgledala.





Klopka



Glavne uloge:
Nebojša Glogovac, Nataša Ninković...



"Klopka" je film o čoveku koji je prinuđen da bira između života i smrti sopstvenog deteta. Priča je o moralnoj dilemi glavnog junaka – da li spasti život svoga sina tako što ćeš postati ubica; o čoveku koji menja smrt za život, svoju nesreću za tuđu; o događaju koji njegovoj porodici donosi spas, a nekoj drugoj bol i pustoš; o mogućnosti izbora, koja zapravo i ne postoji. "Klopka" je film ispovest, savremena balkanska verzija "Zločina i kazne". O zločinu koji je spasao život detetu glavnog junaka i iskupljenju koje dolazi iznutra, iz nemogućnosti da se živi sa sopstvenim zločinom.

Užasno teška drama :( Ko može nek' gleda, ja sam još pod utiskom filma :(
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Sre Jul 04, 2012 5:38 am

Klopka je prejak film, gledala sam ga nekoliko puta. Natjera na razmisljanje, odlicna drama.

Zadnje sam pogledala Bad Teacher - detaljniji komentar sam napisala u temi za ovaj film :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Sub Jul 07, 2012 2:11 am

Molitve za Bobija.
Odličan film, poučan i treba svaki čovek na ovome svetu da ga odgleda.
Posebno roditelji.
Potresena sam zbog filma, pa ne mogu ništa više napisati, kopiraću šta je napisano kao opis filma.


Mary Griffith (Sigourney Weaver) je ekstremno pobožna hiršćanka koja odgaja svoju decu u duhu konzervativnih učenja Prezbiterijanske crkve.

Međutim, njen sin Bobby se poverava svom starijem bratu da misli da je gej. Nakon što Mary sazna za ovu tajnu, život porodice se potpuno menja.

Dok Bobbyjev otac i rodbina polako prihvataju njegovu seksualnu orijentaciju, Mary veruje da Bog može da ga izleči od „grešnog" ponašanja i ubeđuje ga da se istrajnije moli i traži oprost učestvujući u crkvenim aktivnostima, u nadi da će ga to izvesti na „pravi put". Očajnički želeći podršku svoje majke, Bobby je posluša, ali ga to odvede u još veću izolaciju i depresiju.

Osećanje krivice zbog bola koju nanosi svojoj majci, seli se od kuće, nadajući se da će ga jednog dana ipak prihvatiti, takvog kakav je. Samookrivljavanje, što nije „savršeni" sin i sve intenzivnija depresija ga vode do suicida. Suočena sa ovom tragedijom, Mary počinje da preispituje svoja verovanja, nakon što od sveštenika ne dobije odgovore na pitanja vezana za gubitak sina. Posle dugog i emotivno vrlo intenzivnog procesa, Mary stupa u kontakt sa gej zajednicom i na potpuno neočekivanom mestu pronalazi podršku.

Režija: Russell Mulcahy
Uloge: Sigourney Weaver, Henry Czerny, Ryan Kelley
Žanr: Drama

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 07, 2012 10:44 am

"Battle: Los Angeles" je naučno fantastični fim sa Aaron Eckhartom u glavnoj ulozi. Tema filma je napad vanzemaljaca. Nisam puno očekivala od ovog filma, ali sam se prijatno iznenadila. Što mi se posebno dopada, većina glavnih likova je preživjela i film se završava optimistički. Scenski efekti su takodje dobro uradjeni.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16902
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jul 11, 2012 1:11 am

"Friends with Benefits", film sa Justinom Timberlakeom i Millom Kunis u glavnim ulogama. Mnogo sam čitala o ovom filmu i jako me interesovalo kakav je. Početak filma mi je malo suhoparan, sa brzim ritmom i bez neke dubine, a kasnije se tema malo razradjuje, te mi se sve u svemu film ipak dopada. Interesantna mi je priča o sazrijevanju mladih amerikanaca u savremeno doba i pitam se da li je zivot mlade generacije u Srbiji imalo sličan (znam da je u vrijeme kada sam ja sazrijevala bilo ipak drugačije).
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16902
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Pet Jul 13, 2012 6:06 am

Veronica Guerin (2003)



Dosta potresna biografska drama o novinarki koja piše o kriminalu u Irskoj sredinom '90. godina. Istinita priča o borbi protiv "podzemlja", raspačavanja droge među mladima i mijenjanju zakona.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 13, 2012 10:41 am

Never Let Me Go je veoma potresna naučno-fantastična priča o djeci koja su stvorena samo da bi kada odrastu donirali organe. Dirljiva ljubavna priča o veoma neobičnim ljudskim sudbinama i sa odličnom glumom, preporučljiva svima koji imaju hrabrosti da gledaju film koji je težak.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16902
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Miloš_88 Pet Jul 13, 2012 11:44 am

Danas sam pogledao poslednji u nizu domaćih eksplicitnih filmova ‚‚Klip".
[You must be registered and logged in to see this link.]

Film je izazvao burne reakcije zbog previše eksplicitnih scena seksa. Nisam oduševljen filmom, ali u potpunosti ga doživljavam na način koji je rediteljka htela da ekranizuje ono što nas okružuje. Ona zapravo nikoga ne kudi i osuđuje, već samo realno i namerno tako eksplicitno i bez ulepšavanja predstavlja mračnu stranu odrastanja i današnje omladine.


Glavna glumica je srednjoškolka koja živi u predgrađu, otac joj je boletan, i ona od svog tog sivila beži u neki drugi svet gde su joj idoli turbo folk zvezde, počinje da eeksperimentiše sa drogama, a usput se zaljubljuje u nekog Đoleta. Samo je ta njihopva ljubav prikazana skroz nesuptilno, već agresivno i oskudno u izrađžavanju emocija.

I da... film se zove klip jer ona sve što joj je zanimljivo snima mobilnim telefonom.

Smatram da za razliku od Srpskog filma - ovaj ima poduku i manje je brutalan. Thj nema tih boleština već ‚‚samo" scene seksa i razvrata :D
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 14, 2012 1:16 am

"whistleblower" je odličan film o trgovini ženama iz istočne Evrope nakon rata u Bosni i njihovom prisiljavanju da se bave prostitucijom. Za razliku od mnogih filmova na ovu temu, ovaj film razotkriva umiješanost plavih šljemova u ove sramne trenutke moderne istorije. Rejčel Vajs glumi osobu koja razotkriva mrežu korupcije. Film je zasnovan na istinitoj priči. Meni lično je malo zasmetalo što su se mnoge scene snimale u Rumuniji i što su koristili njihove glumce da glume bosance.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16902
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sub Jul 14, 2012 9:35 pm

Donnie Brasco (1997)



Drama snimljena prema istinitom događaju. Tajni agent FBI-a ulazi u mafiju kako bi ih razotkrio, a s vremenom neočekivano postaje sve važniji u mafijaškim redovima. Odlični Al Pacino i Johnny Depp.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Uto Jul 17, 2012 3:37 am

Leaving Las Vegas (1995)



Ben Sanderson je scenarist koji je dobio otkaz nakon što je postao alkoholičar. Odluči otići u Las Vegas kako bi se napio do smrti. Upoznaje prostitutku Seru i između njih se razvija čudna veza. Nicolas Cage dobio je Oscara za ulogu Bena!


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sre Jul 25, 2012 7:26 am

La vita è bella (1997)



Ne znam zašto sam tako dugo odbijala pogledati ovaj film. No bio mi je jako dobar! Malo drukčiji pristup temi o Drugom svjetskom ratu, čak s lijepom dozom humora u prvoj polovici filma, a onda dolazi do obrata koji me iznenadio, ali i oduševio. Otac koji igra igricu sa svojim malim sinom kako dijete ne bi patilo u logoru... Rasplakala sam se...


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jul 25, 2012 8:29 am

Cowboys and Aliens je film od koga sam zaista malo ocekivala. Nisam vidjela sta dobro moze proizaci iz kombinacije vesterna i naucne fantastike. Nakon sto sam ga odgledala rekla bih da je bolji nego sto sam mislila. Tema borbe za zajednicki cilj koja ujedinjava vrlo raznolike fragmente drustva, uz sarm i dobru glumu Harisona Forda pokazao se kao formula koja pali. Daniel Craig nije moj veliki ljubimac, ali mu je ova uloga stvarno lezala. Na trenutke fantastika je pretjerana, ali moram priznati da je film uspio da me animira i drzi u stanju neizvjesnosti gotovo dva sata.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16902
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Sre Jul 25, 2012 10:57 am

Polly, tek sad si gledala La vita e bella? Prekrasan film. Cesto znam za sebe reci da sam rat u neku ruku prezivjela kao dijete u tom filmu

Zadnje sam pogledala Mrs. Winterbourne - zanimljiva romaticna komedija. Dosta kliseja, ali i dalje mnogo bolje nego ove novije, koje ne mogu smisliti. Za opustanje preporucujem:



"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Pon Jul 30, 2012 4:26 am

ces@ric@ ::Polly, tek sad si gledala La vita e bella?

Nažalost, tek sada... Zapravo jako dugo uopće nisam gledala filmove, jednostavno mi je nedostajalo koncentracije. I sad pokušavam sve nadoknaditi :D

***

Lost in Translation (2003)



Priča o dvoje Amerikanaca, Bobu i Charlotte, koji su se igrom slučaja našli u istom hotelu u Tokyju i počinju se sve više i više družiti i provoditi svaki slobodni trenutak zajedno. Drama Sofije Coppole dosta je spora, s malo dijaloga, od kojih je dosta na japanskom. No nije samo zbog toga naslov - "Izgubljeni u prijevodu". Glavni likovi su također izgubljeni u svojim životima i misle da više ništa ne mogu promijeniti. Svidio mi se film, tjera na razmišljanje.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od enigma_ Pon Jul 30, 2012 11:43 pm



Nebeska udica.
Izbegavala sam da ga odgledam, jer me vraća u vreme bombardovanja.I ispred moje zgrade su klinci imali koš i igrali basket kad nije vazdušna opasnost.
Naš film, snimljen još 2000-te, igraju Nebojša Glogovac, Nikola Kojo, Ana Sofrenović i drugi.
Odličan film.

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Pet Avg 03, 2012 9:46 pm

Coco avant Chanel (2009)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Cocozd

Francuski film s Audrey Tautou u ulozi Coco Chanel. Pratimo njezin život prije nego što je postala poznata. Film o obitelji, ljubavi, prijateljstvu... Nije ostavio neki preveliki dojam na mene, ali svidjeli su mi se kostimi :)


Unknown (2006)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Unknownrm

Moram priznati da već jako dugo nisam imala potrebu pogledati neki triler pa mi se valjda zato ovaj toliko svidio :D Nekoliko ljudi probudi se u nekom napuštenom prostoru. Zaključani su, a svi su izgubili pamćenje. Trebaju saznati tko su otmičari, a tko oteti.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Born to die Pon Avg 20, 2012 12:45 am

Poslednje sam pogledala "Love and other drugs"
i "Tengo ganas de ti"

Prvi film je dobar, romanticna komedija, samo mislila sam da ce biti malo vise komican kad sam pregledala kratak pregled.
Dopalo mi se sto ima odlicnu pricu,srecan kraj. Film pokazuje da se za ljubav treba boriti, i da niko nema kamen ,vec srce samo treba to sam da otkrije :)

Drugi film "Tengo ganas de ti" .
Gledala sam prvi deo filma "Tri metra iznad neba" koji mi se jako svideo. Sad cu bas klinast odgovor da dam-ali privukao me glumac axaxa
Mnogo je sladak,a i odlicno glumi. Nije mi se svidelo sto nema srecan kraj, zato sledi drugi deo....koji ima nastavak ljubavne price,tuznih delova,
ali srecan kraj.

Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 11 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu