Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jan 27, 2017 3:55 am

Sinoć pogledah Crazy Heart, dobitnika dva Oskara iz 2009-te godine. Glavne uloge glume Jeff Bridges, Maggie Gyllenhaal i Colin Farrel. Jeff glumi bivšeg uspješnog izvodjača country muzike. Nastupa po pabovima i sve teže nalazi mjesta za nove nastupe. Jednog dana upoznaje novinarku (Maggie) koja ga intervjuiše za časopis u kome radi. Postaje zainteresovan za nju, ali njegov alkoholizam predstavlja veliku prepreku za uspješnu vezu. Dobar film koji vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jan 31, 2017 10:16 am

Whiskey Tango Foxtrot, ratni film sa Tinom Fey i Martinom Freemanom. Tina glumi novinarku iz Amerike koja odlazi u Afganistan kao reporter na tri mjeseca i ostaje tamo tri godine. Tu upoznaje nekoliko upečatljivih ljudi i zbližava se sa likom koga glumi Martin. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Uto Jan 31, 2017 11:23 am

Odgledao sam Gone With The Wind // Prohujalo s vihorom za vikend. Dugo sam odlagao gledanje filma zato što traje 4 sata i nisam verovao da može da mi drži pažnju, posebno zato što je iz 1939. Međutim, film je prelep i odličan - glumci se drže starog holivudskog načina glume, ali je, zapravo, vrlo zabavno gledati ih. Film je o mladoj bogatašici kojoj rat između severa i juga Amerike potpuno izmeni život, o njenoj nikad prežaljenoj ljubavi i promašenom životu. Preporučujem kad budete imali nešto više vremena.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Feb 02, 2017 9:09 am

Naučno-fantastični film Predestination sa Ethan Hawk-om. Vrlo neobičan i maštovit film koji bi se mogao gledati i više puta. Hawk glumi agenta koji putuje kroz vrijeme da bi spriječio teroristu da postavlja bombe od kojih stradaju civili po Njujorku. Film pun neočekivanog. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Feb 09, 2017 11:12 pm

Yves Saint Laurent, francuski film o zivotu Iv Sen Lorana poznatog modnog kreatora. Volim da gledam filmove o zivotima poznatih kreativaca. Zaista je bio talentovan i bas sam uzivala gledajuci film. Mislim da su malo nepotrebno stavili fokus na njegovu homoseksualnost, te su mi te scene iz filma nekada bile pretjerane i nepotrebne, mada naravno prihvatam da su i to trebali spomenuti, ali sa malo manje detalja. Zadivljena sam njegovim genijem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Feb 19, 2017 9:42 am

Upravo pogledah Testament of Youth, film snimljen po autobiografskoj knjizi Vere Brittain koja opisuje tragične dogadjaje iz Prvog svjetskog rata. Knjiga je osuda rata. Glavnu ulogu glumi Alicia Vikander. Vrlo dobar i strašno težak film. Voljela bih da je bilo manje patnje i krvi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Feb 26, 2017 10:02 pm

Sinoc pogledah "The Judge", film sa Robertom Downey Juniorom i Robertom Duvallom. Odlican film koji preporucujem od sveg srca. Downey glumi beskrupuloznog advokata koji odlazi na majcinu sahranu u mali gradic u SAD. Tu se, nakon mnogo godina prekinutog kontakta, ponovo susrece sa ocem (Duvall) koji je sudac. Neocekivani dogadjaji dovode do produzenog boravka i ponovnog zblizavanja oca i sina.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Pon Feb 27, 2017 9:50 pm

Krenuo sam da gledam nominovane za Oskara, pa sam prvo odgledao Arrival. Prelep film u smislu tehničke obrade slike i zvuka, i scene i kamere, dakle, tehnički mi je sve prelepo, zato sam i odgledao film. Međutim, priča je bezveze (ima dobru postavku, ali je loše napisano i izvedeno), i baš mi je žao što nije bolja, jer bi film bio klasik, sigurno. Gluma je osrednja, osim kod glavne glumice koja je nešto bolja.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Feb 28, 2017 9:08 pm

Life of Crime, komedija sa Jennifer Anniston i Timom Robbinsom. Zenu bogatog poduzetnika otimaju i traze otkup od milion dolara. Sve u svemu simpatican film koji ce se dopasti svima koji vole filmove Jennifer Anniston.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Mar 19, 2017 9:41 pm

Ida - poljski film uradjen u koprodukciji sa dancima. Film je osvojio BAFTA, Golden Globe i Oskara za strani film i ni malo mi se nije dopao. Crno-bijeli je film i desava se 60-tih godina. Mlada kaludjerica otkriva da je zapravo jevrejka nekoliko dana pred polaganje zakletve. Odlazi da se upozna sa tetkom, te tragaju za grobom njenih roditelja. Filmu nedostaje dubina, osjecanja, dusa. Ne bih ga preporucila za gledanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Mar 20, 2017 8:54 pm

While We're Young, komedija sa Ben Stillerom I Naomi Watts. Simpatican filmic koji sam pogledala uglavnom zbog Bena Stillera. Srednjovjecni par se upoznaje sa mladim parom koji unosi zivost u njihove zivote.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sre Mar 22, 2017 8:56 pm

Nastavio sam sa Oskarima, pa sam odgledao još dva filma:

1. Fences (Ograde), sa Denzelom Vošingtonom i Violom Dejvis u glavnim ulogama. Film je, zapravo, adaptacija istoimene predstave u kojoj njih dvoje već igraju i to se baš vidi u filmu. Ima dugih monologa karakterističnih za predstave, a ne za film. Postoji samo nekoliko lokacija i uglavnom se poštuje jedinstvo mesta, što je karakteristično za predstave. No, svi glumci su fantastični, pravo je zadovoljstvo gledati ih. Film će verovatno mnogima biti dosadan, jer je drama o afroameričkoj porodici 1950-ih, koja je talac očevih neuspeha. Meni je film odličan, mada sam ga gledao iz dva puta.

2. Hacksaw Ridge (Greben spasa), sa Endrjuom Garfildom u glavnoj ulozi. Film govori o vojnom lekaru Dezmondu Dosu, koji na junački način uspeva da spasi preko 50 ranjenih vojnika u okršaju protiv Japanaca u Drugom svetskom ratu. Rađen je po istinitoj priči. Film je podeljen u dva dela: prvi koji govori o skladnom životu na američkom selu, a drugi je rat i borba. Međutim, scenario i replike koje izgovaraju glumci su tragični! Deo filma koji je smešte u vojnom kampu je pretrpan svim mogućim klišeima jednog holivudskog filma o vojsci. Najbolji deo je brutalno prikazan borba, gde niko ne govori. Čim neko progovori - sve ode dođavola. Film je odličan za ubijanje vremena, ali zaista loš scenario i pregršt klišea ubijaju čitav koncept filma, koji nije loš.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Apr 04, 2017 8:21 pm

Sinoc pogledah All Is by My Side, film o zivotu Jimija Hendrixa. Film govori o pocetku njegove karijere, dolasku iz Amerike u London. Dopao mi se i film i lik Hendrixa kako su ga prikazali. Ne znam, naravno, da li je zaista bio takav, cini mi se da su pricali o njemu sa puno simpatije i ublazili sve vezano za drogu, ali u svakom slucaju vrlo sarmantan film koji vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sre Apr 05, 2017 7:30 pm

Nastavio sam sa Oskarima i odgledao sam Moonlight - film koji je i dobio nagradu za najbolji film. Radnja prati razvoj mladog gej crnca i podeljena je u tri dela: prvi u osnovnoj školi, drugi u srednjoj/koledžu, a treći kad je već mladić. Film jako lepo izgleda, režija je dobra, i scenario je većinom dobar, mada ima dosta praznog hoda. Treći deo je najlošiji i kraj bio mogao biti bolji - prilično je bled. Takođe, ne razumem odluku režisera da tri glumca koja tumače isti lik u toku filma ne sarađuju. To dovodi do tri različita tumačenja istog lika - što je loše i vrlo često se vidi u filmu. Preporučujem svakako, ima dosta dobrih mesta, mada nekome može da bude dosadnjikav.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Apr 24, 2017 7:52 am

Sinoć pogledah Star Trek Beyond. Film nije loš, mada mi se na momente činilo da su pretjerali.

Večeras pogledah The Legend of Tarzan. Film je dobro napravljen. Aleksandar Skaarsgard i Margot Robbie u glavnim ulogama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Pet Apr 28, 2017 9:38 pm

Dalje s Oskarima.

1. Odgledao sam i toliko popularni La La Land. Kao što uvek biva, ljudi uvek preteruju, tako i s pohvalama, ali i sa oštrim kritikama upućenim filmu. Meni je bio vrlo simpatičan. Jako lepa fotografija, prelepi kadrovi, delovi s muzikom i koreografijom su mogli biti malo profesionalniji, ali su pesmice vrlo dopaljive i pevljive. Priča je nikakva, viđena milion puta, ali čini mi se da ovom filmu dobra priča nije ni bila potrebna. Odličan je kad vam se ne gleda ništa ozbiljno, vrlo je simpatičan i biće vam lepo dok budete gledali. Ali to je sve.

2. Hidden Figures Vrlo simpatičan film, pun optimizma, koji će ohrabriti sve one s neostvarenim željama i nerealizovanim poduhvatima. Film prati razvojni put nekoliko crnkinja, koje se, a svaka u svojoj sferi interesovanja, bore protiv rasnih i rodnih stereotipa. Radnja je smeštena u period svemirske trke između SSSR-a i Amerike. Glavna protagonistkinja jeste matematičarka, koja dobija posao u Nasi i radi na raznim projektima slanja letelica u svemir i posade na Mesec. Gluma je dobra, scenario simpatičan i vrlo dopadljivi likovi. Takođe, za opušteno veče i lagani film - toplo preporučujem.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Maj 16, 2017 9:11 am

King Arthur, istorijsku dramu sa Clive Owenom i Kierom Knightley u glavnim ulogama. Film govori o Arthurovom životu, sa akcentom na periodu sukoba sa Saksoncima u vrijeme njihove invazije. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sre Maj 17, 2017 8:19 pm

Odgledao sam Heat, film iz 1995. godine sa Al Paćinom i Robertom De Nirom u glavnim ulogama. Film prati tim profesionalnih pljačkaša koji predvodi De Niro, koje krene da lovi Paćino, koji tumači inspektora u srednjim godinama kojem je posao sve. Ovako opisano zvuči užasno dosadno i kao bilo koji drugi američki film tog tipa. Ali, upravo suprotno. Gluma je fantastična, režija takođe i scenario je maestralan, likovi imaju dušu i dobro su razrađeni. Preporučujem, odličan film.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jun 09, 2017 10:39 pm

Upravo odgledah Vanilla Sky, težak, ali izvrstan film sa Tom Cruise-om i Penelope Cruz u glavnim ulogama. Film definitivno preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 11, 2017 12:55 am

Sinoć pogledah Days of Thunder, film sa Nicole Kidman i Tomom Cruise-om o vozaču trkaćih automobila. Film me po mnogo čemu podsjetio na Top Gun, a isti je i režiser. Film je više lagana razbibriga nego veliko umjetničko dostignuće.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 11, 2017 9:52 am

Danas odgledah Far and Away, film sa Tom Cruiseom i Nicole Kidman u glavnim ulogama. Siromašni irski zemljoradnik odlazi u Ameriku kao pratilac ćerke bogatog zemljoposjednika u potrazi za zemljom. Tu prolaze kroz mnoge poteškoće. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jun 21, 2017 9:56 am

Pogledala sam dva filma sa Tomom Cruiseom u glavnoj ulozi.

Risky Business, jedan od njegovih prvih filmova, govori o tinejdžeru koji ostaje sam kod kuće kada mu roditelji odlaze na put. Film nije loš.

The Firm je odličan kriminalistički film koji me je ostavio bez daha mada sam ga i prije gledala i čitala knjigu. Riječ je o mladom pravniku koji otkriva korupciju u firmi koja ga je zaposlila. Svakako preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Sub Jun 24, 2017 9:10 am

Black Butterfly sa Banderasom u glavnoj ulozi. Odličan film. Ukratko: pogledajte.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jun 28, 2017 5:47 pm

Pogledah Splash, film bajku sa mladim Tomom Hanksom i Daryll Hannom. Film je neka moderna verzija bajke mala sirena, ali se ne završava na isti način. Divan film za veliku i malu djecu koji svakako vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 01, 2017 7:09 am

Upravo odgledah Bridget Jones's Baby. Film je dobro počeo. Kasnije me je na trenutke nervirao, ali sve u svemu sam na kraju bila zadovoljna.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 32 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu