Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vas je i kako Zid promenio?

+4
enigma_
zanesena
amaranth
Still_dreaming
8 posters

Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od Still_dreaming Sub Jan 15, 2011 12:39 pm

Čitajući mišljenja drugih, družeći se sa ljudima koji su nam u toliko stvari slični, a ipak dosta drugačiji od nas samih, ponekad se desi da promenimo svoje mišljenje o nečemu. Nekad se desi da se pojavi tema koja se bavi baš onim što nas trenutno muči, što nam je trenutno ‚‚aktuelno'', pa nam neko, čak nesvestan toga, pomogne da rešimo problem ili nam pomogne na neki drugi način, nekom svojom mišlju, poklonom, ili samo jednom pesmom u ‚‚Uživajmo zajedno...''.

Da li vas je nečiji način razmišljanja naveo da drugačije razmišljate o nekim stvarima?
Možete li reći da ste za ovo vreme provedeno na Zidu bogatiji?
Da li ste nekada, kad vam se izmakne tlo, oslonac potražili baš ovde, na Zidu?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 16, 2011 10:13 am

Mnogo bih voleo da vidim odgovore na ovu temu. Mene nije promenio. Samo sam još odlučniji u tome da zatvorim oči i sanjam. :) Oslonac - uvek!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od amaranth Ned Jan 16, 2011 10:21 am

Eh, ovako... Promenio me nije. Oslonac jeste, kao što Still reče uvek. :)
Vreme koje sam provela na Zidu me obogatilo za neka nova znanja, proširio mi je vidike kada su neke stvari u pitanju.
Sve u svemu, vreme provedeno ovde, je kvalitetno provedeno vreme. love


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od zanesena Čet Jan 20, 2011 10:45 pm

Vrijeme provedeno ovde me jeste obogatilo jer upoznala sam nove ljude, saznala ponesto novo.
I veoma cesto mi je ovo mjesto bilo oslonac u nekim teskim momentima.
Nije me promijenio, ali boravak ovde mi je na neki nacin pomogao da bolje upoznam sebe u nekim situacijama.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od enigma_ Uto Mar 15, 2011 12:42 pm

Naravno da jeste...ovde sam najopustenija, pisem apsolutno onako kako se osecam...umela sam da dodjem tuzna i napisam samo jedan post...i da odem...
Na Zidu sam mnogo toga napisala o sebi, kao nigde do sada...i, to moje pisanje nije upakovano da se razmislja vec jasno sve od reci do reci.
Tako dozivljavam sve clanove, i mislim da smo svi ovde ono sto zapravo jesmo, jer ovde se oseca toplina, mir, koji nema nigde.
Drugaciji prilaz imam aposlutno svima...to je onaj prilaz kao mojim klincima.I, znam da ovde nikada, ali nikada nece niko biti povredjen.
Naravno Zid je i moj oslonac...!
@Still..hvala Ti givenheart
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od Troja Pon Mar 28, 2011 11:40 pm

Nisam sigurna da bih bas mogla tvrditi da me je Zid promijenio, ali sasvim sigurno mi je pomogao da se osjecam opustenije i sretnije nego sto sam se osjecala prije nego sto sam se pridruzila ovom forumu. Dobro, desilo se jednom-dvaput da se i iznerviram nekom razmjenom misljenja, ali sve to ulazi u rok sluzbe. smajli-a095.gif

Moram da priznam da mi je muka pri pomisli da cu jednoga dana "potrositi" vecinu tema i da ce mi biti mnogo teze da se ovako aktivno bavim Zidom. Nije dzabe da narod kaze da sve sto je lijepo kratko traje! scared
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od Eurinome Čet Avg 18, 2011 11:51 am

Zanimljiva tema.. :)

Ne mogu reci da me je promenio,
ali volim obilaziti ovo mesto, i citati teme, tudja misljenja, i kasnije ih uporedjivati sa svojim.
Ovo mesto, iako sam jako kratko ovde, dozivljavam kao utociste.
Kada mi se ni sa kim ne razgovora, ili sam sama kod kuce, sto je jako cesto,
dodjem ovde i opustim se..Tada mislim samo o onome sto ovde citam i probleme ostavim po strani,
neka izadjem raspolozenija, nekada ne, ali bitno je da znam da mogu ovde poci, i procitati nesto kvalitetno..

Igrom slucaja ga i pronadjih, te se nadam da cu jos puno stvari nauciti dok opet ne podjem na fax.. givenheart



Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od Teixos Čet Avg 18, 2011 12:07 pm

Kao što su svi započeli svoj odgovor, prepisujem.. :D Ne mogu reći da me promenio, možda samo to da sam sve ređe i ređe išao na fb dok ga na kraju nisam deaktivirao, ali sam dosta naučio, najviše od Still-a, da počnem od pravopisa.. :D Doooosta toga sam naučio, čuo za neke stvari za koje nisam ni znao da postoje, a tu je i društvo. givenheart Uvek je zanimljivo čuti mišljenja drugih a i slobodno vreme trošim mnogo kvalitetnije nego pre Zida. givenheart
Teixos
Teixos
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1273
Muški Jarac Godina : 34
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od Ika Sre Mar 14, 2012 5:49 pm

Nije me promenio, već je potpomogao razvoju intelekta. Ne samo u mom slučaju već verujem da je tako kod svakoga ko je ovde. Inspirativne teme koje zahtevaju duboku misao i koje su fenomenalne za izražavanje i ispoljavanje sebe. Ovo je jedini forum koji je vredan svake pohvale. Za mene, evo posle tačno godinu dana ovde, Zid je postao mnogo više od foruma na kom se izražavam. Tu su moji prijatelji koje mnogo volim i koje sam zavoleo za sve ovo vreme. Mogu reći i to da me je Zid naveo da cenim i poštujem neke stvari mnogo više nego što sam pre. To ne bih uspeo da nema svih vas. Hvala vam na tome! :zagrljaj:

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i kako Zid promenio? Empty Re: Da li vas je i kako Zid promenio?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu