Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Maj 05, 2014 8:17 am

"The Lifeguard" je film o djevojci koja je otišla u veliki grad i pisala za novine.  Kada se čovjek sa kojim je imala vezu vjeri drugom djevojkom ona se vraća kod roditelja i zapošljava kao spasilac na bazenu.  Ubrzo se sprijatelji sa mladim ljudima koji su i sami vrlo nesredjeni i imaju problema sa školom.  Njihovo nepromišljeno ponašanje prekida tragedija.  Dosta težak film, pun problema.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Čet Maj 08, 2014 9:20 pm

What's Eating Gilbert Grape - odlican film, sa jos boljim glumcima. Mada volim Johnnya Deppa, ovdje ga je potpuno zasjenio Leonardo di Carpio, koji igra retardiranog djecaka. Svi su mi govorili o njegovim glumackim sposobnostima, ali ja sam ga prethodno gledala samo u Titanicu, gdje mi nije bio cemu. Film govori i o problemu sa debljinom, gledanju drustva na isti, porodici i njihovoj brizi prema bratu sa posebni potrebama. Vrlo dirljiv film, preporucujem


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Maj 26, 2014 9:24 am

"We are the Millers" je komedija sa Jennifer Aniston koju sam pogledala za vrijeme odmora.  Simpatična komedija sa pristojnom glumom.

"Coco before Chanel" je biografski film o životu poznate modne dizajnerke.  Odavno sam željela pogledati ovaj film.  Audrey Tattou mi je draga kao glumica, vrlo lijepa i šarmantna, te vrlo dobar izbor za naslovnu ulogu.  Malo mi je žao što film ne opisuje veći dio njenog života, no sve u svemu nisam razočarana.  Dobar film, mada ne tako dubok kao Amadeus.

"Captain Phillips" je akcioni film koji govori o otmici broda i njegovog kapetana od strane afričkih pirata.  Tom Hanks glumi kapetana i dobar je.  Film se dotiče i bijede iz koje potiču pirati, ali moram reći da me to nije navelo da se sa njima identifikujem.  Film je baziran na stvarnim dogadjajima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Maj 26, 2014 8:27 pm

"Pain and Gain" je film sa Markom Wahlbergom i Rockom koji je baziran na istini. Grupa bodibildera odluci da se obogati na neposten nacin. Film mi se ni malo nije dopao. Prvi put da Wahlberg glumi negativca. Iako je dobro odglumljeno, glavni glumci dosta dobri, prica je toliko morbidna da sam jedva cekala da se film zavrsi. Grozno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Pet Jun 06, 2014 12:03 pm

Film S H A M E sam upravo odgledala i mogu reći da je izuzetan. Majkl Fasbender me kao glumac sve više kupuje, a Stiv Mekvin je odradio svoje. Ne mogu preporučiti ovaj film jer ne poznajem tuđe prostore uma te ne verujem da će se dopasti. Ali upravo mogu reći da ovaj film nije ni pravljen da se dopadne već da se tumači na milijardu načina i da se razume. Da se široko, umno i misaono razume i prodre u suštinu pa čak i izvan nje, a to ne može svako. Iskreno mi je krivo što nemam sličnomišljenike da proćaskam o ovom ostvarenju koje me vodi još dublje u misli.
Predobra psihoseksualna drama koja kaže sve što ne sme i sme istovremeno. Tajna o tome dokle seže glad i nagon kao i granica samospoznaje i spoznaje drugih. Reprezentantivan primerak živog filma u kome nagota ljudskog tela pleni pažnju a sled dešavanja ne odstupa previše od apsurda. Rado bih Beketa povezala sam filmom, al' da ne idem više u širinu - dakle - ako smatrate da imate dobar želudac i širok um - pogledajte ga. Toliko. :-)


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 08, 2014 10:10 am

"Admission" je odličan i nekonvencionalan film sa Tinom Fey i Paulom Ruddom. Tina radi na prijemu studenata na čuvenom univerzitetu Princeton i jednoga dana javlja joj se direktor nove škole koji je poziva da razgovara sa učenicima. Niz neočekivanih situacija slijedi u kojima Tina preospituje svoje stavove i mijenja neke svoje stavove. Odlično smišljen zaplet i gluma drže našu pažnju do poslednjeg trenutka.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Pon Jun 09, 2014 10:19 pm

"If Only". Mislio sam da je samo ljubavna limunadica a pošto nisam imao neki izbor, pogledao sam ga i svideo mi se. Baš dobar... :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 15, 2014 8:23 am

"Elysium", naučno-fantastični film sa Mat Damonom u glavnoj ulozi.  U početku sam bila skeptična jer mi je prijateljica rekla da joj se film nije dopao, ali moje sumnje su ubrzo raspršene.  Film jeste malo mračan, ali je vodjen idealističkim zamislima i lijepo se završava.  Možda bi bilo bolje da je malo manje scena borbe, ali čak i sa njima ovo je svakako film koji vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Pon Jun 16, 2014 8:49 am

Awakenings je predobra drama sa Robert De Nirom i Robinom Williamsom, šta drugo i očekivati sa tako dobrim glumačkim duetom. Priča prati psihijatrijske slučajeve katatonične šizofrenije nastale usled opake epidemije koje u jednom momentu iz budne kome pokreće izvesni psihijatar dospevši pukim slučajem u tu bolnicu. Kada pogledate ovaj film - dobijete potrebu da zahvaljujete na svemu što vas okružuje, od običnog češljanja kose, pranja zuba, pisanja, do hodanja na obe noge, i podizanja u vis obeju ruku, dobijete potrebu da više cenite život sa svime što on nosi. Vredi pogledati.
Good Will Hunting - odlična priča sa Matt Damonom i opet Robinom Williamsom. Ako želite da pogledate dobar film - pogledajte ovaj. Dokaz da geniji nisu tako retki kao što ljudi misle, samo pojedini prosto ne daju pet para na to. Genijalnost je svesna sebe, i nije joj potrebno dokazivanje. Potreban joj je život u svim njegovim vidovima. Momak koga glumi mladi Matt Damon toliko je neidilično sproveden do samog kraja da se prosto zaljubljujete u njegovu ličnost. Mada je meni Robin prirastao nešto k srcu glumeći i ovde, psihijatra. Svaki minut vredi uz ovaj film, naučićete nešto čega nema u knjigama.
The jacket - je simpatični misteriozni psihotriler sa naučnofantastičnim elementima. U glavnim ulogama su Adrien Brody i Keira Knightley. Ne sam film koliko Adrienova gluma ostavlja ubedljiv utisak na mene. Specifičan glumac, zahtevno lice, nepravilne crte, karakterističan u svakom smislu. Dopada mi se zamisao, ali mi se manje dopada kako je ideja sprovedena. Iako ima pozitivnu poruku, film i nije nešto naročito što bi me oduševilo. Može se pogledati. Iako ne razumem baš visoku ocenu na IMDB-u.
Bright star- je poetično-dosadna drama o ljubavi između dvoje mladih - pesnika Džona Kitsa i njegove ljubavi Fani u čijoj ulozi je prelepa Abbie Cornish, glumica koja me kupila svojom ulogom u filmu Candy. Drama je obična i ležerna priča zasnovana na mladom i neostvarenom životu poete koji umire u dvadeset petoj godini života, u samom cvetu svoga dara i zanosa. Oni koji ne vole poeziju neka se ne muče. Ja sam navikla da se samoubijam. :)


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jun 17, 2014 8:34 am

"Austenland" je simpatičan film o obožavateljki romana Džejn Ostin (Jane Austen). Jednog dana ona uplati putovanje u Englesku gdje će provesti vrijeme proživljavajući druženje, udvaranje i prosidbu kao u jenoj od knjiga ove spisateljice. Fantazija i stvarnost se miješaju i postaje teško reći šta je stvarno, a šta ne. Dobra razbibriga.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jun 26, 2014 9:29 am

Upravo sam odgledala "The Hunger Games".. Ne znam da li sam ikada prije u životu gledala film koji je istovremeno i dobar i grozan. Film je naučna fantastika, distopija. Izvrsno uradjen, dobra gluma, ali govori o društvu u kome se organizuju tako nehumane "igre" u kojima ljudi ubijaju jedni druge na najnečovječniji mogući način da bi samo poslednjem preživjelom dopustilo da se vrati u oblast iz koje su regrutovani. Sva ta okrutnost mi se gadila dobar dio filma da sigurno ne bih ni malo uživala da kraj nije obojen optimističnijim razvojem situacije. Film je stvarno odličan, ali bih ga preporučila samo onima koji nisu previše osjetljivi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Čet Jul 03, 2014 8:54 am

Pains of autumn - predobra tursko-grčka drama o političkim prevratima  po pitanju Kipra i ljubavi dvoje mladih usred nemirnog vihora u nagoveštaju rata. U glavnoj ulozi moja najdraža Beren Saat. Mladić, pripadnik državnog pokreta izdaje najboljeg prijatelja iz detinjstva koji je zahvaćen komunističkim idejama poljubio smrt. Shvatajući da greši pokušava da spase jedino do čega mu je nakon svega stalo - prelepe Grkinje prostitutke, ali međutim stiže kasno... Dopao mi se film. Kraj je za sve pohvale.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Sub Jul 05, 2014 6:48 am

Wings of the night - priznajem da sam se isplakala baš iskreno. Jako dobar film, i naravno Beren Saat, ja sam opčinjena tom ženom, obara me nečim što ne razumem. ( Nisam nastrana :D) Svaki njen pokret me oduševljava, zaista je odlična glumica.
Priča je izuzetno zamišljena - Mala Geče (što u prevodu znači Noć :)) kao vrlo mala biva svedok smrti svoje celokupne familije, dok njih poubijaju politički zahvaćene usijane glave ona ostaje igrom slučaja u ormanu, i tako uspeva da preživi...
Međutim, godinama kasnije, kao odrasla devojka koja je slomljena traumom i puna bola i gneva odlučuje se na osvetu i samouništenje u jednom - postaje bombaš samoubica. Ali... u noći pre nego što treba da izvrši zadatak upoznaje mladića Jusufa (prelep je, čuva golubove koje skupa hrane, na kraju geče ubija njegovu najdražu golubicu što ima izvesnu simboliku) :D i zaljubljuju se kao nikada. Da li je ljubav dovoljno jaka da nadvlada smrt?
Oborio me film. Ne razumem nisku ocenu na IMDB-u. Mada neću više ni da se povodim za njima, često bivam razočarana, ipak to ocenjuje većina, a ja sam izvrnutih shvatanja. :) Baš, baš me kupuju Turci :D Osećam se k'o da izdajem otadžbinu ahahahahahha i Marka Kraljevića :D Sjajni su, nema šta. Naspram onog bljuvalačkog holivudskog stila jako mi prijaju, baš su osveženje. I bliži su nam po kulturi i svemu. Uraaaa za njih! :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Dafne Sub Jul 05, 2014 12:32 pm

Čelični leptir-ruski film.Zanimljivo, drži pažnju.Ostavilo je dosta jak utisak na mene, ima emocija.
Čuma predvodi maloletničku bandu besprizornika. Kada je policajci ponovo uhvate u krađi prisiljavaju je da bude mamac za brutalnog serijskog ubicu. Pogodna je, jer ako bi joj se nešto loše desilo, niko ne bi ni prometio da je nema.
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Jul 06, 2014 6:48 am

Rane - mislim da je ovo prvi put da sam taj film pogledala do kraja. Tezak film, ne cudim se sto me je otac svojevremeno poslao na spavanje umjesto da pogledam do kraja. Tmuran, tezak nama odraslima, koji shvacamo realnost istog, ali mislim da je istovremeno idol za mladje generacije...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Dafne Pet Jul 11, 2014 10:01 am

Jeune & Jolie-francuski film o sedamnaestogodišnjakinji koja postaje prostitutka, međutim, neočekivanom smrti jednog klijenta, povlači se iz tog sveta.
Interesantan film...svideo mi se...
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 12, 2014 9:38 am

" Being Flynn" je veoma težak film sa Robertom de Nirom koji govori o ocu i sinu koje sudbina spaja u domu za beskućnike nakon dugogodišnje razdvojenosti.  Film nas navodi da razmišljamo o najgorim stvarima koje mogu zadesiti ljudsko biće.  Na kraju filma vidimo tračak nade da se i najteži problemi mogu prevazići.  Ne bih preporučila ovaj film ljudima sklonim depresiji.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 19, 2014 12:24 am

"About Time" je engleski film sa elementima fantastike. Dešava se u Engleskoj porodici srednje klase. Fantastični element je da muškarci iz porodice glavnog lika mogu da putuju kroz vrijeme unazad, kada žele da promijene nešto što im se desilo. Mladi junak filma odlučuje da iskoristi svoju neobičnu sposobnost da pronadje ljubav svog života. Iz pera pisca koji je napisao "Four Weddings and the Funeral" ovaj film zaslužuje da mu pružite šansu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 19, 2014 6:48 am

"Blue Jasmine" je film reditelja Woody Allena sa Cate Blanchette i Alec Baldwinom u glavnim ulogama. Film govori o sudbini dviju sestara čiji se život odvijao vrlo različito. Ova tragi-komedija ima šarm Allenovih filmova, ali je za nijansu mračniji od većine njegovih ostvarenja. Odlična gluma i dobri zapleti. Film bez greške.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jul 23, 2014 7:54 am

"Promised Land", film sa Matt Damonom, govori o predstavniku moćne kompanije koja želi da buši zemlju u potrazi za prirodnim gasom u siromašnom američkom gradiću. Glavni junak se od sveg srca zalaže za ciljeve svoje kompanije, ali ga okolnosti prisiljavaju da preispita moral i istinitost svega onog za šta se zalaže. Damona nešto ne volim kao glumca, ali mi je ovdje bio sjajan. Divan film sa dušom, mada pomalo sjetan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 25, 2014 7:56 am

"Chasing Mavericks" je film zasnovan na istinitoj priči o Jay-u, dječaku koji je od malih nogu bio zadivljen morem i valovima.  Naučio je kako da jaše talase i zadivio sve svojim podvigom jahanja vrlo visokih talasa prouzrokovanih japanskim cunamijem.  Oženio je djevojku u koju se zaljubio još kao klinac.  Film se završava tragično jer Jay gine vrlo mlad, no istovremeno shvatamo da je svojim kratkim postojanjem ostavio dubok trag, i da je najvažnije kako živimo, imamo li hrabrosti da se suočimo sa svojim strahovima, imamo li snage da pomjeramo granice.  Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 27, 2014 7:05 am

Upravo sam vidjela film Crystal Fairy and the Magical Cactus. . Vidjela sam da u ovom filmu glumi Michael Cera čije filmove volim, pa me to privuklo i ovom filmu. Film govori o grupi mladih koji odlaze u Čile sa željom da probaju halucinogenu drogu meskalin. Na žalost, film mi se nije dopao. Potpuno isprazan kao i životi narkomana. Nećete ništa propustiti ako ne budete gledali ovaj film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jul 28, 2014 9:41 am

Upravo sam odgledala "Pacific Rim", naučno-fantastični film o invaziji džinovskih vanzemaljaca na Zemlju. Film nije loš, ali mislim da su ga ipak malo odužili i da bi vjerovatno bio bolji da su izbacili neke scene akcije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Uto Jul 29, 2014 8:48 am

Snakes on a plane - je neko čudo koje je bilo na tv-u kada smo ja i mama sele da doručkujemo...Najednom je hrpa najotrovnijih zmijurina okupirala ekran. Budući da sam fanatik koji uvek juri za strahom lepo sam odustala od jela i sela da gledam. Nije nešto, ali zmijurine su baš gadne. Moćne onako, jedu oči, čupaju jezike, baš ono - da ti se smuči život na zemlji :D Onako polovan trilerčić, malko zastareo. Sama da se odlučim baš da ga gledam i ne bih...Ko voli zmije - nek izvoli :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ivana_ Pet Avg 01, 2014 7:01 am

The number 23 - je psihotriler sa Jim Carrey-ijem. Ja sam njega uglavnom navikla da gledam u komedijama pa mi je ovde više nego čudan...mada ima taj prizrak look. Radi se o tipičnom opsesivno-kompulsivnom sindromu brojem 23 i kobi koju on sa sobom nosi, neka uvrnuta priča o tome kako je u svemu sadržan... i kako osoba koju ovaj broj prati mora biti ubica. Dopada mi se ideja sa knjigom, ali nije baš uspešno sprovedena. Treba tu više fleš scena, nisam osetila napetost dok sam gledala... to mi nedostaje. Inače ko voli ovaj žanr može da ubije sat i po vremena i opsedne se malo dvajestrojkom. Inače, proverila sam biblijski citat u knjizi brojeva Budi siguran da će te tvoj greh naći (32:23) - tačan je! Wink 666  :ludinaučnik:


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 22 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu