Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prva ljubav

+2
zanesena
Still_dreaming
6 posters

Ići dole

Prva ljubav Empty Prva ljubav

Počalji od Still_dreaming Uto Apr 26, 2011 12:27 am


‚‚Prva ljubav jedne žene je nešto dragoceno. Kasnija ljubakanja imaju nečeg iskonskog.”
Onore de Balzak

‚‚Prva ljubav je veoma velika i veoma mala.”
Viktor Igo


Prvi osmeh, prvi pogled, prvi dodir, prvi leptirići (ili šta god bio taj golicljivi nemir u stomaku). Prva ljubomora, prvi poljubac. Nevinost prve ljubavi.

Sećate li se svoje prve ljubavi? Kako ste se ponašali tada? Koliko godina ste imali?
Znate li gde je ta osoba danas? Ili je ona još uvek tu; u istoj ulozi, kao prijatelj ili poznanik?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prva ljubav Empty Re: Prva ljubav

Počalji od zanesena Pet Maj 13, 2011 10:58 am

I sad kad se sjetim svoje prve ozbiljne ljubavi razvucem osmijeh od uha do uha i cini mi se da mogu da prizovem one, tada razigrane leptirice.
Prvi put sam se ozbiljno zaljubila na prvoj godini faksa (u poredjenju sa tim sve prije je bilo smijesno).
Oboje smo bili zaljubljeni i proveli smo zajedno mnogo lijepih trenutaka. Sad kad se sjecam taj osjecaj povezanosti medju nama je bio zaista jak. I nikad mi nece biti jasno u kom trenutku smo poceli da se volimo samo kao prijatelji.Tako smo i raskinuli, kao prijatelji, bez neke drame, patnje, ocaja. I jos uvijek smo u dobrim odnosima.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prva ljubav Empty Re: Prva ljubav

Počalji od enigma_ Sre Maj 18, 2011 6:41 pm

Izbegavam ovu temu, jer me uvek boli moja prva ljubav.Ne sto me povredio, ili ne znam sta...vec sto je preminuo mlad.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prva ljubav Empty Re: Prva ljubav

Počalji od Troja Ned Jun 05, 2011 10:28 am

Imala sam i prije simpatija, ali prvu ozbiljnu vezu sam pocela tacno na svoj 22-gi rodjendan. Naravno da se sjecam, nikada to necu zaboraviti. Nekoliko mjeseci se moj decko ponasao vrlo romanticno i zaljubljeno, a onda sam ja otisla u Englesku na usavrsavanje jezika preko ljeta. Kada sam se vratila umjesto dugo zeljenog sastanka sa voljenom osobom, ja sam dobila gundjanje i raskid ozlojedjene osobe koja je tvrdila da ga ocigledno ne volim dovoljno dok mu se nisam cesce javljala. Sta da kazem - za cetiri sedmice poslala sam jednu razglednicu, jedno pismo i jednom nazvala telefonom sa govornice. Bila sam student i to me kostalo kao svetog Petra popara. Poslije nekoliko dana smo se pomirili na moju inicijativu, ali se veza nastavila sa stalnim sitnim prigovorima i gundjanjem, i ocekivanjima da cu ja podrediti sve u svojem zivotu pokusajuci da ga ubijedim da je on sve i sva u mom zivotu. Tako je trajalo oko godinu dana, jos je nekoliko puta raskinuo. Ja sam se razocarala, i da mi nije bilo vazno da budem smirena zbog ispita i sama bih razmisljala o raskidu. Kada je nakon godine dana opet jednom prilikom rekao da on misli da mi nismo jedno za drugo, ja sam mu mirno saopstila da je mozda u pravu. Uslijedio je sok. Kako sam ja mogla takvo nesto reci? Nikada nije mislio da ce te rijeci preci preko mojih usana? Osisao je tih dana samog sebe, unakazio se (bio je prilicno lijep momak) i napravio scenu kada me je vidio da pricam sa nekim bratovim drugovima u disko klubu. Prijetio je da ce me ubiti, pa sam doslovno nestala iz Bosne na mjesec dana dok se malo situacija smiri, i dugo poslije izbjegavala mjesta gdje sam mislila da ga mogu sresti.

Danas nemam pojma gdje je. Do nedavno mu se cak ni prezimena nisam mogla sjetiti, i nisam sigurna da bih nakon toga kako smo se razisli ikada mogla da budem njegov prijatelj. Njegovo ponasanje na kraju nase veze je bilo toliko grozno da je izbrisalo sve lijepe uspomene sa pocetka veze. Nadam se da nema mnogo zena sa tako negativnim iskustvima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prva ljubav Empty Re: Prva ljubav

Počalji od polly88 Čet Jun 09, 2011 9:34 pm

Still_dreaming :: Prvi osmeh, prvi pogled, prvi dodir, prvi leptirići (ili šta god bio taj golicljivi nemir u stomaku). Prva ljubomora, prvi poljubac. Nevinost prve ljubavi.

Prvi put sam se baš pošteno zaljubila s nekih 17 godina. Dobro, možda to nije bila prava ljubav, ali sve ono prije toga nije vrijedno spomena. Nažalost, toliko je ružno završilo da se slabo sjećam onih lijepih trenutaka, a znam da ih je bilo... Što je još tužnije, često ga se i sjetim jer sam zbog njega danas takva kakva jesam i trebalo mi je puno vremena da mu oprostim (ne zbog njega, nego zbog sebe - da mogu krenuti dalje). Znam gdje je danas, znam što radi, s vremena na vrijeme se i vidimo i pozdravimo, čak i pričamo... i vidim da njemu sve to nije značilo toliko koliko meni.
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prva ljubav Empty Re: Prva ljubav

Počalji od Virginija_Woolf Pet Jul 29, 2011 2:47 pm

Trenutno prezivljavam prvu ljubav....nisam vjerovala da ce se to meni desiti.Desilo se,toliko je jaka da mislim da nikad necu uspjeti da je prevazidjem,a moram da krenem dalje,trebala sam jos davno

.Ne postoje adekvatne rijeci kojima mogu da opisem ovaj osjecaj.Ponekad mi daje toliku kolicinu energije i snagu za sve, TOO a ponekad me onesposobi za bilo kakvu aktivnost. :jj:
Nikad vise necu bit ista kao prije njega,nadam se samo da necu izac razocarana u ljude i u spomentu ljubav nego jaka i spremna da je pruzim istom jacinom kao sad.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prva ljubav Empty Re: Prva ljubav

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu