Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 13 od 18 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Dec 27, 2019 11:10 am

Gledam seriju Traces. Ovo je kriminalisticka serija koja se desava u Skotskoj i govori o djevojci cija je majka ubijena dok je ona bila djevojcica. Ubica nikada nije otkriven. Po njenom povratku u rodno mjesto iznenada saznaje neke cinjenice koje bacaju novo svjetlo na majcino ubistvo. Odlicna serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Dec 28, 2019 10:41 am

Veceras sam odgledala prve dvije epizode serije Breaking Bad. Ova serija je jako nahvaljena, ali se meni nije ni malo dopala za sada i ne znam da li cu imati zivaca da je dalje gledam. Mnogo ruznih scena i nasilja, mracnih osjecanja koja vrlo lose uticu na moju psihu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Dec 30, 2019 9:17 am

Pocela sam gledati seriju The Trial of Christine Keeler o skandalu koji je uzdrmao Britaniju 60-tih godina dvadesetog stoljeca. Zasnovana na istinitim dogadjajima ovo je prica o skandalu koji je izbio kada se otkrilo da je Christine Keeler, djevojka sumnjivog morala, izlazila i sa ruskim ataseom i sa ministrom britanske vlade Profumom. U seriji glumi moj mezimac James Norton. Serija je dobro napravljena, ali bih voljela da ima vise hronologije i da nema Christininih komentara zbivanja protkanih kroz pricu. Bez obzira na ove manje nedostatke sigurna sam da ce mi ovo biti jedna od omiljenijih serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jan 02, 2020 11:00 am

Upravo odgledah prvu sezonu policijske serije Bankcroft. Serija je odlicno napravljena, gluma odlicna, ali mi je mucna jer je glavni lik iskvarena policajka koja uspjesno izbjegava pravdu i cak uspjeva dobiti unapredjenje na vrlo odgovoran posao u policiji. Sve sam se nadala da ce je uhvatiti i privesti pravdi, ali uzalud.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jan 24, 2020 10:15 am

Preskocila sam dvije epizode Breaking Bad koje je suprug odgledao i prepricao mi i onda sam nastavila gledati seriju. Znatno se popravila, te sam sigurna da cu ostatak gledati sa uzivanjem. Nije uzalud da su je hvalili, ali je prvih nekoliko epizoda previse mracno i depresivno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jan 30, 2020 8:47 am

Pocela sam gledati seriju Gold Digger sa Juliom Ormond u glavnoj ulozi. Ona glumi razvedenu zenu od 60 godina kojoj se pocinje udvarati 40-to godisnji muskarac. Pocinje veza, ali su njeno troje djece i bivsi suprug sumnjicavi i pitaju se sta je stvarni motiv njegovog interesa za nju. Dobra serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Still_dreaming Uto Mar 31, 2020 2:08 pm

Svašta sam odgledao dok sam radio od kuće i pre samoizolacije i u toku nje. Jedna od serija koja me je posebno udševila pre svega ovoga je Black Mirror, koju sam zavoleo od druge epizode, dok mi je prva bila preuveličana. Bilo kako bilo, za sada me možda nisu prodrmale dve epizode, sve ostalo je vrhunski odrađeno. Serija se bavi mogućim budućim izletima našeg društva koje je usmereno na društvene mreže, razvoj tehnologije u pravcu psiho-terapije i koje se sve više otuđuje što su šire mogućnosti. Ko može da se izoluje od sebe samog i onoga što se dešava u prostoriji, na telefonu ili na ulici, trebalo bi da pogleda ovu seriju. Onaj ko ne može da se isključi i odvoji vreme samo za nju, ne treba da pokušava.


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Sre Apr 01, 2020 1:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Dora_Mar Uto Mar 31, 2020 10:14 pm

Juče sam opet krenula da gledam Friends. Trebalo mi je malo smijeha. Tako da ću nju ispoštovati opet.
Moram i ja da pohvalim Black Mirror.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Apr 23, 2020 10:25 am

Mad Man. Serija o ljudima iz ulice Maddison Avenue u Njujorku koja je jako bliska realnosti na neki cudan nacin. Sada je gledam nekim sasvim drugim ocima od onih kojima sam ih gledala prije nekoliko godina. Valjda, sto kazu, sto Si stariji to si mudriji (i beznadniji).
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Apr 29, 2020 11:29 pm

Upravo sam odgledala trodjelnu seriju Quiz o stvarnim dogadjajima kada je takmicar koji je osvojio milion funti na kvizu zvanom “Ko zeli da bude milioner?” Optuzen da je varao i imao pomoc iz publike. Stvaranje kviza, tok i sudjenje su vrlo interesantno prikazani, a odlicna je i gluma. Bas sam se razonodila gledajuci ovu seriju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Maj 02, 2020 10:37 am

Juce dovrsih seriju “Good Life” o zivotu dvije lezbejke i njihovoj vezi punoj burnih preokreta.  Bila sam skepticna u pocetku, ali me serija razonodila i uglavnom sam je shvatila kao pricu od ljubavi dvoje mladih ljudi ciji su zivoti puni problema koji pokusavaju da pronadju sebe.  Meni se serija dopala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Maj 07, 2020 10:22 am

Juce dovrsimo seriju Belgravia. Radnja se desava u neka davna vremena, mislim devetnaesto stoljece, prve dekade. Dobra kostimografija i gluma. U pocetku sam bila vrlo rezervisana i nisam zeljela gledati ovu seriju zbog nekih bas ruzno ostarjelih glumica, ali me poslije radnja povukla i prica mi se zapravo dopala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Maj 13, 2020 6:24 am

Upravo sam odgledala naucno-fantasticnu (???) seriju Devs. Naziv serije mi je zvucao glupavo, ali serija je odlicna. U seriji se preplicu naucna-fantastika, misticizam, kriminal, ljubavna prica i jedno prilicno neobicno i tacno vidjenje stvarnosti u kojoj zivimo. Dva programera, koji su par, rade za istu firmu. Ubrzo mladic glavne junakinje dobija posao u tajnom odjeljenju. Rekla bih - obavezno treba pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Maj 17, 2020 7:05 am

Thou Shalt Not Kill italijanska policijska serija. Dopada mi se. Ritam je lagan, radnja dovoljno jednostavna da je mozes pratiti bez poteskoca i dovoljno komplikovana da drzi moje interesovanje. Glavna junakinja je policijska inspektorica, lijepa i pametna, cija majka izlazi iz zatvora poslije 17 godina robije zbog ubistva muza. Ta prica se polako odvija u pozadini slucajeva koje ona rjesava na poslu svakodnevno. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Jun 03, 2020 1:35 am

Upravo sam dovrsila gledanje serije Normal People o zivotima i vezi dvoje mladih ljudi iz Irske. Dobra serija, na trenutke teska zbog nesredjenosti dva glavna lika.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Jun 08, 2020 9:54 am

Gledala sam izvrsnu francusku seriju Philharmonia. Dirigentkinja, i bivsa briliantna violinistkinja, dolazi u Pariz da zamijeni dirigenta koji je preminuo i nailazi na veliki otpor muzicara i uprave. Njen ljubavni zivot je komplikovan, a zdravlje pod velikim znakom pitanja. Kada jedan clan orkestra misteriozno strada sumnja pada na nju. Definitivno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Jun 13, 2020 6:47 pm

Upravo gledam kriminalisticku seriju Van der Valk koja se odvija u Amsterdamu. Engleska serija, odlicna. Ima samo tri epizode, te sam sigurna da ce mi nedostajati kada se zavrsi.

Ovih dana, za razonodu, pogledam i po koju epizodu humoristicke serije Vicar of Dibley Sa Dawn French u glavnoj ulozi. Lijepo me nasmije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jun 18, 2020 4:16 am

Star Trek Discovery, naucno fantasticna serija sa novom postavkom glumaca. Mada je glavna junakinja vrlo dopadljiva ovo mi se najmanje dopalo od svih verzija koje sam do sada gledala u pocetku. Sada su se zapleti popravili i namjeravam gledati seriju do kraja.

Juce sam gledala i nekoliko epizoda humoristicke serije IT Crowd. Moze se gledati, ali nije neko genijalno dostignuce.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Jun 20, 2020 9:26 pm

Odgledah sinoc irsku seriju Dublin Murders, osmodjelnu seriju snimljenu na osnovu dvije knjige. Zaplet mi se jako dopao - dvoje detektiva istrazuje ubistvo djevojcice za koje se sumnja da je povezano sa nestankom dvoje djece dvadesetak godina ranije, ali je serija vrlo teska i mucna te je jedva odgledah.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Jul 01, 2020 8:34 am

Pomalo gledam seriju Cheers iz vremena kada je Kirstie Allie glumila konobaricu. Ne znam da li sam ove epizode ikada i gledala, a ako i jesam ne sjecam ih se. Osvjezavajuce.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Avg 11, 2020 10:25 am

Norvesku seriju Wisting. Kriminalisticka serija u kojoj se u prvih pet epizoda govori o istrazi koja se pretvara u lov na serijskog ubicu. Dobro napravljena serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Avg 21, 2020 9:35 am

Luminaries, engleska serija koja se desava na Novom Zelandu sredinom 19-tog vijeka.  Serija je dobro napravljena, ali i dosta teska i mucna, puna zlih likova, pa bas nesto i ne uzivam previse gledajuci je.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Sep 18, 2020 4:02 am

Upravo sam dovrsila gledanje najnovije sezone serije Strike - Lethal White po romanima J K Rowling. Gledaoci su se zalili da je komplikovana, ali meni se serija dopala, mada moram priznati da, kada vidite rasplet, neki prethodni dogadjaji nemaju previse smisla.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Okt 05, 2020 1:04 am

Mistery Road, australijska kriminalisticka serija. Malo mi je bila depresivna zbog siromastva prikazanog. Radnja se odvija u malom mjestascu gdje se vodi istraga povodom ubistva i sverca droge. Osrednja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Okt 19, 2020 9:57 am

Neki dan dovrsih gledanje poslednje snimljene sezone serije Cardinal. Kanadski krimic sa vrlo sarmantnim glavnim likovima i bez previse nasilja koja se moze lijepo gledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 18 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu