Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 8 od 19 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Okt 27, 2016 2:47 am

Trenutno pratim seriju "Cranford". Iz 2007-e godine je. Jednu od glavnih uloga glumi Judi Dench. Napravljena je po knjigama Elizabeth Gaskell. Istorijska je drama koja se desava u malom mjestu zvanom Cranford. Dosta dobra serija koja je dobila gomilu nagrada, ali mi ipak nije tako dobra kao Downton Abbey.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ThePoet Sub Okt 29, 2016 8:39 pm

Zapravo, pratim vše serija (doduše, ne gledam ih baš redovno).
Prvo, House of Cards, političku dramu smeštenu u Belu kuću, gde Kevin Spejsi apsolutno dominira kao glumac, jedan od najboljih koje sam gledao.
Potom, Brooklyn Nine-Nine, američku komediju smeštenu u maloj policijskoj stanici u Bruklinu. Plejada zanimljivih likova i pametni zapleti razlikuju ovu komediju od ostalih, manje-više sličnih, serija.
Zatim, počeo sam da pratim i The Good Place, takođe američku komediju, gde glavni lik odlazi na ,,Dobro mesto", odnosno u raj, ali greškom, pa tamo pokušava da se uklopi. Zanimljiva ideja i odlična za opuštanje.
Takođe, počeo sam da pratim i britansku seriju Class, koja je spin-off serije Doctor Who (što mi je omiljena serija). Ciljna publika ove serije su mladi, takva je i glumačka postava, a serija mi pomaže da vidim kakav engleski koriste mladi u Britaniji. Kad sam gledao prvu epizodu bio sam zapanjen, sad sam se već navikao.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Okt 31, 2016 10:10 pm

Juce poceh gledati seriju "Humans". Govori o robotima koji izgledaju isto kao ljudi. Napravljeni su da rade kao robovi, ali neki od njih pocinju sticati razum I samosvjest. Odgledala sam samo jednu epizodu I ona mi se jako dopala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Nov 09, 2016 2:45 am

Pocela sam gledati drugi sezone britanske serije Ordinary Lies. Prva epizoda je bila osrednja, a naredne dvije izvrsne. Odlicna serija, koju preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Nov 12, 2016 9:55 am

Upravo gledam drugu sezonu serije Poldark.  Dobra serija koju vrijedi pogledati. Istorijska drama koja govori o porodici koja okušava sreću u rudarstvu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Ned Nov 13, 2016 11:11 am

Parenthood - prekrasna serija, opustajuca, koja se bavi problemima jedne vece porodice i naravno roditeljstvom. Malo nasmije, malo rastuzi, zasad odlicno.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Nov 16, 2016 12:34 am

Not Going Out, britanska komedija. Upravo gledam prvu sezonu. Ostale sezone sam uglavnom vec gledala, ali ova se izgleda vrlo rijetko reprizira.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Nov 18, 2016 10:54 am

Gledam seriju Victoria o životu kraljice Viktorije. Ne mogu opisati koliko me nerviraju njena majka i majčin savjetnik, kao i podlost i koristoljublje nekih dvorana. Odlična serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Nov 23, 2016 10:53 am

Upravo sam pogledala kratku seriju Tutankhamun. Priča o otkrivanju Tutankamonovog groba. Dobra serija. Glavne uloge igraju Max Irons i Sam Neill.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Pon Nov 28, 2016 12:36 pm

Ubice mog oca - Nova srpska serija, sa dosta dobrom glumackom postavom. Mladi inspektor alkoholicar Aleksandar (Vuk Kostic) istrazuje ubistvo kcerke bogatog biznismena (Nebojsa Glogovac) i majke alkoholicarke (Natasa Ninkovic). Svi oko njega su osumnjiceni, racunajuci i sefa policije, zarucnika ubijene djevojke, poslovne partnere, zrtvinu najbolju drugaricu, pa i roditelje. Zanimljiva serija, sa nesto slabijim dijalozima, ali nakon pogledane tri epizode preporucujem.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Jan 07, 2017 10:32 am

Upravo sam odgledala seriju Modus, švedsku kriminalističku seriju o seriji ubistava u Upsali. Istražitelji počinju sumnjati da je riječ o ubistvima homoseksualaca. Svjedok jednog ubistva je autistična djevojčica. Prve dvije epizode djelovale su mi nepovezano, a onda se radnja zahuktava i sve dobija smisao. Sve u svemu dobra serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Jan 15, 2017 8:11 am

Upravo sam odgledala 11.22.63, seriju snimljenu po romanu Stephena Kinga. Nastavnik engleskog putuje u prošlost da bi pokušao da spriječi ubistvo Johna Kennedyja. Kompleksna priča, na momente mi je išla na živce, ali dobro snimljena, dobro odglumljena, i na kraju sam i ja bila zadovoljna.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Jan 17, 2017 9:27 pm

Sinoc sam gledala zadnju epizodu nove sezone Sherlocka sa Benedictom Cumberbatchom. Toliko je losa da sam pola episode premotala do kraja i ne znam da li cu vise ikada da gledam ovu seriju. Pretjerana u svakom pogledu, sa hiljadu zapleta i jednim potpuno neljudskim (ili bih mozda trebala reci nadljudskim i nerealnim?) prikazivanjem likova. Steta, volim Cumberbatcha, volim detektivske serije, ali ovo sto su oni snimili ni pas s maslom progutao ne bi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jan 20, 2017 10:25 am

Upravo gledam zaista fantastičnu francusku seriju Spin. Francuski predsjednik gine od bombe koju aktivira razočarani radnik koji treba da izgubi posao jer se fabrika u kojoj radi zatvara. Predsjednik vlade to iskorištava za svoju izbornu kampanju tvrdeći da je iza napada stajala Al-Qaeda. Slijedi izborna kampanja puna prljavih igri i preokreta u kojima ključnu igru igra organizator kampanje jednog od kandidata. Definitivno preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Jan 28, 2017 4:22 am

Upravo gledam kriminalističku seriju New Blood. Odlična serija koja prati živote policajca i istražitelja čije se sudbine isprepliću. Dok istražuju isti slučaj sprijatelje se i počinju raditi zajedno, često pribjegavajući metodama koje njihovi poslodavci smatraju neprihvatljivim.

Odlična serija od 7 epizoda koju svakako vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Feb 04, 2017 10:33 am

Upravo gledam islandsku seriju Trapped. Niz ubistava se dešava u malom islandskom mjestu za vrijeme snježne oluje. Može se pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Feb 23, 2017 12:47 am

Neki dan odgledah zadnju epizodu druge sezone serije Unforgotten. Oduševljena sam vidjenim, od scenarija do glume i tempa kojim se radnja odvija. Mada je i prva sezona bila dobra, druga je znatno bolja, zapravo bih rekla perfektna. U ovoj seriji policijski detektivi istrazuju ubistva koja su se desila decenijama ranije. Možda ne zvuči privlačno, ali ako pogledate ovu seriju vidjećete da se nećete pokajati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Feb 25, 2017 11:03 am

Upravo odgledah francusku seriju The Disappearance snimljenu po istinitom dogadjaju iz Španije, prvo prikazanom u španskoj seriji. 17-togodišnja djevojka nestaje na svoj 17-ti rodjendan. Istraga je duga i komplikovana. Dobra serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ThePoet Pon Feb 27, 2017 9:32 pm

Krenuo sam da gledam Archer-a, američki animirani sitkom o špijunima i prijatno sam se iznenadio. Drug me nagovorao da krenem da gledam još davno, ali ja nikako. Prošle nedelje se setim i pustim i oduševim se. Humor je sjajan, epizode su uzbudljive i maštovite, ismevaju sve.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Uto Feb 28, 2017 12:49 pm

Uh, Troja, ti bas dosta gledas serije. Vidim ja sam napisala kako sam pocela sa serijom u novembru, a tek sam nedavno zavrsila sa prvom sezonom.

Jos uvijek gledam Parenthood, tek sam pocela sa drugom sezonom.
Nedavno sam krenula sa serijom Westworld - serija po filmu o tematskom parku u koji idu bogati ljudi da bi iskusili zivot Divljeg Zapada. Svi stanovnici parka su roboti, koji izgledaju kao ljudi i ni sami ne znaju da nisu ljudi. Nesto se poremeti u robotima, pa i sami park postaje opasno mjesto. Zasad odlicna serija sa izvrsnim Anthony Hopkinsom


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Mar 05, 2017 8:52 pm

Ovaj vikend pogledah seriju "The Slap". Ovo je bio americka verzija australijske serije koja govori o skupu prijatelja koji se zavrsava time sto jedan od gostiju osamari djecaka koji je divljao I ponasao se vrlo nevaspitano. Roditelji pobjesne I tuze ga na sudu. Interesantna serija koja podstice na razmisljanje i diskusiju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Apr 14, 2017 10:37 am

Prošlog vikenda gledala sam odličnu kriminalističku seriju One of Us. Mladi par biva ubijen u Škotskoj. Ubica kreće u selo u kome žive njihovi roditelji i pred ciljem doživljava udes. Ko je ubica i zašto je putovao baš tamo? Ko ga je ubio? Odličan zaplet i neočekivan rasplet.

Večeras dovrših prvu sezonu serije Prime Suspect 1973. Serija prati početak karijere policajke Jane Tennison. Mnogo odlične muzike iz 70-tih samo je jedna od stvari koje ovu seriju čine vrlo interesantnom za gledanje. Dobri glumci i zaplet. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Apr 15, 2017 10:39 am

Odgledah kratku seriju The Secret Agent snimljenu po romanu Josepha Conrada. Vrlo tragična priča u kojoj zlo trijumfuje. Prva epizoda bila je malo sporog tempa, a druge dvije dosta dobre. Sve u svemu drago mi je što sam pogledala ovu seriju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Apr 30, 2017 10:49 pm

Upravo odgledah seriju Taboo. Izvrsna i teška serija sa odličnom glumačkom ekipom na čelu sa Tomom Hardy-jem. Radnja se odvija u Londonu početkom devetnaestog stoljeća. Hardy, za koga se mislilo da je mrtav, se vraća u London iz Afrike nakon smrti svog oca. On je jedini nasljednik dragocjene zemlje u Americi koja je bitna za trgovinu izmedju Amerike i Kine. Tu zemlju žele da zgrabe engleski princ i svemoćna East Indian Company. Izvrsna serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Jul 16, 2017 12:09 am

Juče sam odgledala seriju Jamestown koja govori o naseljavanju Virdžinije. Odlična serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 8 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 19 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu