Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 15 od 19 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Sep 01, 2021 2:46 am

Baptiste, druga sezona kriminalisticke serije o francuskom detektivu koji pomaze britanskoj ambasadorki da pronadje svoja dva sina koja se nestala u isto vrijeme kada je i ubijen njihov otac. Interesantno napravljena serija koja drzi paznju do poslednjeg trenutka i govori o nekim savremenim problemima u svijetu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Sep 02, 2021 11:03 pm

Professor T, engleska detektivska serija.  Predavac na institutu kriminologije pomaze policiji da razrijesi zlocine.  Vrlo interesantna drama, ali mi malo smetaju scene kada on zamislja razgovore.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Sep 26, 2021 9:24 am

Annika, kriminalisticka serija sa Nicolom Walker snimljena po norveskoj seriji. Volim ovu glumicu, ali mi serija nije nesto posebno dobra. Smeta mi sto povrmeno glavna glumica prica gledaocima kao da sjedi sa njima na kafi i sto se pocne smjeskati veselo tom prilikom, mada je upravo vrsila uvid scene zlocina. Dakle, serija je pomalo zezancija, ali bez ociglednog humora, pa da se bar mozes nasmijati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Okt 04, 2021 9:07 pm

Sinoc sam odgledala zadnju epizodu serije Vigil o policijskoj istrazi na nuklearnoj podmornici Vigil nakon pronalazenja mrtvog clana posade za koga se sumnja da je umro od droge. Serija je bila perfektna do pred kraj poslednje epizode, a onda su uveli neke sumanute jurnjave podmornicom koje mi se nisu dopale. Ipak, dobro se zavrsila, pa mi je drago sto sam je gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Okt 06, 2021 8:17 am

Missions, francuska naucno-fantasticna serija, druga sezona.  Interesantno napravljena serija gdje se naucna fantastika leta na Mars kombinuje sa scenama iz onoga sto smatramo normalnim zivotom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Okt 22, 2021 8:42 am

Deceit, cetvorodjelna drama o istrazi posebno brutalnog silovanja i ubistva mlade Londonke 1992-ge godine kojem je prisustvovao njen dvogodisnji sin. Serija je toliko mucna da smo odlucili da druge dvije epizode gledamo jednu po jednu u jutarnjim satima. Sam zlocin (istinit dogadjaj) se spominje, ali ne prikazuje. Serija se koncentrise na napore policije da navede glavnog osumnjicenog da se razotkrije policajki koja se pretvara da je zainteresovana za njega.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Nov 09, 2021 10:16 am

Doctor Foster, serija o mladoj doktorici ciji je muz nevjeran. Dosta dobra serija, mada mi je epizoda koju sam veceras gledala nesto slabija. Malo mi ide na zivce njena nesposobnost da se sa njim suoci (mada jeste pokusala, ali ne i istrajala) i nekako mi ne ide uz lik Surrane Jones.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Nov 10, 2021 10:37 am

Ridley Road, kraca serija o fasizmu u Engleskoj 60-tih godina dvadesetog vijeka vidjena kroz oci mlade jevrejke cija zivotna ljubav spijunira u korist jevreja.  Odlicno napravljena serija, mada povremeno napeta.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Nov 30, 2021 9:33 am

Outlaws, sestodjelna serija o grupi sitnih kriminalaca koji se susrecu kroz prinudni rad na koji su osudjeni umesto zatvorske kazne. Dobra serija sa dozom akcije, napetosti i humora.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Dec 09, 2021 8:55 am

Angela Black o zeni ciji muz je uspjesan, ali je povremeno fizicki zlostavlja. Nakon jednog njenog pokusaja da ga napusti stvari postaju jos komplikovanije. Glavna uloga Joanne Froggatt koja je poznata iz serije Downton Abbey. Serija mi se dopada.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Dec 11, 2021 10:18 am

And Just Like That, nastavak serije Sex and the City. Ne znam da li ce mi se serija dopadati. Za sada se samo pokusavam naviknuti na mnogo stariji izgled glavnih protagonistkinja. U prve dvije epizode me je uglavnom nerviralo kad prikazuju nevjerovatnu raskos u kome zivi glavna junakinja jer mi se cini vrlo nerealno, kao i dekadencija citavog tog drustva.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Dec 26, 2021 8:13 am

Veceras sam odgledala poslednju (cetvrtu) epizodu serije The Girl Before. Glavne uloge Gugu Mbatha-Raw, David Oyelovo i Jessica Plummer. Mladi par useljava u minimalisticku kucu ciji vlasnik i arhitekta postavlja niz vrlo neobicnih zahtjeva svojim stanarima. Neobicna serija, puna mracne atmosfere i misterije, gdje nista nije onako kako se cini. Serija mi se dopala. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Dec 28, 2021 5:44 am

Close to Me, drama sa Connie Nielsen i Christopherom Ecclestonom.  Glavna junakinja se tesko povrijedi prilikom pada niz stepenice i nakon perioda kome ne moze da se sjeti zadnje godine svog zivota.  Odlicna drama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Dec 31, 2021 9:39 am

A Very British Scandal, trodjelna drama sa Claire Foy i Paul Bettanyjem o braku i razvodu vojvode od Argyla i njegove supruge.  Drama mi se jako dopala.  On je bio nevjerovatno bezobrazan, a ona mu uzvratila kako i dolici i on ju je osramotio na brakorazvodnoj parnici, iznoseci sve prljavstine iz njihovog braka na vidjelo, ali tajeci svoj udio u propasti njihovog braka.  Zasnovano na istinitoj prici.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jan 20, 2022 9:49 am

The Good Wife, seriju o americkoj advokatici ciji je muz politicar.  Uglavnom se govori kroz sudske slucajeve i zbivanja u njenoj porodici.  Prvih nekoliko sezona su mi bile odlicne, a sada (gledam zadnju - sedmu - sezonu) mi se nekako pocinje gaditi ispraznost i izvjestacenost njihovih zivota.  Nista spontano i iskreno, sve je samo u borbi za sto vise moci i uspjeha.  Serija je odlicno napravljena, djelo Tony i Ridley Scotta, ocigledno je imala veliki budzet, glumci lijepi i dobro glume, ali mi je potpuno stran nacin razmisljanja glavnih likova.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Feb 05, 2022 9:33 am

Danas sam odgledala sve tri epizode kratke serije The Tower. Odlicna detektivska serija u kojoj se na vrlo originalan i interesantan nacin govori o temama savremenog drustva kao sto su rasizam i medjuljudski problemi i gdje je malo sta prikazano kao crno-bijelo. Prica pocinje sa pogibijom policajca i 15-togodisnje djevojcice. Krajnji rezultat istrage nije nuzno i istina koja je nagovjestena. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Feb 12, 2022 9:55 am

The Tourist sa Jamie Dornanom. Odgledala sam cetiri od sest epizoda i serija mi se dopada. Glavni lik gubi pamcenje poslije saobracajne nesrece u Australiji. Cudni dogadjaji koji slijede navode ga da se pita kakva je on to bio osoba u svom prethodnom zivotu. Zanimljiva i dobro napravljena serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Feb 17, 2022 9:00 am

Upravo sam odgledala cetvrtu i poslednju epizodu cetvorodjelne serije Rules of the Game. Dobra, mada malo mucna serija u kojoj se dosta ruznog desava glavnim likovima. Odlicno napravljena i odglumljena serija. Serija se vrti oko smrti mlade direktorice koja je radila za firmu u kojoj se deset godina ranije desila nerazjasnjena smrt zaposlene djevojke i koja je pripisana uzimanju droge i alkohola. Ove dvije smrti nisu nepovezane niti uzrokovane licnom krizom, kao sto se u prvi mah povjerovalo. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Feb 24, 2022 6:12 pm

The Bay, serija o policijskoj istrazi koja pocinje pronalazenjem u moru tijela mladog boksera cija je karijera mnogo obecavala. Ovo je kraca engleska serija, odlicno napravljena. Jako mi se dopala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Mar 01, 2022 7:55 pm

Pocela sam ponovo gledati naucno-fantasticnu seriju Star Trek: Enterprise sa Scottom Bakulom. Snimili smo citavu seriju, oko 100 epizoda, i sad polako uzivamo gledajuci. Odlicna serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Dora_Mar Uto Mar 08, 2022 2:22 am

Odgledala sam Euphoria. Iskreno, na mene je ostavila ogroman utisak. A to je rijetko. I to je to.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2022 9:20 am

The Equalizer, moderna bajka sa Queen Latifom o bivsoj agentici koja uz pomoc dvoje saradnika i policijskog detektiva koji vremenom stice povjerenje u nju rjesava kriminalisticke slucajeve sa kojima njujorska policija ne moze da izadje na kraj. Dopada mi se sto pravda uvijek pobijedi i zlikovci budu uhvaceni i kaznjeni.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Apr 03, 2022 8:37 am

Borgen, danska serija o politici, koja prati politicke spletke i borbu za vlast u Danskoj. Odlicna serija. Ovo je drugi put da je gledam. Ubrzo ce biti prikazana i cetvrta sezona, pa da se prisjetim sta se desavalo. Hvala bogu niko nikoga ne ubija, nema nasilja i generalno interesantna i opustajuca serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Apr 11, 2022 8:23 am

Chloe, odlicno napravljena serija o djevojci koja prati na Instragramu drugu djevojku koja ubrzo strada. Glavni lik je psihopata kategorije Glenn Close iz filma Fatalna privlacnost - lazno se predstavlja svima i petlja gdje stigne, polako se uvlaceci u zivote onih koji su znali nastradalu. Odgledala sam samo prvu epizodu i, mada je odlicno snimljeno, bilo mi je tesko gledati takvu izopacenost. Ne znam koji su joj motivi, ali znam da me je gotovo bilo strah izaci iz kuce da zapalim toliko sam bila pod utiskom drame. Nije za one koji ne podnose napetost.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Apr 15, 2022 5:49 am

Chloe - serija je postala bolja sto se vise razvijala i zavrsila se dosta neocekivano, obzirom na to kako je pocela.  Glavna junakinja mi je kasnije postala mnogo shvatljivija i simpaticnija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 15 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 19 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu