Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je obeležilo treću godinu Zida?

5 posters

Ići dole

Šta je obeležilo treću godinu Zida? Empty Šta je obeležilo treću godinu Zida?

Počalji od Still_dreaming Uto Jan 15, 2013 12:15 pm


Hajde da u ovoj temi napravimo retrospekciju prethodne godine. Šta je po vašem mišljenju obeležilo prethodnih godinu dana na Zidu? Izdvojte za vas najupečatljivije momente.

Slobodno se možete raspisati i komentarisati tuđe postove.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je obeležilo treću godinu Zida? Empty Re: Šta je obeležilo treću godinu Zida?

Počalji od ces@ric@ Uto Jan 15, 2013 12:27 pm

C.C Babcock i Niles odnosno Enigma i Male i njihova prepucavanja su po meni obiljezila prethodnu godinu na Zidu. Svaki dan dodjem po dozu svoje omiljene serije i pratim njihove postove. Skoro svaki dan je bilo nesto.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je obeležilo treću godinu Zida? Empty Re: Šta je obeležilo treću godinu Zida?

Počalji od Miloš_88 Uto Jan 15, 2013 1:49 pm

Treću godinicu Zida obeležili su novi članovi, od kojih su neki baš postali verni i aktivni zidari. Jedan je čak postao i moderator Laughing
Takodje, tu su i nenadmašna prepucavanja Maleta i Enigme koje uvek rado čitam i umirem od smeha :D TOO
Tu su još i takmičenja na kojima sam malo zabušavao u poslednje vreme ali ću se aktivirati, obećavam :jj:

I da... za mene najveće iznenađenje je što sma pobedio na godišnjem nivou za citat :jeeeej: TOO :prvooo:
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta je obeležilo treću godinu Zida? Empty Re: Šta je obeležilo treću godinu Zida?

Počalji od ms.k Uto Jan 15, 2013 3:28 pm

Hmm .. iz perspektive relativno objektivnog posmatrača :zid: koji nije baš redovito svraćao, ostao mi je više neki sveopšti utisak i energija, nego što bih mogla pojedine trenutke ili postove da izdvajam .. tako da nisam baš najsigurnija koliko ću sa sledećim što ću da ispišem da ispoštujem ono što se u ovoj temi očekuje .. ali .. ipak .. neka zapažanja, utisci, osjećaji .. :)

Prije svega .. saglasna sa Cesaricom i Milošem (u vezi Enigme i Maleta) .. ma, genijalni su .. :D
Ali bih da dodam i dinamični duo .. Troja – Cesarica .. Trojin realizam obojen promjenljivim nebom Londona i Cesarica sa svojim stavom 'razvedri se malo' .. smajli-a095.gif
Takođe, moram da priznam da uživam u svakoj Trojinoj vremenskoj prognozi .. navikla sam da pijem kafu pokraj prozora na Zidu sa pogledom na London .. :)
Tu je i Majino besprekorno posluženje u 'Utopiji' u nekom (vrednom divljenja) oblaku pažnje i vedrine .. :ahda:
E, kad sam kod vedrine ne mogu da ne spomenem Pahuljicu .. 'Priče za lep dan' .. TOO
Onda .. Miloš .. strast, užurbanost gamer1.gif i palačinci .. i, naravno, nezaobilazna relacija Miloš – Male .. kockice leda i kesice čaja sa kojekakvim ukusima .. :D
Ika .. kreativnost i pozitivnost začinjena trunkom blesavosti .. paint2.gif :D
Kondorova neozbiljnost .. smajli-a080.gif
Polly i Virginija .. sa djevojačkim šarmom .. Polly sa nekom dozom suzdržanosti i blagosti, a Virginija sa strašću .. :super:
Joooj .. umalo zaboravih .. :kralj!: Če .. sjajan dopisnik sa sajma knjiga .. smajli-a095.gif
Poet .. brbljivac jedan .. gdje ti je dugme za gašenje? .. nemoj da ga pritisneš .. Wink smajli-a095.gif
Still .. :tiktak:

. . .
:zagrljaj: givenheart

ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta je obeležilo treću godinu Zida? Empty Re: Šta je obeležilo treću godinu Zida?

Počalji od enigma_ Uto Jan 15, 2013 9:01 pm

Hvala Stily i Maji što su dobar temelj postavili našem Zidu love
Mi smi ga sagrađivali i napravili lepu mirnu kuću gde svi imamo neki mir love

Treću godinu Zida obeležili smo svi mi, a prvenstveno novi članovi od kojih je jedan postao mod love
Onda naš lep humor, uživanje u kafi i to onoj jutarnoj, bar je meni tada bilo najlepše, kao i sada love
Takmičenja su nam vrhunska.Kad sam kod takmičenja, ne mogu a da ne spomenem Cesaricu i njem takmičarski duh koji je možda najjači na Zidu love Čestitam Cesrice, vidim Tvoja pesma je drugo osvojila u godini :jeeeej:
Za takmičenjem su odmah filmovi i serije, gde je Troja najaktivnija,mnogo filmova sam posle Njenog posta gledala :) Troja pitko piše, tako da i u par rečenica ume da napiše sve, kako o filmu, tako i u ostalim temama :)
Takođe Polla, koja mi je uvek tiha i odmerena.Znam da zbog faksa je ređe na Zidu, ali kad je tu Ona daje sebe.
Vizuelna umetnost je zaživela čini mi se od kada je Ika sa nama, Njegove slike su fantastične.Generalno ceo taj podforum je prelep, poesbno Ikina tema, pa za njom je nemi crno bela fotografija,zatim kroz bljesak objetiva, gde su Miloševe fotografije natastične love
Uživala sam čitajući priče za lep dan, gde je Pahiljica dosta postova ostavila :) Nedostaje mi Pahuljica, kao i Zanesena.
Dora je manje sa nama, ali se pojavljuje i uvek ostavi trag givenheart Numka isto, kao i Virdžinija love
Mislim da smo "najgori" članovi Malac i ja, umesto da budemo primer ponašanja mi smo :( On je gori od mene i On je pokušao i donekle uspeo da pokvari Miloša.Davao mu neke čajeve, ko zna šta je to bilo :( (šalim se se,al u svakoj šali ima malo istine :D )

Zid je jedinstven forum.Ovde se može pisati o svemu, tu smo jedno za drugo apsolutno za sve.Ja Vas doživljam kao moje pa i kad pišem po neku privatnu poruku tako Vam se i obraćam. To sam skoro primetila, nesvesno sam Vam se tako obraćala, da uz Vaš nik stoji "moj/a love

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je obeležilo treću godinu Zida? Empty Re: Šta je obeležilo treću godinu Zida?

Počalji od Still_dreaming Sre Jan 16, 2013 3:03 am

Ja, naravno, moram najpre iz statističkog ugla.

2011.
Šta je obeležilo treću godinu Zida? Statis10

2012.
Šta je obeležilo treću godinu Zida? 3_godi10

U odnosu na 2. godinu, aktivnost je manja - 2011. je napisano 33318 postova, a 2012. samo 22573. Registrovalo se mnogo manje članova nego prošle godine - 2011 - 395, a 2012. samo 154. Broj otvorenih tema skoro je isti kao i prošle godine, 2011. otvorene su 424 teme, a 2012 - 375.

Kad smo već kod tužnih stvari, meni su na forumu nedostajali i nedostaju mi zanesena, Teixos, pahuljica, amaranth, Liza, Nelly, hermina i che (koja je tu, ali se ne oglašava često). :(

Sa druge strane, stekli smo za sad jednog vernog člana, koji je postao i moderator - Poeta. Ovom prilikom mu se zahvaljujem na velikoj pomoći! smajli-a095.gif Zahvaljujem mu se i na velikoj ljubavi prema forumu, na pažnji kojom otvara svaku temu i odgovara na svaki post, na tome što je ozbiljno shvatio moderisanje i fenomenalo radi svoj posao. clapping.gif

Kad smo već kod toga, moram da pohvalim i polly, koja isto tako fenomenalno obavlja svoj posao, tačna je u obavezama, vredna i verna. Znam da svaki slobodan trenutak odvoji za Zid. Njena ljubav se vidi u postupcima koje mnogi od vas ne vide, ali meni nije ništa promaklo. Hvala ti polly! givenheart

Sa druge strane, ja sam u ovoj godini bio najmanje aktivan u odnosu na ostale godine. :( Jednostavno sam sebi nisam dao da budem tu zbog obaveza. Ali sam uvek pazio da sve teče kako treba.

Ovu godinu su svakako obeležila i maletova i enigmina ‚‚prepucavanja'' širom foruma. :D Uvek zanimljivi, uvek sveži. givenheart

Takođe tu su i Miloševe kesice čaja i kockice leda sa ukusima - originalni male! :prvooo:

Troja je sa odvikavanja od cigareta prešla na odvikavanje od flastera :D Mali napredak, ali napredak. :aplauz: Samo tako nastavi! smajli-a095.gif

Cesarica je ušla u Utopiju! TOO :buahahhaha: Takmičarski duh nije splasnuo i ja to volim kod nje, iako su nam favoriti često totalno suprotni. Na taj način ona održava i moj takmičarski duh. givenheart

I svakako su ovu godinu, kao i prethodne, obeležile Majine prelepe kafe u Utopiji koje su bile jedan od prvih znakova da je dobro što smo se i ovog jutra probudili, jer je neko čim je ustao pomislio na nas i poželeo da nam ulepša jutro i dan. givenheart

Virginija, Dora i Nymphadora koncentrisale su se na 2-3 teme, ali bitno je da su tu i da nas se svaki dan sete. Moram da istaknem i Virginijinu pomoć oko Kluba čitalaca. smajli-a095.gif Hvala ti Viki! givenheart

I za kraj imamo jednog člana koji ima potencijal da postane veran član - ms.k. :) A u nekim trenucima tu su bili i drugi članovi, za koje se još uvek nadam da će postati redovni - IvAvI (čija me je pesma odmah kupila), Nikolija (koja je sa nama već podelila ono što sa drugima u tom trenutku nije mogla), Born to die (na koju smo već navikli) i Lartist (koja je na mene ostavila mnogo dobar utisak). Nadam se da će njih 4 ostati sa nama i postati jedne od najaktivnijih članova. :)

I zagrljaj za sve vas. :zagrljaj:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je obeležilo treću godinu Zida? Empty Re: Šta je obeležilo treću godinu Zida?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu