Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekao bih, a nemam gde

+8
ms.k
Dora_Mar
polly88
Liza_N.
Troja
ThePoet
pahuljica
enigma_
12 posters

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Still_dreaming Sub Jan 19, 2013 1:01 pm

Sve što želite da izgovorite, a nemate kome ili ne možete da kažete nikome, izgovorite / napišite ovde.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Still_dreaming Sub Jan 19, 2013 1:02 pm

Poslednja stranica priče za laku noć brzo se bliži kraju, a sna nigde.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od enigma_ Sub Feb 09, 2013 10:44 am

Nigde nema Mrvicinog keksa, ne smem da pitam da l nije Vilotć pojeo Surprised
Pa da l je toliko ćorav majko mila beat
Pa da l je toliko glup majko mila beat naš keks ne stoji na komodi i nikada nije stajao beat

U šoku sam Shocked
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 56
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od pahuljica Pet Feb 15, 2013 9:58 pm

Rekao bih, a nemam gde 417160_533636909998111_275226606_n
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 33
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ms.k Sub Feb 16, 2013 6:35 pm

Rekao bih, a nemam gde 53613509

:9cloud: :ahda: :starforyou:

ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ThePoet Pon Feb 18, 2013 12:43 pm

The grip of the viridian
The viridian of gloom
The gloom of the soul
The soul of the crestfallen one


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 33
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ms.k Pon Feb 18, 2013 3:59 pm

Rekao bih, a nemam gde Coracaom

:tiktak: .. već je bilo .. koliko sad .. još uvijek traje .. jeste .. koliko svim srcem ištem tišinu koju osjećam zaspalu tu pokraj tebe ugniježdenu na tvom desnom ramenu nedaleko od ključne kosti baš preko puta srca i u njemu obmotanu u tebi umotanu u tvoje ruke osjećam svaki dijelić tebe .. još uvijek traje .. koliko sad .. već je bilo .. :tiktak:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Still_dreaming Sub Feb 23, 2013 5:17 am

Moje ljubavi idu do obožavanja.
Osrednjost ne razumem.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Dora_Mar Sub Feb 23, 2013 10:59 am

Činilo joj se ako zaćuti ugušiće je osećanja kojima je ispunila to veče.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Still_dreaming Uto Mar 05, 2013 2:37 pm

Osećam se tragično ograničen činjenicom da u jednom čoveku ne mogu da počivaju sva saznanja. Ostaću zauvek uskraćen. Uvek ću se osećati siromašno.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ms.k Sub Mar 16, 2013 5:07 pm

Poštovani čika Simiću,
odmah da Vam se izvinim za sav duševni i tijelesni bol koji ćete pretrpjeti ako se odlučite da do kraja pročitate ovo pismo. Naime, izvinjavam Vam se iz razloga što sam djlimično ili možda čak potpuno nepismena, pa ono što napišem i nije baš (lako) za čitanje. Takođe, obično ne upotrebljavam tačke, zareze i tako to, iz razloga što istih nema u mom mozgu kad razmišljam pa onda dok pišem nisam najsigurnija gdje šta ide pa s toga najviše volim da ih izostavljam, ali ovaj put ću se potruditi da ih stavljam da bi Vama bilo lakše da me razumijete, a to (da me razumijete) mi je zaista potrebno.
Vidite, čika Simiću, ja sam očajnik na ivici očaja [čitati: beznadežno (nesrećno) zaljubljena] i vjerovatno bez svake sumnje nedostaje mi razuma (da ne kažem da sam luda).
Ne, čika Simiću, nisam u Vas zaljubljena. Vi me nervirate (objasniću trunku kasnije zašto), a zaljubljena sam u nekog idiota (ne, nije on zaista idiot, to samo ja volim tako od milja da ga zovem).
Prognao me je, nježnost moja (volim i tako da ga zovem), bez i jedne riječi, bez prstohvata milosti i stavio na nekakav kraj nekog dugačkog reda po najgorem mogućem vremenu; a čika Simiću, vreća sam tečnosti protkana energijom, obučena u bijelo, na balkonu s pogledom na obalu, more i zalazak Sunca, okružena zrakom, vezana za Zemlju njegovim zagrljajem; i sad, ne grli me, a ja njega ne ispuštam, i sad, svaki put kad ga dodirnem - dodirujem zemlju koja me prognala.
Sebe tješim time da me je prognao zato što ne volim Vašu 'namršten sam, škrgućem zubima, rat, smrt i ostala depresija' poeziju, a sve ignorišem činjenicu da to neke veze ima sa tim što sam nesnosna, dosadna, neuka, .. i još što šta što me čini antipatičnom i nemogućom za podnijeti, a kamoli nešto više. Da ne spominjem to da je zaljubljen u ko zna koju, ali, to je posve neka druga priča, pa ne bih da Vas zamaram sa tim.
Nego, čika Simiću, moram da priznam, tek relativno skoro sam počela dosta da čitam, ali kako brzo zaboravljam ništa mi sve to prepročitavanje ne vredi, pa mi sve one velike knjige ('teška' literatura) služi kao pritiskivač za neke kolače kad želim da slijepim dvije kore. I, iako sam tek relativno skoro počela sa čitanjem, uspjela sam da dođem do zaključka da mi se ta Vaša 'namršten sam, škrgućem zubima, rat, smrt i ostala depresija' pisanija ni najmanje ne sviđaju, grozno je i samo me nervirate i ništa drugo. Takođe, pročitah da ste bili zgroženi sa onim što pišete i da biste stalno nešto mijenjali i popravljali – samo da konstatujem – i ja sam zgrožena, i molim Vas, popravite. A kako, ipak, najviše vjerujete sebi, ne obraćajte pažnju na to što ja 'vako nestručna brbljam koješta, nego poslušajte sopstveni unutrašnji glas i – popravite.
Eh, čika Simiću, znam, nije da je tako što izvodivo, ne može se mahnuti perom kao sa čarobnim štapićem i sve popraviti, niti Vi možete prestati biti pisac 'namršten sam, škrgućem zubima, rat, smrt i ostala depresija' pisanija, ali, da li biste ipak ubuduće mogli makar trunku da uzmete u obzir nešto lijepo i pozitivno i o tome pišete? Znate, sve mi se čini, idiot, nesrećan je i tužan i sve ga nešto zabrinjava i boli, a ne želim da je nesrećan, tužan, a ni da ga išta zabrinjava i boli. Nemoćna sam išta da učinim, ne čuje me, ne postojim, prognana; s druge strane, utisak imam Vas sluša i čuje (jer čita knjige onako kako se sluša prijatelj), pa se sve mislim ako biste umrli sa ljubavi na usnama, a ne namršteni i škrgućući zubima zbog kojekakvih nepravdi, možda bi on nastavio da živi i jednog dana umre sa istim (sa ljubavi na usnama).

Iskreno i sa poštovanjem ..
.. ms. K

P.S.
Uz pismo Vam šaljem i pero .. sa vjerom da ćete ga upotrebiti ..


Rekao bih, a nemam gde Hehhh
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Troja Sre Mar 20, 2013 4:19 am

Vrlo je primitivno i iritirajuće kada neko uskače preko reda kao ti. To što si pokušala da to zagladiš osmjehom i prijetvornim izvinjenjem ne popravlja stvar. Ako ja mogu čekati da dodjem na red, možeš i ti. Nauči se osnovnim pravilima ponašanja već jednom!
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 17005
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ms.k Ned Mar 24, 2013 12:49 pm

Rekao bih, a nemam gde Hehhw

.. ššš .. zeleni listu .. za osrednjost utrošena hartijo .. nema dovoljno proljeća u tebi .. nema tu dovoljno bola, tuge, straha, suza, ni gram duše, niti otkucaj ljubavi, ni plamičak vjere koja je gorila one noći i neke noći prije te i još dosta noći poslije, u vatri svake baklje što je išla u koloni jedna za drugom .. nema tu neba, koje se gleda sa punih vreća žita pod leđima, zalazećeg Sunca među bojama plave kajsije lila roze i zlatne, niti one male zvijezde što je najavljivala lijepu noć, nema bola od sve te ljepote, ni mirisa ljetnjeg sutona .. nema tu okusa mrtve tišine u tri sata ujutro .. niti čovjeka na pragu kuće sa laktovima podbočenim na koljena i sa glavnom među rukama, čovjeka koji ostavlja kamen i spašava ono što je mislio da je spašavanja vrijedno, kako on tako i svako svjetlo u noći .. nema tu psa ostavljenog da čuva previše staro i nemoćno za još jedan kao onaj nekad put, nema tu psa ubijenog .. nema tu svega onog sastavljenog, sa mukom sakupljanog, vatrom progutanog .. niti jedne travke .. nema tu hladne vode koja kopa put ispod kamena i izvire iz svakog ćoška u proljeće i jesen .. nema tu bola i tuge koji sprečava da se nogom kroči na ono ostavljeno .. nema .. niti može mrtvo oko da se otvori i suzu prolije kad mu se kaže da ono što je spasio vrijedno spašavanja bilo nije .. ne može mrtvo oko da se otvori da dobijem još koju ćušku iza ušiju i koje slovo .. ššš ..
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ms.k Pon Mar 25, 2013 3:19 pm

Rekao bih, a nemam gde Ehhhb

.. pedeset minuta zureći u ekran skoro nepomično .. sjedim tako i blenem a došla sam nešto malo prije nego što će se pojaviti .. i onda su brojke počele da se vrte .. nakon prve dvije tri minute palo mi je na pamet .. pa jeste . sve počne sa p*n*s*m i na kraju ode u k*r*c . da . ima smisla . i . to što taj o početku i kraju kaže .. a i onaj drugi što je uslijedio nekih pa valjda pola sata sat kasnije smisla ima .. i ona tvoja ili onaj njen a valjda je ona nebitno je u pravu sa onim što kaže onaj sa onom mašinom . s tim što je juče u pitanju bio tramvaj . sedmica . ne podnosm je . ona nova . ne može da se stoji u njoj . obično je propustim . ali ovaj put je došla skoro prazna što je značilo da može da se sjedne i da sigurno do kraja niko neće ući i visiti mi iznad glave . došla sam do zaključka nakon što sam sjela . prvo mi je bilo mrsko da se naslonim ali sam ipak morala jer je bol u ramenu bio nepodnošljiv i širio se duž čitave ruke . kad sam popustila bolu i naslonula se . tramvaj se pretvorio u otkucaje srca . sa sve onim ritmičnim zvukom . pa sam tako bila unutar srca čitavih petnaestak minuta . prezirući stanice i semafore sa crvenim svjetlom usput .. naravno .. mislila sam da tako što ne pišem .. ali .. ipak .. jače je od mene .. u stvari .. sve je počelo sa snom .. prije tri godine .. sanjala sam da sam u krevetu i onda se čula neka muzika a ubrzo i tekst .. zapamtila sam samo nekol'ke riječi .. ispostavilo se da pjesma ne postoji .. ipak .. svake godine guglujem to malo što mi je ostalo .. ni dan danas nema je .. ono što sam pronašla prošle godine bilo je dva pera pet blogova (od čega je jedan bio neka šizofrenija mozga koju sam bila previše lijena zbog sveg haosa i da pogledam) i cigle .. naravno sve je povezano .. shvatila sam .. pedeset minuta zureći u ekran skoro nepomično ..
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od enigma_ Sub Mar 30, 2013 9:58 am

Nadam se da ćeš konačno rešiti problem i da se više niko od nas neće osećati neprijatno.
Kao prvo, znao si da se kupuje Mrvica, učestvovao u tome, krili ste od mene i samo mi servirali malo kučence, koje nisam mogla da izbacim naoplje.
Isto si znao da ona koju voliš ne podnosu pse u stanu.
Tako da je na tebi da to nekako rešiš, kao i ovo večeras, jer ona je tvom Ocu umesto ruke pružila dva prsta, Mrvica je bila kod njega u krilu.
To je bezobrazluk, bolje da se samo javila,a ne tako nisko se ponela prema tvom Ocu.
Znam da Oca više poštuješ nego mene, jer njemu se nikada nisi suprostavio, meni jesi i ako si, jer ko zna šta bi sve bilo da si bio nem na neke moje kritike.Otac te nikada nije kritikovao(umesno je to prebacivao na mene)a i nije ni imao zašto,jer sve su to neke sitnice bile, na koje sam reagovala.Naravno, nikada se nisam pokajala zbog toga. jer vidim da nisam pogrešila :)
I kao što reče tvoja sestra, na tebi je sve, znam da ti je teško i upravo zbog toga pišem ovo ovde, jer neću da te nerviram.
A mislim da će ti otac reći za ovo pozdravljanje, jer se i sad oseća bzv.Naravno rećiće tebi, a ti podhitno rešavaj to, kako znaš i umeš!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 56
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ms.k Pet Apr 12, 2013 4:49 pm

.. pronašla sam fotografiju (ili ona mene) .. podsjetila me je .. .. pretpostavljam .. treba(la sam) da (pre)ćutim ili da smislim nešto nešto što nisu ove bezvezne riječi .. ali ne umijem .. nikad umjela nisam .. možda kasnije dođe nešto .. samo .. sad .. eto .. pronašla sam fotografiju (ili ona mene) ..

Rekao bih, a nemam gde Ehhhe
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Liza_N. Sre Maj 01, 2013 9:16 am

Ne želim više da budem sa tobom, gušiš me.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od enigma_ Ned Maj 26, 2013 8:20 am

Prvi put centriram post i ne znam da l sam uspela :(
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 56
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od polly88 Uto Maj 28, 2013 10:48 am

Prekini više izvrtati svaku moju riječ, prekini naskakati na mene svaki put kad imam drukčije mišljenje od tvog i prihvati već jednom da nisi i ne možeš uvijek biti u pravu!


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 36
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Still_dreaming Uto Jun 04, 2013 2:43 pm

Sanjao sam te noć pred ispit. Nisam dobio Kit-kat, ali dobio sam i tvoje bodrenje u snu. :tiktak:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Still_dreaming Uto Jun 18, 2013 2:15 pm

My mistress's eyes are nothing like the sun
My hunger for her explains everything I've done
To howl at the moon the whole night through
And they really don't care if I do
I'd go out of my mind, but for you


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Liza_N. Pet Jun 21, 2013 11:41 pm

Grom i pakao!


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od ThePoet Sub Jun 29, 2013 11:55 am

Za mene je danas ceo dan bila nedelja. I tačka. Dobro došao, kvazi-ponedeljče!


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 33
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Still_dreaming Pet Jul 19, 2013 12:48 pm

I spend these waking hours waiting for the sandman


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Troja Pon Jul 22, 2013 12:46 am

Odavno pratim tvoje ponašanje i mogu slobodno da kažem da mi se ne dopada. Nisam nikada vidjela jednu tako samoživu osobu sa dvostrukim standardima kao što si ti. O tvom nedostatku manira i saosjećanja mogle bi se napisati knjige. Najsmješnije mi je što ti o sebi imaš tako visoko mišljenje.

Spusti se već jednom na zemlju i obrati pažnju i na druge ljude! I nemoj im zamjerati i kvariti ono isto što sebi priuštiš kad god si raspoložen za to.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 17005
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rekao bih, a nemam gde Empty Re: Rekao bih, a nemam gde

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu