Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 dana sreće

+3
Ivana_
ces@ric@
Liza_N.
7 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Pon Jan 18, 2016 10:43 am

Dan 21 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 Af537da2ce4e464ba35e6beaef4aca45

Dorucak u krevet. Momak me je iznandio i odusevio time sto je prije mene ustao, spremio dorucak i donio mi ga u krevet givenheart


Dan 22 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 Rfunave

Napokon sam dobila sluzbeni telefon! :jeeeej:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od polly88 Uto Jan 19, 2016 6:01 am

Dan 53.

100 dana sreće - Page 8 287pzky

Jutros me je razveselio jedan poziv - pozvali su me da radim kao zamjena u školi do kraja mjeseca. Naravno da sam odmah prihvatila jer jedva čekam da se maknem od kuće. Doduše, nije moja struka, ali nema ni veze, veselim se što ću konačno raditi. Bit ću učiteljica u kombiniranom 1. i 3. razredu i već sam sada uzbuđena. :D


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Čet Jan 21, 2016 11:43 am

Dan 23 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 Maxresdefault

Ponovo sam pocela igrati Counter Strike. Mada mi vrlo lose ide, opet me nekako opusta. "No, I want to be a terrorist!", "Panda killed me, but Stalin killed Panda" :jeeeej:


Dan 24 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 S5tjMK7

Sef mi je saopstio da cu dobiti povisicu od 20% TOO


Dan 25 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 EgXIFu1

Slika poklona, koji sam dobila od bivse cimerke. No, ono sto me zaista usrecilo danas je to sto smo se konacno vidjele i ispricale. Drago mi je i da je nasla novi posao :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od polly88 Sub Jan 23, 2016 9:27 am

Dan 54.
(20. 1.)

100 dana sreće - Page 8 14nodg7

Baka zna. Obradovala me poklonom za prvi radni dan na novom poslu. :)

Dan 55.
(21. 1.)

100 dana sreće - Page 8 2q37o1v

Kad učenicima kažeš da se mogu igrati do kraja sata, oni to vrijeme iskoriste za crtanje i onda onako stidljivo poklone to novoj učiteljici.  givenheart  viannen_39.gif

Dan 56.
(22. 1.)

100 dana sreće - Page 8 Dpuyc5

Vini je dobio novu igračku i jučer sam se do suza smijala dok se igrao. U jednom trenutku okrenuo se na leđa, zgrabio igračku zubima za jedan kraj, a drugi kraj obuhvatio je šapicama pa je izgledao kao beba koja pokušava piti iz bočice.  :buahahhaha:

Dan 57.
(23. 1.)

100 dana sreće - Page 8 2h5k5z9

Loš dan danas. Uspjela me malo opustiti serija Younger.
Maggie: Ugh, people are just so goddamn good now. We all used to lie and eat gluten and smoke cigarettes and hang up on each other. Remember that?
Liza: Yeah, now people just eat kale and tell the truth.
Maggie: A-holes.
:D


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od polly88 Pon Jan 25, 2016 9:06 am

Dan 58.
(24. 1.)

100 dana sreće - Page 8 3486ni8

Jedini koji me je jučer pokušao i uspio utješiti i malo razveseliti bio je mali bratić koji mi je na kraju i poklonio figuricu medvjedića uz napomenu da to čuvam za svog sina. :D
(Tek sam danas shvatila koliko je i njega pogodila tužna vijest i koliko je zabrinut još od sinoć.)

Dan 59.
(25. 1.)

100 dana sreće - Page 8 14ng2eg

Harry me je bar na kratko uspio uvući u svoj svijet i odvući mi misli.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Pon Jan 25, 2016 12:30 pm

Dan 26 - Petak

100 dana sreće - Page 8 HJPXgne

Konacno sam ponovo pocela citati i knjiga me je vrlo zainteresovana. Volim ulaziti u glave likova iz knjiga, pogotova kad su likovi nastali iz pera Dostojevskog :)


Dan 27 - Subota

100 dana sreće - Page 8 5kKZl7q

Ne, snijeg me nije obradovao, cak naprotiv, pokvario mi je dan, ali to sto nisam nigdje isla, pa sam zavrsila dosta stvari po kuci i na kraju nakon dugo vremena pogledala s momkom film. Uz to sam se i odmorila.


Dan 28 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 CLEblgn

Dan sam provela sa bratom i bratovom djevojkom, fino smo se druzili. Momke smo ostavile kuci da igraju playstationa, dok smo nas dvije izasle u shopping. Bio je uspjesan, kupila sam ovu lijepu haljinu :)


Dan 29 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 L7iGPZO

Dan je bio vrlo naporan, ali sve sam uspjela zavrsiti. Ocekivala sam da cu zadatak na poslu zavrsiti tek sutra, a zavrsila sam prije kraja radnog vremena, a u 22 sam pocela kuhati i imam skuhan rucak za sutra i prekosutra :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Pet Jan 29, 2016 10:10 am

Dan 30 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 0xJEO5F

Utorkom je na programu ceska serija koju povremeno gledam i tad mi je najlakse biti na rotopedu. Zbog rotopeda se osjecam bolje i preporucila bih ga svakom. Osim toga, u uorak sam isla brze od momka :jeeeej:


Dan 31 - Srijeda


100 dana sreće - Page 8 FJGCL9s

Nekoliko dana ranije sam gledala ovu ogrlicu u prodavnici, ali sam odlucila da je necu uzeti, da ne trosim pare. Momak je to zapazio i kupio mi je. Docekalo me je na stolu kad sam se vratila s posla.


Dan 32 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 NdIJak3

Ove sedmice sam umjesto u ponedjeljak, ruski imala u cetvrtak. Uvijek me oraspolozi, jer se usput i ispricam sa profesoricom, i jedva cekam da se sretnem sa jednom svojom ruskom prijateljicom i da je iznenadim :)


Dan 33 - Petak

100 dana sreće - Page 8 72NLD0Y

Ponovo rotoped, ovaj put uz Friendse, moju najdrazu seriju. Ustvari, danas je najljepse bilo to sto smo prosetali malo centrom poslije posla i svratili u par prodavnica, ali nisam se sjetila uslikati, pa nek bude ovo kao dio odmor za petak vece :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od polly88 Sub Jan 30, 2016 5:10 am

Dan 60.
(26. 1.)

100 dana sreće - Page 8 Dwthes

U utorak me ništa nije moglo oraspoložiti, no ova obavijest donijela je olakšanje jer se već neko vrijeme borim protiv T-Coma i konačno su priznali svoju grešku.

Dan 61.
(27. 1.)

100 dana sreće - Page 8 23kqanl

Desetak dana nakon što sam ušla u Book Exchange stigle su tri knjige. :)

Dan 62.
(28. 1.)

100 dana sreće - Page 8 Ajnqq8

Brat stigao kući! :jeeeej:

Dan 63.
(29. 1.)

100 dana sreće - Page 8 2dlrzac

Gotova mi je zamjena, a kad su klinci saznala da mi je to zadnji dan s njima, poklonili su mi crteže ili pisamca s lijepim riječima i željama. love

Dan 64.
(30. 1.)

100 dana sreće - Page 8 29247qv

Bratova promocija i još jedna diploma u kući. :D Ponosna.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Pet Feb 05, 2016 11:16 am

Dan 34 - Subota

100 dana sreće - Page 8 M5qLphA

Uspjesan shopping u Drezdenu i lijepo druzenje sa bratom i njegovom djevojkom


Dan 35 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 2eX3EjA

Nasa kutijica sa filmovima, konacno smo pogledali jedan iz nje (moj prijedlog), koji se na moje iznenadjenje momku dopao :)

Dan 36 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 N4Bhawh

Stigla sam prva na posao i imala nekih pola sata samo za sebe.


Dan 37 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 VXW9qVv

Najgori dan prehlade, pred kraj radnog vremena sam bila slomljena, samo sam gledala kako da se docepam kreveta, srecom kolega mi je izasao u susret.


Dan 38 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 DGKhJf7

Jos jedan dan dosadne prehlade. Bar sam popila dosta svog omiljenog caja :D


Dan 39 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 N9CSU38

Cijelo vece sam provela prisjecajuci se/ gledajuci omiljenih scena iz sapunica. Ovo je jedna od tih. "Nos vemos en el infierno, Justo!" :D


Dan 40 - Petak

100 dana sreće - Page 8 AIGrg1j

Oko pet ujutro me je probudio napad kaslja koji sam imala. Primijetila sam macka kako spava kod mog ramena. Sacekao je da se vratim u krevet, pa se ponovo scucurio uz mene. Tokom dana ne dozvoljava da mu pridjem, ali tokom noci sam dolazi.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Pon Feb 08, 2016 12:36 pm

Dan 41 - Subota

100 dana sreće - Page 8 JViGNxz

Vec neko vrijeme zelimo da organizujemo policu sa cajevima i konacno je to napravljeno. Sad je mnogo lakse izabrati :)


Dan 42 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 QjfuaBH

Eksperimentisala sam sa kuhinjom i ispalo je odlicno (piletina u slatko-kiselom sosu sa povrcem). Srecna sam kad imam vremena da probam skuhati nesto novo, a jos srecnija kad to dobro ispadne :)


Dan 43 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 R3KYImu

Momak mi je priredio kupku sa svijecama da se manje nerviram oko posla. Naravno, uspjelo mu je :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Ned Feb 14, 2016 9:58 am

Dan 44 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 5ANgSgg

Umjesto u ponedjeljak, ovaj put sam ruski imala u utorak. Mozda je bilo 10-15 min normalne lekcije, a onda smo ostatak razgovarale na ruskom. Profesorica me je pohvalila kao dobrog studenta :D


Dan 45 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 0spIHBz

Rijetko se ukljucujem u grupne razgovore na Skypeu, ali u srijedu sam uletila u jedan, odgovorila na pitanje i to mi je donijelo pohvalu na sastanku i ponudu za bolju poziciju u bliskoj buducnosti :jeeeej:


Dan 46 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 JajTyWW

Book challenge konacno ispunjen, poslala sam knjigu koju sam trebala. Nekako sam se vec osjecala krivom sto to jos nisam napravila, pa sam sretna sto napokon jesam.



Dan 47 - Petak

100 dana sreće - Page 8 ZgiNNYa

Pobjegli smo za vikend malo van Praga u ovaj divan hotel, bazen, vecera, odmor od radne sedmice - stvarno sam sretna sto smo to u mogucnosti napraviti i sto smo to napravili


Dan 48 - Subota

100 dana sreće - Page 8 J7GFtAD

Prekrasan romantican dan, osjecala sam se kao prava princeza obilazeci ovaj dvorac. Potpuna izolacija od cijelog ostalog svijeta, interneta, posla... svega...


Dan 49 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 TaatD8u

Momak me je iznenadio sa cvijecem za Dan zaljubljenih. Nismo otisli u streljanu kako smo planirali, ali smo imali prekrasan dan givenheart


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Ned Feb 21, 2016 12:49 pm

Dan 50 - Ponedjeljak
100 dana sreće - Page 8 HOqSNFm

Poslije posla na stolu me je docekao poklon od momka. Nekad davno sam mu spomenula kako jako volim ove cokoladice i sjetio se :)


Dan 51 - Utorak
100 dana sreće - Page 8 TWdKFUM

Odlucila sam promijeniti kraj svoje serije i sa momkom sam pricala o idejama za drugi kraj (mada on dotad nije znao ni prvobitni). Lijepo je konacno s nekim pricati o tome.


Dan 52 - Srijeda
100 dana sreće - Page 8 RlIixFb

Otisli smo skupa na hokej da podrzimo njegov omiljeni tim. Sretna sam sto me je zelio ukljuciti u ovo i sto mu je to znacilo  givenheart

Dan 53 - Cetvrtak
100 dana sreće - Page 8 8MAcvLX

Sushi za veceru, lijepo iznenadjenje poslije radnog dana i ruskog :)


Dan 54 - Petak
100 dana sreće - Page 8 5fjJRFX

Ne pamtim kad sam se toliko smijala nekoj seriji, kao sto sam se ismijala ovoj, odnosno klipovima koje sam pogledala. Ko gresi?  :buahahhaha:


Dan 55 - Subota
100 dana sreće - Page 8 8OGoidD

Prosla sam 4 lekcije juce i nije problematicno pratiti. Dobila sam jos vecu zelju da sa tim nastavim.

Dan 56 - Nedjelja
100 dana sreće - Page 8 YkCB7AL

Forum se napokon aktivirao! :jeeeej:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Pon Feb 29, 2016 12:04 pm

Dan 57 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 AGgHAY4

U petak sam dobila prvi zadatak vezan za PL/SQL i plasila sam se da jos uvijek nisam spremna, no u ponedjeljak sam se odlicno snasla i islo je prilicno glatko. Dok sam otisla napraviti caj, brat je nacrtao srce u moju biljeznicu i napisao "Ljubi braco obraze pametne" givenheart


Dan 58 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 McoEV5j

Rotoped i serija. Ovaj put smo gledali skupa i zajedno pokusali shvatiti sta se desilo u medjuvremenu  :D Vrijeme je prosto proletjelo, a ja se drzim svog rasporeda.


Dan 59 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 ZbJvrjA

Momak me je iznenadio i dosao na posao po mene!


Dan 60 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 B8l5PPi

Home office! Ustedjela sam vrijeme, koje inace gubim u prevozu svaki dan (oko 3 sata) i zavrsila sve sto sam namjeravala.


Dan 61 - Petak

100 dana sreće - Page 8 NDMLUk0

Jos ozbiljniji task, dobijen na osnovu uspjesno zavrsenog prethodnog taska :) Konacno uzivam u onom sto radim.


Dan 62 - Subota

100 dana sreće - Page 8 NSf6uis

Otkrila sam ovu emisiju i pocela je gledati u pozadini dok nesto radim. Nedostajo mi je neki reality da malo pratim. Ziri mi je simpatican, jer su mi svi poznati, a i kandidati su uglavnom dobri + manje-vise muzika koju slusam


Dan 63 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 ADVX303

Brat je imao rodjendan i otisli smo kod njega proslaviti. Jako lijepo druzenje. Slika je dva domacina :)


Dan 64 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 JlSc2wy

Mates nam je u posjeti. Maca koja se voli maziti i nikad ne grebe :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Sre Mar 09, 2016 11:22 am

Dan 65 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 EZUsvJ1

Moji su stigli i donijeli mi dosta stvari kojih ne mogu kupiti ovdje.


Dan 66 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 1XGZDDk

Kafa sa macehom i trac partija. Lijepo smo se ispricale bez prisustva drugih i pocastile finom vecerom.


Dan 67 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 Skype-logo-open-graph

Mada se samo dan kasnije ispostavilo da smo se prerano radovali, u cetvrtak me je vijest da ipak nije tako strasno ili kako rekose "najbolja varijanta u najgoroj" usrecila. Ne znam kako bih to predstavila fotografijom, pa sam stavila sliku Skyea, preko kog sam ja dobila informaciju o zdravlju momkovog brata.


Dan 68 - Petak

100 dana sreće - Page 8 AD_Ikea-CM_131122_05print

Volim sve prodavnice namjestaja, pogotovo Ikeu. Moji kad god dodju u posjetu par puta odu u Ikeu. To smo uradili zajedno u petak. Sretna sam sto su konacno odlucili renorvirati stan.


Dan 69 - Subota

100 dana sreće - Page 8 Fi4A9s4

Onaj dan u sedmici kad mogu (uglavnom) dugo spavati! Iskljucili smo sve telefone i zamracili sobu, ni macka nas nije uznemiravala!


Dan 70 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 GEusXV9

Dobila sam 4 od tate za rucak (jos nikom nije dao 5) i proveli smo ugodno popodne u druzenju. Babo moj je i pomazio macka, kao sto se i vidi na slici :D


Dan 71 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 IVacwdP

Uspjeli smo vrlo brzo i uspjesno prodati stolice i oslobodite se viska namjestaja!


Dan 72 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 RxQ7h7H

Dan zena - lijepo je i poceo i zavrsio. Revizor mi nije naplatio kartu u vozu, jer imam praznik :D A kuci me je docekao ovaj buket :)


Dan 73 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 TlnX4mQ

Kupka uz knjigu koja se lako cita. Inace, rijetko citam kad sam kuci.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Ned Mar 20, 2016 11:26 am

Dan 74 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 V2N48dL

Mislim da bih plakala kad bi mi zabranili ovako dobru hranu zbog zdravlja, sretna sam sto u njoj mogu uzivati!


Dan 75 - Petak

100 dana sreće - Page 8 U6K65F5

Vec koju godinu se borim sa visokim pritiskom, pa me je ovo mjerenje bas obradovalo.


Dan 76 - Subota

100 dana sreće - Page 8 Wh85F54

Posjeta njegovima je protekla neocekivano brzo, dosta toga smo uspjeli obaviti, mada se nismo dugo zadrzali.


Dan 77 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 P6mXJ2Q

Moja bivsa cimerka u posjeti, vino i trac partija!  :D


Dan 78 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 CqFHwlD

Pohvaljena sam za uspjesno zavrsen zadatak. Sretna sam jer nastavljam sa ovim, ovo mi je bio test  :jeeeej:


Dan 79 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 JvQjm5S

Prvi dan od novog pravila "nema racunara i televizije poslije 23:00 (23:30)". Uspjesno je proslo, a mi smo se lijepo druzili i bez elektronike :)


Dan 80 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 Nexusae0_Duolingo3

Odlican programcic za ucenje jezika preko telefona. Kad mi se ne cita knjiga, u vozu radim testove iz ruskog i spanskog  givenheart


Dan 81 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 WlEKj9X

Nova knjiga! Vece mogucnosti da ostvarim zacrtani cilj za ovu godinu na Goodreads (12 knjiga)


Dan 82 - Petak

100 dana sreće - Page 8 S2JXzb0

Krasna vecera u rusko-gruzijskom restoranu sa muzikom uzivo. Ovo je pjesma koju smo narucili. Super je sto nam je ovaj restoran samo 5 minuta od kuce.


Dan 83 - Subota

100 dana sreće - Page 8 VI0U49x

Poslije dugo vremena sretna sam sto sam na miru pogledala dva domaca filma :)


Dan 84 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 JbZbIYy

Sretna sam sto se podudaramo sto se tice zanra muzike, sto ne voli nikakav heavy metal, techno ili rep. Nova lista za voznju je spremna!  :jeeeej:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Ned Mar 27, 2016 12:06 am

Dan 85 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 6690FD8

Prekrasno druzenje sa bratom, najprije smo se isvadjali, pa smo fino pricali, a onda zajedno slusali pjesme :)


Dan 86 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 Wml6kdZ

Operacija momkovog brata je prosla najbolje sto je mogla. Mi smo proslavili na svoj nacin.


Dan 87 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 QygF2uq

Ustala sam u 5 da bih stigla na voz u 6:30. Stigla sam kupiti dorucak i bila sam konacno kuci ranije s posla, a nisam bila ni najmanje umorna :)


Dan 88 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 HJtnA6t

Premala kazna, ali mi je drago zbog svih ovih koji ga podrzavaju i sad placu :) Popravilo je atmosferu na poslu


Dan 89 - Petak

100 dana sreće - Page 8 5Mhx7XO

Slobodan dan! Prvi put u Ceskoj da je i petak slobodan za Uskrs!


Dan 90 - Subota

100 dana sreće - Page 8 X4syKjd

Sretna sam kad imamo dan samo za sebe bez rodbine i ikog drugog. Takva nam je nakon dugo vremena bila subota.


Dan 91 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 ZHrmS6a

Gotovo je sa zimom, prekrasan suncan dan! TOO


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Sub Apr 02, 2016 12:52 pm

Dan 92 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 8GCBNv9

Jest da sam ujutro tradicionalno dobila "po guzi", ali zabavno je, puno slatkisa, dobre hrane i slobodan dan za Uskrs! TOO


Dan 93 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 F1k3ZOG

Sretna sam sto mi je rucak odlicno ispao i sto su mi moji donijeli kupus da napravim sarmu :D Generalno, uvijek se radujem kao malo dijete kad se nekom bas svidi ono sto skuham


Dan 94 - Srijeda

100 dana sreće - Page 8 JTZcNba

Momak mi je u postanskom sanducicu ostavio ovo, znak paznje, zna da obozavam cokoladice sa alkoholom love


Dan 95 - Cetvrtak

100 dana sreće - Page 8 Clhrncm

Polly je postavila link za knjigu koju vec neko vrijeme zelim da citam i to cim sam pitala za istu. Nije prvi put, popravila mi je dan, a i dobila sam (zasad) odlicnu knjigu za citanje :) givenheart  


Dan 96 - Petak

100 dana sreće - Page 8 M2rSdOL

Volim kad petkom zadnja ostanem na poslu, (a da ipak zavrsim u obicajno vrijme) sto se inace rijetko dogadja, jer obicno moje kolege duze ostaju.


Dan 97 - Subota

100 dana sreće - Page 8 KCJYjfP

Divan suncan dan kao sto se moze vidjeti na slici, bez obacica. Stvarno sam sretna sto zivim u ovom prekrasnom gradu givenheart

i dodala bih jos jednu stvar koja me je ucinila sretnom danas (sad vec juce):

100 dana sreće - Page 8 OTmgOF2


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od ces@ric@ Uto Apr 05, 2016 11:13 am

Dan 98 - Nedjelja

100 dana sreće - Page 8 3XdpgQw

Sretna sam sto imam momka s kojim dijelim ne samo lijepe stvari, ali  i kucne poslove, troskove i sve obaveze. Izmedju ostalog i kuhanje, kao sto je ovo na slici, koje je spremio odlicno givenheart


Dan 99 - Ponedjeljak

100 dana sreće - Page 8 Wi73Pv0

Sretna sam kad me salju negdje gdje sam namjeravla i privatno ici, pa ne moram trositi slobodne dane, a ni novac  TOO


Dan 100 - Utorak

100 dana sreće - Page 8 G2gvNW1

Neko zna da mi popravi dan: Lego kockice sa mojim omiljenim junakom. Usrecuju me ovakvi znaci paznje, a i zabavila sam se :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Dora_Mar Čet Jul 18, 2019 2:56 am

Dan 1.

100 dana sreće - Page 8 Screen10


Završila sam Mansardu Danila Kiša. Čitala sam sa telefona, pa mi je trebalo malo duže. Ali eto, to mi je baš upotpunilo jutro. givenheart
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Dora_Mar Pet Jul 19, 2019 2:31 am

Dan 2.

100 dana sreće - Page 8 Img15610

Kafa,hladne borovnice, muzika, napolju nije toliko vruće za ovaj period. Za mene super givenheart
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Dora_Mar Sub Jul 20, 2019 2:18 am

Dan 3.

100 dana sreće - Page 8 Img_2010

Moja mala mrvica. Bio je tako miran dok sam mu sinoć, i opet jutros stavljala kragnu, a mislila sam biće borbe givenheart A i ranica fino zarasta, već se vidi  boljitak, tako da će morati ovo da nosi ovog monstruma na glavi još par dana. :)
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Dora_Mar Ned Jul 21, 2019 9:30 am

Dan 4.

100 dana sreće - Page 8 Img_2011

Danas sam saznala da je izašla nova sezona jedne od mojih omiljenih serija. I baš sam sa uživanjem pogledala. Jedva čekam još epizoda :jeeeej: givenheart :)
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Dora_Mar Pon Jul 22, 2019 9:19 am

Dan 5.

Danas kad sam stigla na posao nadjem u frizideru islere, moj omiljeni keksic 😀100 dana sreće - Page 8 Img_2012
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Still_dreaming Pon Sep 16, 2019 10:00 am

Dan 1 - Petar
100 dana sreće - Page 8 Img_2010

Došao sam kući na tri dana i skoro ceo današnji dan proveo igrajući se sa sinovcom Petrom. Uvek me iznenadi koliko je porastao i sazreo i oduševim se njegovom maštovitošću u igri i načinima koje iznalazi da se zabavi, a da to ne podrazumeva tablet ili laptop, koje gleda samo pred spavanje i tokom obroka, što je veoma malo u odnosu na ostalu decu koju znam. Zato se rado igram žmurke, ‚‚kockica", fudbala, prskanja, ‚‚igračaka" sa njim.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Still_dreaming Uto Sep 17, 2019 9:48 am

Dan 2 - Žena crvene kose
100 dana sreće - Page 8 Img_2011

Završio sam danas sa čitanjem i druge knjige koju sam uzeo da čitam tokom odmora. To je inače i druga knjiga Orhana Pamuka koju sam pročitao, posle koje mislim da je on malo opsednut crvenom bojom. Napisana je lagodnijim stilom nego ‚‚Zovem se Crveno", a kroz celu knjigu se provlači jedan motiv zbog kog prosto znaš da se ona mora završiti tako kako se završava - jedino nisi siguran ko će koga.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

100 dana sreće - Page 8 Empty Re: 100 dana sreće

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu