Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 14, 2014 1:19 am

"A New York Winter's Tale" je divna romantična bajka sa Colin Farrelom, Russel Crowom i Jessicom Brown Findlay u glavnim ulogama. Lopov susreće djevojku na rubu smrti i zaljubljuje se u nju svim srcem. Dok je on pokušava spasiti njegovi neprijatelji kuju planove da ih oboje unište. Izvrsni glumci i dijalozi, kostimografija i scenografija. Film sa mnogo duše.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Dec 14, 2014 3:40 am

RED - simpaticna komedija o penzionisanim agentima. Oduvijek sam vise voljela price o odraslim, starijim osobama od onih tinejdzerskih, tako da mi se ovo svidjelo. Zao mi je samo sto Morgan Freeman nije ima vecu ulogu ovdje, ali su zato Bruce Willis, Helen Mirren i John Malkovich odlicno odradili svoj posao. Naravno, najvise mi se dopao lik Victorie :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 14, 2014 9:36 am

"Her", futuristički film o čovjeku koji se razdvojio od žene koji svoju novu ljubav pronalazi u visoko inteligentnom programu koji rezonuje kao ljudsko biće. U glavnim ulogama Joaqin Phoenix, Amy Adams i Scarlet Johanson kao glas programa. Interesantno razmatranje sudbine relacija izmedju ljudi i vještački stvorene inteligencije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 21, 2014 11:12 am

"Two Weeks Notice", komedija sa Hugh Grantom i Sandrom Bullock. Simpatična komedija. Jedino što bih promijenila je scena u kojoj Grant stoji zasjenjen njenom ljepotom i počinje da zamuckuje. Već smo to vidjeli u "Four Weddings and the Funeral", čemu ponavljati. Inače mi se film dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 28, 2014 8:07 am

"Salmon Fishing in The Yemen" je vrlo simpatičan film sa Emily Blunt i Ewanom McGregorom u glavnim ulogama. Uprkos skepticizmu mnogih projekat uvodjenja lososa u vode u Jemenu biva ostvaren. Kristin Scott Thomas odlična u ulozi ljigavog političara. Film je protkan idealizmom. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jan 01, 2015 1:29 am

"Last Vegas" je komedija sa Robertom de Nirom, Michaelom Douglasom, Kevinom Klineom i Morganom Freemanom. Četiri starca koji su drugovi od djetinjstva odlaze na momačko veče u Las Vegas kada jedan od njih odluči da se oženi. Simpatična komedija.

"Gosford Park" je film sa mnogo likova koji mi je djelovao dosta haotično u početku, ali se ipak kasnije iskristalisao i pokazao boljim nego što sam očekivala. Mislim da je snimljen po knjizi i vjerujem da su u njoj likovi ipak malo bolje razradjeni. Puno dobrih glumaca.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 03, 2015 3:23 am

"Lawless" je film o krijumčarima alkohola u vrijeme prohibicije. Film je zasnovan na istini. Interesantan film, koji me je podstaknuo da razmišljam o tome kako sve manje volim filmove sa scenama nasilja i borbe.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jan 07, 2015 9:06 pm

"Godfather I", "Godfather II" i "Godfather III" - odgledah zadnjih dana cijelu trilogiju.  Odlicni filmovi, fino napravljeni tako da ih vrijeme nije ni malo pregazilo.  Izvrsno odabrani glavni glumci.  Mladja generacija (Andy Garcia) isto tako vrsni kao i prethodnici (Marlon Brando, Robert de Niro, Al Pacino). Iako film govori o svijetu kriminala scene nasilja tako napravljene da su filmovi vrlo gledljivi, za razliku od savremenih filmova gdje se covjeku okrece stomak od uzasa kada vidi svu tu krv i uzas.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 11, 2015 9:07 pm

"A Royal Affair", danski film o kraljevskoj porodici iz 18-tog vijeka. Engleska princeza se udaje za danskog kralja samo da bi otkrila da je on potpuno neuravnotezen. Nesto kasnije ona zapocinje aferu sa kraljevim ljekarom koji je bio prosvjetitelj i imao mnoge napredne ideje. Uz kraljevu pomoc mnoge od tih ideja postaju zakoni.

Odlican film. Svakako preporucujem da ga pogledate ako budete u prilici.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 18, 2015 9:36 am

Upravo sam napisala na Oskarima, ali evo i ovdje da prijavim da sam upravo odgledala The Grand Budapest Hotel. Neobična satira sa puno dobrih glumaca koja se vjerovatno neće dopasti svima. Nije loš film, ali nisam sigurna da li zavredjuje Oskar.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Jan 18, 2015 8:17 pm

Roman pro muze - Ceski film o dva brata i jednoj sestri srednjih godina, koji zajedno za online prostitutkom odlaze na izlet, kao ispunjenje zelje najmladjem tesko bolesnom bratu. Najstariji brat je bogati drzavni tuzilac, naviknut da sve uvijek bude po njegovom, a njegova sestra je povucena reporterka, navikla da slusa najstarijeg brata. Tragikomedija, nista posebno, ali mene je film natjerao na razmisljanje


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Sub Jan 24, 2015 3:37 am

Moulin Rouge! - definitivno ne moj tip filma. Nicole Kidman me odusevila, ali sama prica mi je glupava. Pocetak filma mi je zabavan i dopao mi se. Zadnji dio filma je po mom ukusu, mada opet pretjerano sladunjav. Srednji dio je gubitak vremena, po meni.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 24, 2015 11:48 am

"In Secret", film radjen po romanu Tereza Raken, Emila Zola. Mučan film, mada dobro snimljen.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Sub Feb 14, 2015 1:21 pm

The Book Thief - tuzan film, mene je prilicno potresao


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sre Mar 04, 2015 11:26 pm

A Clockwork Orange Stenlija Kjubrika - Film je apsolutno fantastičan, posebno u domenu režije. Rađen je po istoimenom romanu. Prethodno sam gledao i Kjubrikovu Odiseju u svemiru, kojom sam isto oduševljen. Mislim da nikad nisam gledao filmove koji toliko odišu umetnošću. Svakako ga preporučujem. Film je smešten u distopijsku Englesku budućnosti.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Mar 06, 2015 1:25 am

The Day After Tomorrow - akcioni film sa Dennis Quaidom o novom ledenom dobu. Dobar akcioni film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 07, 2015 11:41 am

‚‚The Book Thief"

Čini mi se da treptao nisam. Odličan film! Ugura mi se među omiljene :) Deca glumci su me posebno oduševili :aplauz:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Sub Mar 07, 2015 11:50 am

Still_dreaming ::‚‚The Book Thief"

Čini mi se da treptao nisam. Odličan film! Ugura mi se među omiljene :) Deca glumci su me posebno oduševili :aplauz:

Nedavno sam gledala i isto jedva da sam trepnula. Odlican film.

Zadnje pogledah Shutter Island - zanimljiv psiholoski triler :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Mar 13, 2015 8:14 am

"After the Sunset, odličan film sa Pierce Brosnanom, Selmom Hayek i Woody Harrelsonom u glavnom ulogama. Lopov koji krade dijamante se povlači na egzotično ostrvo sa svojom partnerkom. Njihov mir narušava dolazak FBI inspektora koji ih je prije pokušao uhvatiti. Film bez velikog nasilja, gdje gotovo niko ne gine, sa lijepim i dobrim glumcima, sa puno dobrih preokreta i scenariom - baš po mom ukusu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Sub Mar 14, 2015 12:58 am

Still Alice - zivot pedesetodogdisnje Alice i njene familije se potpuno mijenja kad njoj ustanove Alzheimerovu bolest. Film je tuzan, poucan, realan, Julianne Moore je odlicno odigrala svoju ulogu, ali film je dosadan. Sve se moglo svesti na pola sata filma, ovako sam imala osjecaj da se dijalozi i scene ponavljaju i da se samo vrtimo u krug. Jedan od onih filmova koje pogledate jednom i nikad vise


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Mar 14, 2015 4:23 am

"Blended, simpatičan film sa Adamom Sandlerom i Drew Barrymore i grupom mladih glumaca djece. Dvoje usamljenih ljudi sa djecom izlaze zajedno i sastanak bude vrlo loš. Sticajem okolnosti ponovo se susreću na odmoru u Africi, gdje su poveli i klince. Tu se postepeno zbližavaju, da bi na kraju shvatili da su dobar par.

"Hitch", film sa Will Smithom i Evom Mendes u glavnim ulogama. Will savjetuje muškarce koji su zaljubljeni kako da se zbliže sa objektom njihove ljubavi. Njega zainteresuje Eva, koja je vrlo skeptična po pitanju ljubavi i koja je novinarka za tabloidni magazin. Iz svega proizilazi vrlo haotična situacija koja se na kraju sretno završava. Sladak film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Mar 15, 2015 3:59 am

"Bad Boys", krimić sa Willom Smithom i Teom Leoni u glavnim ulogama. Dobar akcioni film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Mar 16, 2015 12:43 am

"Very Good Girls", film o dvije djevojke, najbolje drugarice, koje se zaljubljuju u istog momka. Simpatičan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Mar 16, 2015 8:56 am

"Eclipse - Twilight Saga, četvrti po redu filmova o djevojci zvanoj Bella koja je zaljubljena u vampira. Pogledala sam ovih dana i prva tri dijela. Film je više romantična priča, nego priča o vampirima, pa je gledljiv. Ja i glavna junakinja se slažemo da bi bilo lijepo uvijek izgledati kao da ti je 18 godina. :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Pon Mar 16, 2015 11:52 am

Birdman - Gledao sam ga u bioskopu sinoć. Odličan film, ne znam ni kako bih ga prepričao. Izvanredna režija i gluma i dijalog i sve! Baš sam se oduševio. Ostareli glumac, nekadašnja filmska zvezda, želi da se dokaže u pozorištu i odlučuje da režira predstavu. Kad ovako opišem, ne deluje preterano zanimljivo, ali je film zaista fenomenalan!


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 25 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu