Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta ste sinoć sanjali?

+18
ThePoet
Dora_Mar
ms.k
pahuljica
Nymphadora
polly88
Miloš_88
Eurinome
Ika
Troja
enigma_
ces@ric@
Still_dreaming
chegirl
Mima
f-lady
Catwoman
nexstosic
22 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Šta ste sinoć sanjali? - Page 7 Empty Re: Šta ste sinoć sanjali?

Počalji od Troja Čet Dec 21, 2017 9:19 pm

Svu noc sam sanjala da me neko ganja, a ja sam letila i tako uspjevala izbjeci da me uhvate.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste sinoć sanjali? - Page 7 Empty Re: Šta ste sinoć sanjali?

Počalji od Troja Sre Jan 10, 2018 8:50 pm

Sanjala sam da lezim na nekoj sofi i da su u istoj sobi dvije rodice i njihovi muzevi. Bila sam pokrivena dekom, ali mi je bilo malo vruce, pa sam otkrila noge. Uto pocese da me zezaju kako su mi noge gole i vide se. Rekoh da me bas briga da li neko vidi moje noge i podjoh da kupim neku hranu. Sidjoh u neku prostoriju sprat nize da uzmem pare i tu upadoh u neku stravicnu paucinu prepunu paukova i drugih insekata. Pobjegoh vicuci iz te prostorije i kad izadjoh vidjeh da su mi ruke sve izujedane, da su po njima neke ogromne crne fleke na morbidno ispupcenom mesu. Sa uzasom pitah sta je ovo i neko rece da su to ujedi od strsljenova. Uto se probudih.

Uzasan san.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu