Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

+23
ThePoet
Eurinome
pahuljica
Virginija_Woolf
Liza_N.
dalila
Miloš_88
polly88
Teixos
Nymphadora
Ika
Bult
Nelly
enigma_
Troja
Dora_Mar
Maja
Shadow
amaranth
ces@ric@
zanesena
nexstosic
chegirl
27 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Maja Uto Apr 24, 2012 10:50 am

Juče...dovoljan je bio zagrljaj...bez reči..

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od enigma_ Ned Jun 03, 2012 6:00 pm

Prekjuče i to baš givenheart
Išli smo na neku svabu i nisam očekivala da će mi toliko biti lepo.
Njalepši trenutak je bio, kad je ovo moje žensko dete uhvatilo bidermajer ^_^ (tresla se od uzbuđenja i pocrvenela, jer je dobila aplauz ^_^ )
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Virginija_Woolf Sub Jun 23, 2012 4:57 am

Uživala sam u ispijanju kafe sa svojom babom. Stidim se, ali to mi je prava kafa koju pijem sa babcem mojim dragim. givenheart
Svakako ću češće da idem kod nje, a ne samo kad me svi u kući iznerviraju kao danas.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Ned Jun 24, 2012 9:23 pm

Juce dok sam gledala neke dokumentarce o zivotinjama. Vrlo lijepo snimljeno...
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Čet Jul 05, 2012 8:50 pm

Juce navece. I ja i suprug smo dosli kuci iznervirani sa posla, ja jer sam otkrila da mi je banka greskom blokirala kreditnu karticu, a on jer je zaboravio neke vazne dokumente u kancelariji. Onda smo rucali i poceli kuckati po kompjuterima. Divno smo se smirili, te se vece pretvorilo u jedno od onih divnih romanticnih veceri kada vam je ama bas sve po volji.

Bio mi je to divan primjer kako covjek nekada moze prebroditi stresne situacije i iz njih izaci kao pobjednik.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od enigma_ Pet Jul 06, 2012 9:06 am

Danas :buahahhaha:
U Maksiju već danima uz račun mi daju sličice Ledeno doba 4 :D
Da bih ja jutros, obišla ceo kraj u kupila album :D
Taj album me podsetio na detinjstvo i na moj album Životinjsko carstvo (iako nemaju nikave sličnosti ta dva albuma) :D koji su mi deca uništila :(
E ovaj neće moći,a i nisu mali sada, već sam ih zadužila da mi skupljaju sličice.
Ako bude menjaže negde u gradu idem obavezno, jer već imam dva duplikata.
Samo da dodam da je album i sličice su 3D givenheart
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Ned Jul 08, 2012 11:12 pm

Ovog vikenda sam bila neobicno opustena i zadovoljna. Vrijeme i nije bilo neko, ali smo proveli sat vremena u omiljenom kaficu i nije bilo guzve i frke, nego je bas nekako bilo lijepo. Kada sam dosla kuci gledala sam snimak koncerta Cecilije Bartoli i Il Trovatore i oba koncerta su bila fantasticna.

Mom suprugu je ovaj vikend donio novi kaput, pa eto za svakog poneki razlog za slavlje! :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od ThePoet Pet Avg 10, 2012 1:51 am

Otkad sam upoznao jednu divnu osobu, uživam u svakom trenutku provedenim s njom. Juče sam stvarno uživao dok smo sedeli zajedno i čitali istu knjigu. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Ned Avg 12, 2012 10:39 am

Upravo neopisivo uživam u zatvaranju Olimpijskih igara. Mnogo mi je bolje od ceremonije otvaranja. Okupili su mnoštvo dobrih muzičara i ceremonija se pretvorila u eksploziju radosti i uživanja za sva čula. Samo mi je žao što nema i drugih forumaša da dijelimo utiske.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Pet Avg 17, 2012 12:32 pm

Pre 2 sata, dok sam čitao svašta nešto od Andrića što mi ne treba za fakultet. love


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Miloš_88 Pet Avg 17, 2012 6:37 pm

Sinoć dok sam se ljuljao u parku. Osetio sam se kao dete :D:D :jeeeej:
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ika Pet Avg 17, 2012 11:39 pm

U proteklih desetak dana u svakom trenutku! Svaki je bio za pamćenje. :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Čet Sep 20, 2012 11:25 pm

Sinoć u jednom malo dužem trenutku uzajamnog milovanja pogledom. :tiktak:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Sub Sep 22, 2012 7:25 am

Danas sam provela nekoliko predivnih sati u šetnji gradom. Vrijeme je lijepo, pa sam baš uživala. Poseban mi je bio trenutak kada sam probala neke nježno sive pantalone. One su pravi primjer prefinjene elegancije kakva mi se oduvijek dopadala. Ne znam da li cu ih kupiti jer imam i previše garderobe, ali bar znam da sam uspjela u stvarnosti pronaći baš ono što mi se oduvijek dopadalo. Perfektan dan koji sam upotpunila gledanjem zabavnog filma koji mi je pomogao da se divno opustim.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Ned Okt 21, 2012 8:24 am

Sinoć kada smo čitali stare pesme i smejali im se. givenheart


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Ned Nov 18, 2012 9:41 pm

U petak i nedelju navece, kada sam pogledala dva fantasticna filma! Bas mi je bilo lijepo. TOO
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od ThePoet Sre Nov 21, 2012 1:05 pm

Večeras. Posmatrao sam ih sve kako se divno slažu i bilo mi je puno srce. Nadam se da će i ubuduće biti ovako. givenheart


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Ned Dec 09, 2012 12:58 am

Sinoć oko 2h posle ponoći dok smo šetali po snegu, klizali se, grudvali i uživali u gradu koji sija zahvaljujući saradnji uličnih svetiljki i snega. :ahda:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od polly88 Ned Dec 09, 2012 6:59 am

Sinoć na rođendanu. Znala sam samo troje od nekih dvanaest ljudi, ali svi smo se stigli upoznati, zezali smo se, kartali, družili, slušali muziku... Baš je bilo lijepo. Toliko da smo ostali do pola 6 ujutro :D


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od enigma_ Pon Jan 14, 2013 1:29 pm

Malopre :buahahhaha: i sad se smejem i uživam , jer ovo kučence haos pravi :buahahhaha:
Odaziva se na mac-mac, tako da su od njega napravili cica macu :sparrow:
Vilotićeva deca uproastiše mu Mrvicu :( To trči, laje, vuče pertle, ulazi u patike, čudo pravi.
Trenutno našlo neke čarape, unihop skinulo sa radijatora i vuče ga po dnevnoj sobi, trči levo desno, padne, ostavi to, pokuša da ode kod Vilotića, koji hrče, gura njuškicom varata, zapinje kao da je veliko, a ono je teško samo 300 grama valjda :buahahhaha: ne vidi se, strah me da ga ne zgazim :(
Mislim da je samo ono ovakvo, jer moji ga kvare :sparrow:
Inače svaki dan mi i to kučence ulepšava love
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Pon Jan 14, 2013 9:40 pm

Juce kada sam smisljala saljivu poruku punu njeznosti i ljubavi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Sre Jan 16, 2013 2:23 am

Sinoc na predstavi "We Will Rock You". Bio je to zapravo mjuzikl, i to zaista odlican! Napravljen po muzici grupe Queen sa pricom koju je napisao Ben Elton, vec 10 godina se prikazuje uspjesno u West End-u. Moje uzivanje je upotpunilo drustvo dvoje dragih prijatelja koji su isli sa nama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Pet Apr 05, 2013 11:51 pm

Sinoć kad smo čitali u isto vreme i jedno drugom prepričavali naizmenično svaki čas ono što nas oduševljava. :) givenheart

my love + my literary love = perfection :ahda:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Sre Apr 10, 2013 8:46 pm

Sinoc smo ja i suprug proveli dva sata igrajuci badminton i moram priznati da sam bas uzivala. Vrlo prijatno drustvo i lijep prostor - nadam se da cemo ubrzo ponoviti ovo divno iskustvo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Liza_N. Pon Apr 29, 2013 8:01 am

Ne sećam se. Iskreno, to me malo i zabrinjava, ali ja sam definicija neopuštenosti na dve noge.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 5 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu