Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

+23
ThePoet
Eurinome
pahuljica
Virginija_Woolf
Liza_N.
dalila
Miloš_88
polly88
Teixos
Nymphadora
Ika
Bult
Nelly
enigma_
Troja
Dora_Mar
Maja
Shadow
amaranth
ces@ric@
zanesena
nexstosic
chegirl
27 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Pon Apr 29, 2013 8:05 pm

Prosli vikend. Bas mi je bilo lijepo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od ThePoet Uto Maj 28, 2013 1:39 pm

Baš danas. Družeći se s dve drugarice i osećajući pritom kako se uzdrmane niti koje nas spajaju ponovo učvršćuju.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Uto Maj 28, 2013 10:14 pm

Za vrijeme odmora u Sarajevu uživala sam većinu vremena.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Pon Jul 22, 2013 1:08 am

Prošle subote. Ja i suprug uspjeli smo razriješiti nekoliko problema na vrlo dobar način, a onda sam u gradu kupila haljinu kakvu sam odavno željela. Baš lijepo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od MaskedStranger Pon Jul 22, 2013 7:27 am

Juče, kada me je na tren vratio u detinjstvo. Nikada mi više u životu nije prijalo da sa nekim igram "potapanje brodova" i "zanimljive geografije" :writing:
MaskedStranger
MaskedStranger
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 42
Muški Lav Godina : 37
Datum upisa : 22.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Uto Jul 23, 2013 3:37 am

Sinoc kada smo sjedili sa gostima i pricali. Bas je bilo lijepo.givenheart 
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Pet Jul 26, 2013 1:34 pm

Večeras, dok sam telefonirao sa mojim zlatom. Bilo je njanjavo i umorno, a ja sam sve vreme zbijao šale na račun načina govora. A ustvari mi je bilo preslatko sve to. Ali, ššššš, to je tajna, ne sme da sazna.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od enigma_ Uto Avg 06, 2013 5:08 am

Sinoć, noćas, bar onoga što se sećam.
Došla mi kuma i moja Žaklina,  posle njih su došli njihovi muževi i naravno moj Vilotić beat
Mislim da je samo Vilotić bio trezan, kao morao je da pazi na nas:beat:  Ne znam zašto mislim da je on mene stalno nudio i pravio jači nego imače bambus:beat:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Miloš_88 Uto Avg 06, 2013 6:06 am

Danas. Iako je naplju bio pravi pakao, ipak mi je bilo preleo. Uživao sam sa posebnom osobom givenheart a na kraju otišli na predobar sladoled :)
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Virginija_Woolf Čet Avg 15, 2013 7:00 am

Mislila sam da ne postoji stanje u kojem si presrećan sto si tu, a toliko želiš da se isplačeš, zbog oduševljenja, zbog neke tuge što hoće da izleti, prisvajaš taj trenutak i ništa van njega ti ne treba, ništa ne očekuješ, ni od čega ne strepiš. Oduševljana pjesmom, oduševljena! Oduševljena Damirom Urbanom, Runjićem, situacijom, osobom koja dijeli pjesmu sa mnom. Mislila sam da sam nesposobna za ovakvu emociju, ne mogu suze da suzdržim dok je slušam, a te suze nisu zbog žalosti i nije to patetika već nešto... ja ne znam. Osjećam da bih svakom daljom pričom skrnavila ono što sam osjetila.



Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Čet Avg 15, 2013 8:12 pm

Juce kada mi je suprug poslao skanirane fotografije sa nekoliko nasih odmora. Stvarno mi je bilo ogromno zadovoljstvo vidjeti ih. Trebala bih se cesce sjetiti da listam foto albume.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ika Pet Avg 23, 2013 3:55 am

Danas. Kafica, muzika i opuštanje mi čine svakodnevno uživanje u trenutku. Juče isto, kada sam položio praksu. :) Neizmerna sreća..

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Born to die Pet Avg 30, 2013 10:12 am

Pre sat vremena, kafa, cigare, muzika i sedenje na terasi.
Treba iskoristiti ovo vreme dok je jos lepo:)
Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ika Pon Nov 03, 2014 8:57 am

Danas. U tišini sam crtao i osećao sam se baš lepo i opušteno. Ceo dan mi je tako protekao. :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Sub Apr 25, 2015 8:36 am

Sinoć dok smo bili na izložbi grafika i dok smo se vraćali sa nje, a i danas dok smo bili u gradu. Vrijeme je bilo vrlo lijepo, zrak čist, a ugodjaj kakav se samo poželjeti može. Baš sam uživala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Ned Maj 03, 2015 6:11 am

Upravo sad. Sjedimo u polu-hladu, pijuckamo razne napitke i sunčamo se.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Pet Jun 05, 2015 11:13 am

Večeras u izlasku u grad sa suprugom. Popili smo piće i poslije dugo šetali prekrasnim ulicama grada. Temperatura je bila savršena, ljudi opušteni i razdragani. Ma pravo savršenstvo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Sre Jun 10, 2015 2:04 pm

Večeras, preslušavajući novi album Florens! Fantastično! Orgazmično!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ivana_ Čet Jul 02, 2015 3:28 am

Malopre. Išla sam u šetnju sa psom. Trčala sam poljem deteline zajedno s njim i semjala se, smejala. Duvao je prohladan vetar kroz užežalo sunce, trava i detelina zelene i mirisne... nebo vedro. Kad smo stigli do kraja livade gde počinje put odnekud su se po vazduhu raštrkale zvezde usahlog maslačka... i letele, letele mimo nas, svuda. Bilo je predivno. Kao neka scena iz filma. U povratku smo videli dva velika gavrana tako blizu nad nama, toliko su lepi (gavran je jedna od ptica koja me intrigira ali je nikad nisam videla tako blizu, u toj veličini). Kao da su plesali, nisu mahali krilima, puštali su se na vetru. Nisam se skoro tako lepo osećala i nasmejala od srca. Zaista, ponekad mislim da živim na najlepšem mestu na svetu...


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Čet Jul 02, 2015 9:22 am

Sinoć kadgod je Anestejža pustila glas! Inače je delovalo kao da štedi glas, ali u navratima je bila baš moćna!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Dora_Mar Čet Jul 18, 2019 2:59 am

Jutros kada sam sebi posvetila neko vrijeme. Prije toga na putovanju u Italiju. Međutim, taj put je bio prije par mjeseci tako da ću morati malo češće da uživam u nekim momentima tokom dana, jer mi je nervoze i stresa preko glave.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Dora_Mar Sre Jul 22, 2020 5:32 am

Prošlog vikenda. Bila sam na sjeveru. Nekako su mi se i mozak i tijelo preporodili. Zaboravila sam na neke stvari makar dan ipo. I to je valjda bilo dovoljno.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 6 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu