Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

+23
ThePoet
Eurinome
pahuljica
Virginija_Woolf
Liza_N.
dalila
Miloš_88
polly88
Teixos
Nymphadora
Ika
Bult
Nelly
enigma_
Troja
Dora_Mar
Maja
Shadow
amaranth
ces@ric@
zanesena
nexstosic
chegirl
27 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ika Čet Jun 09, 2011 7:27 am

Juče... Dan za pamćenje... :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Čet Jun 09, 2011 8:48 am

Upravo sada, slusajuci jednu divnu pjesmu.

Stavicu je na kafe utopiju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Čet Jun 09, 2011 8:22 pm

Jutros kada sam otkrila da je orhideja koju sam dobila od kolege na poslu procvjetala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Bult Čet Jun 09, 2011 8:55 pm

Jutros, osvanulo je divno jutro, a na putu do posla nije bilo puno auta.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od dalila Pet Jun 10, 2011 3:57 am

Zvuči neverovatno ali ja uživam u svakom trenutku :jeeeej:
Laughing :jj:
dalila
dalila
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 199
Ženski Datum upisa : 05.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od amaranth Pet Jun 10, 2011 11:41 am

Malopre, dok sam čitala mail koji mi je poslala draga osoba koja je već dugo, veoma daleko od mene...


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od chegirl Pet Jun 10, 2011 12:36 pm

Danas.
Nebo + vetar = sloboda.
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od dalila Pet Jun 10, 2011 9:36 pm

Sad baš pijem izuzetno dobru kafu i uživam u njoj JC_coffee2.gif
dalila
dalila
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 199
Ženski Datum upisa : 05.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ika Pon Jun 13, 2011 10:53 am

Danas!!! Položio sam ispit i bio u okruženju prijatelja koje mnogo volim!!! :zagrljaj:

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Pet Jun 17, 2011 11:45 am

Danas kada me muz sacekao pred kancelarijom da me poveze kuci. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Liza_N. Pon Jun 20, 2011 12:36 pm

Priznajem, ne sećam se.
Imam utisak da, sve što radim, radim sa nekim grčem iz straha što vreme prolazi, a ja ga ne koristim kvalitetno (i upravo ga tako i straćim, jer, kad već nešto radiš, radi tako da valja, a ne traljavo...).
Mrzim kuvanje upravo iz tog razloga - to je gubljenje vremena. Jer ne umem da radim više stvari istovremeno. I uvek postoji neki uslov koji postavljam sebi: kad završim srednju... kad diplomiram... kad se udam... - samo se uslovi menjaju, a sve skoro želje iste i, naravno, neispunjene.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Sub Jun 25, 2011 8:13 am

Danas kada je konacno stala kisa i granulo sunce, pa sam se mogla malo laganije obuci. Ne samo sto je bilo suvo i toplo, nego pri tom nije bila ni vrucina (a to se vise gotovo nikada ne desava!). Divota. TOO
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od enigma_ Čet Jun 30, 2011 6:15 pm

Ne sećam se...Čak i kad je klinac diplomirao, ja sam imala grč na licu.
A, da, tada sam mu ustala i aplaudirala iako sam imala taj grč.
Nisam samo ja ustala već svi koji su bili na njegovoj odbrani diplomskog.

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Sub Jul 02, 2011 11:05 am

Danas. Bio je lijep dan, otisla sam u laganu setnju gradom i zavrsila kupovinom nekoliko odjevnih predmeta. Odavno nisam bila tako relaksirana.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od amaranth Pon Jul 04, 2011 10:29 am

Danas. Uživala sam u osmesima i radosti moje osmomesečne bratanične. Duša moja mala... love


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Čet Jul 07, 2011 9:46 am

Juce. Bio je neobican dan - vjetrovit, uz malo sunca i oblaka. Osjecala sam se tako puna energije i pozavrsavala puno nekih poslica koji su se vukli mjesecima. Nisam bas imala svoj trenutak savrsene srece, ali mi je citav dan bio nabijen pozitivnom energijom, lijepo je poceo, lijepo je trajao i lijepo se zavrsio. Samo je za pozeljeti da je takvih dana sto vise!
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Maja Pet Avg 19, 2011 4:20 am

Ne u jednom nego u mnogo trenutaka, sinoć do jutros. :jeeeej:
che i ja smo uspele da se probijemo bukvalno do prvog reda, i to na sredini. :D Simple minds, malko smorili, al su za poštovanje svakako, Goblini pocepali! Nezaboravno!!!

Evo nađoh na jutjubu snimak od sinoć, Goblini i pesma ‚‚Luna".



:amaranth:

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Pet Avg 19, 2011 5:51 am

Ovih dana sam nesto inace dobre volje, ali mi je bilo posebno lijepo kada smo prije tri dana ja i suprug slavili godisnjicu braka i izasli u grad na veceru u jedan vrlo fini restoran. I setnja koja je uslijedila je bila prijatna i romanticna i prava kruna veceri.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od zanesena Pet Avg 19, 2011 10:52 am

Prvo jutros u pogledu i osmijehu...uzivala sam u cinjenici da me trazi, da se okrece da me vidi i da mi se smjeska :) .
I veceras u drustvu dvoje ljudi koji su me nasmijali i ucinili da zaboravim na sve sitne i krupne stvari koje me muce ovih dana.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Dora_Mar Pet Avg 19, 2011 11:10 am

Sinoć... viannen_84.gif
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ika Pon Avg 22, 2011 7:44 am

U svakom trenutku u poslednjih nedelju dana, u svakoj sekundi!!! Okružen ljudima koje volim predivnim pogledima kada se probudim, planinama, vazduhom, morem, kao i to što sam sreo neke osobe koje baš dugo nisam video i provodio te trenutke sa njima. Pamtiću... :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Uto Avg 23, 2011 1:18 am

Kada smo bili na veceri koju je organizovao moj sef. Bilo je 20-tak zvanica i proveli smo vrlo ugodno vece caskajuci sa ljudima sa kojima radim. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Virginija_Woolf Pon Sep 05, 2011 12:15 am

Preksinoc i juce ujutru...u inat svima ispunila sebi hir i zelju,rizikovala sve,izgubila nke nebitne ljude,ali zato uzivala...i opet bih to uradila bez razmisljanja,ako bih znala da cu bit tako srecna. Wink
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Nelly Sre Sep 07, 2011 8:31 am

Malo pre u jednom telefonskom razgovoru, smeh i radost...trenutak u kome nema mesta sumnji,strahu...
Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Miloš_88 Sre Sep 14, 2011 2:30 am

Sinoć, kad smo drug i ja gledali jedan od najkvalitetnijih domaćih filmova Klopku. :)
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? - Page 3 Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu